Reklama

Sebevražda

Zoe (Pá, 8. 10. 2004 - 13:10)

Simono najdi si na internetu téma rodinné konstelace a jdi na to je úžasná metoda a dozvíš se záhady své rodiny a proč máš sklony k sebevraždě, je možné že u vás v rodině to už někdo udělal a toto je ten následek. Stojí to jen 420 Kč a ještě si užiješ zážitek

Me (Pá, 1. 10. 2004 - 12:10)

Listie, nevsimol si si, ze ja na Teba nekaslem? Co chces pocut?

listie..... (Pá, 1. 10. 2004 - 11:10)

Vsetci na mna len kaslu,pre kazdeho som len vzduch....

Peťka (Čt, 30. 9. 2004 - 13:09)

To byl vzkaz pro PONOCNEHO!!!!

Peťka (Čt, 30. 9. 2004 - 13:09)

Obdivuju,jak to mas v hlave pekne srovnany.Tebe bych potrebovala jako soukromeho psychologa:o)Dekuju za vsechny(i za sebe),ze jsi ztracel cas a napsal svuj nazor "blaznum"=sebevrahum.

Me (St, 29. 9. 2004 - 16:09)

Listie, preco sa nemas rad? Ved je to Tvoj zivot, tak by si ho mal zit a nie prezivat. Co keby si urobil niekomu radost? Nechapem, preco chces zomriet. Skutocnost, ze Ti tu ludia budu pisat, aby si to neurobil a ze Ta maju radi Ta predsa nezachrani, ci ano?

listie (St, 29. 9. 2004 - 16:09)

Nikto mi nenapise ,proc ne ,nikomu som nic neurobil ,proc ma nikto nema rad ,ja chci zomriet.

listie (Út, 28. 9. 2004 - 09:09)

Ja by som sa pod vlak hodit nechcel ,pretoze by museli odpratat to smetie po mne .To by mi zas len nadavali ,ze som im narobil vela roboty s odpratavanim.Radsej to spravit tak aby ma nikto nenasiel napr.sa upalit alebo hodit do tmavej priepasti. Konecne nebedem nikomu na obtiaz.

boy (Po, 27. 9. 2004 - 18:09)

dost dlouho bez odpovědi, asi je to falešné.Říznutí do krku,lehnout si na koleje...

listie (Pá, 24. 9. 2004 - 12:09)

Ja mam 20 rokov a nikdy som nebol na nijakej zabave ani nemam ziadnych priatelov.Ked ccem ist von tak musim jist radsej tam kde je co najmenej lidi ,protoze ked prejdem cez namestie kde je vela lidi vzdy sa najde niekto kto ma pozna a zakazdym zacnu ukazovat na mna prstom a vykrikovat -aha to je ten chybny on nie je normalny ,zabijeme ta ty.......Ked niekomu nieco poviem tak sa nikto mi neveri....Tajto sa naozaj zit neda,ja sa radsej zabijem to je ta najrajsia myslienka v me mysly.Ak si niekto mysli ze je to len nejaky utek a zbabelstvo ,tak sa myli.

miki (Út, 31. 8. 2004 - 12:08)

Hezky jsi to napsal..

Ponocny (Út, 31. 8. 2004 - 03:08)

Sakra lidi zamyslete se nad sebou. V prvy rade se stejne nevodkrouhnete protoze na to nemate zaludek, kdybyste to vopravdu chteli udelat tak by tady nebyly prispevku typu _uz stokrat se mi to nepovedlo_ a podobny blbosti. Takze tohle jsme si rekli a mame to za sebou. Podivejte se ted pravde do voci a pokracujme dal. Kdyz jsme si ted ujasnili ze tu stejne budete tak proc ten jeden jedinej zivot doprdele nezacnete konecne zit??!!Problemy problemy!! Kdo je nema?! Na onkologiiich umiraji petileta holohlava decka na rakovinu jedlickarna je plna chytrejch lidi co sou pokrouceny na vozejku jak sneci nebo je nekdo nekde na posteli bez koncetin a co by sakra tyhle lidi dali za to bejt ve vasi kuzi a jen mit tu sanci ten kejhak normalne zit.Vetsinou ste tu mlady lidi plno vas blbne a je na drogach a podobny hovadiny. Pak sou tu lidi co maj vopravdu chemicky problemy v mozku deprese a podobne a pak je to jen otazka lecby a zivoty se vam vod zakladu zmenej. Hlavne lidi se sebou neco delejte a prestante se litovat a fnukat nad sebou zivot se nekdy zda bejt jen jeden velkej problem kdyz se nad tim zamyslite ale kdo ty starosti nema??!! Nejste v tom sami nejste zadny unikati a nic zvlastniho verte mi a ty svoje sracky si prodelavame vsichni ale preci je tu zaroven tolik krasnyho tak neblbnete.Na VSECHNO se da najit vychodisko at je to jestli vas rodice rezou nebo vas nekdo znasilnil nebo se na vas laska vykaslala v tu chvili se to zda neprekonatelny ale snazte se zamyslet ze lidi se stejnejma problemama sou vopravdu miliony a nejste v tom sami.Serte na sebevrazdu dejte si na zitrek nakej ukol treba jen ze umejete nadobi a den po dni se z toho koukejte vyhrabat. Jsme tu vsichni jen jednou tak si toho vazte je fura lidi co tu sanci nedostanou.

