Reklama

Sebevražda

Pavla (St, 5. 9. 2012 - 08:09)

Však oni to zvládnou i bez...Děti můžou být velké, ale potřebují vás, neubližujte jim, nemuďte tak sobecká, je to to nejhorší, co jim můžete udělat, copak je nemilujete, nevzpomínáte na jejich narození, první krůčky, první slůvka, to jste vážně takový sobec, že dokážete blízkým lidem tak ublížit? Nezvládnou to, nikdy se s tím nevyrovnají, nejde to, neničte jim život, co zkusit někomu raději pomoct, než zbaběle od všeho utíkat? Život je dar, proč si ho nevážíte? Víte jakou bolest právě dnes prožívám já a musím žít,nikdy bych nikomu tak neublížila a hlavně ne svým dětem, je to sobocké a kruté.

Pavla (St, 5. 9. 2012 - 08:09)

Však oni to zvládnou i bez...Lidi prosím neblázněte, měla jsem krásný vztah milujícího manžela a 3 děti, bylo to krásné, pak přišel manžel o práci, měl pocit že ho všichni podvedli, týden po našem výročí se mi 15.8. zabil, já jsem jela domů těšila jsem se na něj, že konečně spolu oslavíme to naše výročí a on všechno vzdal, není nic horšího, než vidět tak milovaného člověka, není nic horšího než žít s pocitem viny, že jsem něco nepoznala, není nic horšího, jak když 3 malé děti přijdou o tak skvělého tátu, nevíte jak je to bolestivé pro zbytek rodiny a jak sobecké je to od člověka, který se k takovému činu rozhodne, je to krutá bolest,můj manžel mě miloval, žili jsme jeden pro druhého den před tím plánovali dovolenou a objednávali dárek pro syna k narozeninám. Při odchodu do práce mi popřál hezký den a to bylo to poslední co jsem od něj slyšela. Můj život bez něj ztratil smysl, musím žít, protože mám děti, ale ty děti potřebovali také jeho, Je strašné se ráno probouzet a vědět, že tam není, je strašné žít v domě, kde něco tak hrozného udělal, je strašný pocit bezmoci a ta bolest je tak nekonečná, dívám se na děti a mám pocit, že kvůli mě nemají tátu, já jsem nic nepoznala a nedokázala tomu zabránit, mám plný mobil milujících esemesek, nikdy neřekl, že by ho nebavil život, jak mám bez něj žít? Jak? Nikdy za svého života nikomu neublížil, nikdy nezakřičel ani na mě ani na děti, byl to úžasný člověk a já nevím jak bez něj žít, Dala bych nevím co, za to , kdyby tady byl, proč to udělal? Proč?

Pampeliška (Út, 4. 9. 2012 - 12:09)

Tak zase nový den. Bude...Však oni to zvládnou i bez nás. Kolik je samotných matek s dětmi...tak proč ne muži.
A moje děti jsou už velké.

Jill (Út, 4. 9. 2012 - 10:09)

Tak zase nový den. Bude krásný pro ty šťastné. Modré nebe a slunce. Stále to vnímám, ale jen vnímám, radovat se neumím.
Pro "n"- jak to myslíš, n, že "kde den skončí"?
Já vím, kde - tam kde i jindy.
Škoda, vyměnila bych to za nebe,( ač jsem nevěřící).
Pampeliško, už jednou jsem ti chtěla napsat, tehdy, když jsi psala, jak tvůj muž vnímá tvé potíže, že u mne je to stejné, takřka navlas.
A o dalších, o dětech které, ač velké, mám stále podobné starosti jako ty.
A muži sloužím od rána do večera.
Často, tak asi jako mnoho žen, i těch nedepresivních, bych jim, těm mým, přála ze srdce, aby poznali, co je to život bez mámy, která
stále "bdí" a stará se. I na to myslím při
touze už se neprobudit.
"N" je tady za sebe, my i za další.
Ale myslím, že "n" je na tom i proto hůře. Má svobodu myšlení, svobodu činění. Proto
více času propadat do suterénu duše, kde náš pobyt bývá o starosti všedních dnů kratší, byť intenzivní.

Pampeliška (Út, 4. 9. 2012 - 08:09)

jill ani nemluv.
nevidim...A přesto se denně probouzíme,co?