TO JE FUK (Po, 30. 8. 2004 - 16:08)

ahoj sima, maš pravdu život je na dve veci, nanič a na nič. V poslednej dobe ma fascinuje najme myšlienka s ktorou sa pohrávam už dlhšiu dobu, vždy večer pred spaním si zoberiem do ruky flaštičku v ktorej mám asi 40 tabliet rohypnolu + nejaký alkoholický oblbovák, a na to vhupnúť tento mix do seba, škoda že som to nespravil už ove?a skôr, akosi ma opúšťa odvaha, najme preto, že ma v poslednej dobe máta predstava života po smrti de fakto život po živote, len si predstav že sa znovu narodíš ako niekto kto nebude môcť o sebe rozhodovať a nie to vziať žiletku do ruky /hnusná predstava však/ - žeby peklo? , veď predsa sa to deje každý deň /afrika a .../, ale je to čím ďalej lepšie už ma tieto predstavy opúšťajú, možno je to fakt len o predstavách, možno na tých najodvážnejších čaká cena najlepšia, vytúžený raj a pokoj večný, čaf

Martin (Pá, 28. 5. 2004 - 10:05)

Ahoj Pavlusko jsem rád že jsi odpověděla.Já vím že život není nikdy problém, problém je to co člověku život kazí, je dobře že s tím dokážeš něco dělat (odstěhovat se).Špatné soc. zázemí se mě jednou bude možná taky týkat a tak bych ti rád pomohl. Určitě se zkus nevzdat školy!Jsem zvědav jak všechno zvládneš, snak dobře, určitě napyš.Jinak vždycky jde něco vymyslet a dva lidé někdy zvládnou mnohem větší problém neš jeden, jestli budeš chtít tak mi můžeš kdykoli napsat na mail vjam"atlas.cz, sms, nebo zavolat na 721445897. Měj se pěkně Martin

pavluska (Čt, 27. 5. 2004 - 01:05)

Dekuju Martine! Tvoje povzbuzeni jsem cetla az ted. Od te doby jsem totiz nebyla doma a nemela pristup na Internet. Mam strach z budoucnosti, kolikrat jsem si rikala, ze by bylo lepsi nebyt... Vim, ze doma navydrzim, proto jsem se rozhodla odstehovat se. Ted resim problem, co se skolou. Sama se jen brigadami neuzivim a co kdyz nesezenu praci? Moc se toho bojim. Doma jsem mela temer dokonale financni zabezpeceni, ale psychicky bych to tady uz nezvladla. Leta jsem se tu trapila a netesila se domu. Chci odejit, ale mam velky strach, jestli se o sebe dokazu postarat.

Martin (St, 19. 5. 2004 - 17:05)

Ahoj přeji pěkný večer.Valentýno pokud chceš abych se ti pokusil poradit kontaktuj mě na můj mail vjam"atlas.cz a zanech spáteční adresu. Jinak skus nějakou větší knihovnu, určitě najdeš lit. zabývající se takovýmto chováním dětí.Určitě s tím můžeš něco delat, zajdi se poradit k nějakému odborníkovi možná ti poradí jak k němu svou dceru přivést v každém případě to s někým konzultuj.

valentýna (St, 19. 5. 2004 - 08:05)

dobrý den,mám 12ti letou dceru a ta se chce pořád zabít, několikrát chtěla skočit z okna nebo si podřezat žíly.nikdy nevím, kdy jí to chytne.Najednou dostane záchvat, většinou je to, když jí nechci něco dovolit nebo ji někam pustit.Chtěla jsem s ní ít k psychologovi, ale ona se strašně vzpírá a křičí na mne, že z ní dělám blázna a nikam ji nedostanu. Je to psychické peklo!!!

j. (Út, 18. 5. 2004 - 23:05)

Ať věříte či nevěříte na život po smrti, budete muset sklízet, co jste zaseli. Vše je potom mnohonásobně! horší. Chcete být v daleko bezvýchodnější situaci dlouhou dobu? Život zde je veliký dar, i přes mnohdy veliká trápení a bolesti.Zkuste dělat něco užitečného, prospěšného pro druhé, pomáhat(takové práce je na světě tolik potřeba!), uvidíte, že se Vám to potom bude vracet a naleznte štěstí.Přeji všem jen to nejlepší!

Karca (Út, 18. 5. 2004 - 16:05)

Ahoj. Jen bych se chtela zeptat jake prasky a kolik si vzit aby to bylo 100% nechci uz nikoho dal trapit. Vazim 53 kilo. Diky

Martin (St, 12. 5. 2004 - 20:05)

Ahoj Dagmar děkuji za odpověd, potěšila mě.Já mám taky zdravotní problémy naštěstí ne velké navíc jsem si pomohluvážlivě sestavenou dietou, s kterou jsem začal jiš pred lety, už jsem si na ni úplně zvykl. Dovedu si představit jak mohou člověku vážné zdravotní problémy "pokazit svět".Jestli chceš můžeš mi napsat navjam"atlas.cz mohl bych ti doporučit schopného léčitele, kterému nejde jen o peníze.Jinak ti přeji zdraví. A přání mají někdy tendenci se plnit!

Reklama

Přidat komentář