Dnes jsem se zase rozčílila ráno při odchodu dětí do školy.
Jeden ze synů (má ADHD) zase předvedl jeden za svých pubertálních výstupů. Co hůř-manžel v rámci snahy o objektivitu se zajímal, co se děje, a snažil se kluka pochopit (neviděl vývoj celé debaty, jen konec).
VYPLYNULO Z TOHO, ŽE KDYŽ JSEM V PRÁCI, tak je klid a děti jdou do školy "v klidu"-pozdě, s dírama na oblečení, bez svačiny (kterou zapomenou), bez pomůcek, které jim ráno nemá kdo připomenout...ALE prostě v klidu.
Dospěla jsem k logickému závěru, že když tu nebudu, bude všem lépe. nechám je shnít v bordelu a budou šťastní. jen možná umřou hlady. Ale to už mi bude fuk.
Zbytečná matka. Dobrá jen na to, aby klukovi žehlila průsery a dělala mu radost...snad si be ze mě jednou poradí. Budou muset. Teď, nebo potom, je to fuk.

n (Po, 3. 9. 2012 - 21:09)

Také jsem si nedovedla v...jill ani nemluv.
nevidim jediny duvod proc se probudit.
o to vic,kdyz nevim,kde ten den skonci.
mozna bylo nutne az k tomu dojit.

dělej (Po, 3. 9. 2012 - 18:09)

Také jsem si nedovedla v...Tak už se nevykecávej a udělej to....tahle diskuze není na to , aby ses tu vykecávala .......jasný?

Jill (Po, 3. 9. 2012 - 09:09)

obcas si rikam proc nemam...Také jsem si nedovedla v životě představit, že budu jednou mnohé tolik postrádat a psychicky tak silně strádat.
Nikdy bych bývala nevěřila, že budu myslet
na smrt coby úlevu...

nesnasim (Po, 3. 9. 2012 - 01:09)

mrzi me ze se tady chcete nekteri zabit znam ten pocit kdyz vas svazou myslenky a jen co chcete je zemrit...

nesnasim (Po, 3. 9. 2012 - 01:09)

obcas si rikam proc nemam stesti jak ostatni,nebo spis proc se necitim stastne kdyz skoro vse potrebne mam ale porad neco zvlastniho nepopsatelneho chybi..neni to bytost ani hmatetelna vec je to urcity pocit co mi tam chybi..

nesnasim (Po, 3. 9. 2012 - 01:09)

Jak se ma clovek radovat ze zivota kdyz je to jeden ZACAROVANEJ KRUH....UPRIMNE NEBAVI ME TO porad padat a zvedat a byt porad na stejnem miste a nikdy se z neho nepohnout takto sem si to nepredstavovala...Rikaji to prejde zapomenes ale ja nemuzu

(Ne, 2. 9. 2012 - 11:09)

Statistika: Poslední roky je...no jo muži jsou slabé křehké bytosti.......hned utíkají od problému.....

fakta (Ne, 2. 9. 2012 - 11:09)

Statistika: Poslední roky je u nás cca 1300 sebevražd ročně. Muži si berou život 4 x častěji nežli ženy. Nejčastější způsob je oběšení.

Léňa (Ne, 2. 9. 2012 - 11:09)

Mna by zaujmalo ci ma niekto...Taky tak :-)

Léňa (Ne, 2. 9. 2012 - 11:09)

jsem strašně ráda, že...Jsem na tom podobnmě

Jméno (So, 1. 9. 2012 - 23:09)

Nikdo na můj příspěvek nereagoval a mám nabroušený nůž za 10 minut budu již někde jinde.

??? (So, 1. 9. 2012 - 15:09)

Jj, kdybych mohla, tak si...A proč to rozebíráte tady pošahanci?

Nemáte maily? Co vás vede k tomu, že rozebíráte takový blbosti na SEbevraždě?

n (So, 1. 9. 2012 - 14:09)

Jj, kdybych mohla, tak si...jsou to paradoxy,jak je vsechno naopak.

Pampeliška (So, 1. 9. 2012 - 14:09)

to je dobre ze se s tim...Jj, kdybych mohla, tak si teď tu chuť k jídlu s tebou vyměním...
Ty jíst potřebuješ, já bych se měla krotit.

n (So, 1. 9. 2012 - 14:09)

n.,
já se s tím určitě...to je dobre ze se s tim porves.
fascinuje me to tve odhodlani,smireni a zaroven pochopeni ,objektivita a empatie.

zatim jen prasky,rozhodne to pri kontrole ted,jestli zustanem u leku nebo ne.

kdyz ja to jidlo moc neresim.
jim jen proto,ze je zo nutny,ale klidne bych se bez nej obesla.
stejne neprinasi zadny pozitek.
jen o starost navic

Reklama

Přidat komentář