Reklama

Strach ze smrti

Evina (Po, 26. 5. 2008 - 22:05)

No takže...jednou se mi zdál sen,ani nvm jestli to byl sen protože jsem jakoby ještě nespala jen sem usinala a jako kdyby to byla představa,prostě že naši jeli jako vždycky do práce a když zatačeli do jednosměrky tak do nich vrazil nákladák,no tak sem z toho byla celej den špatná...a fakt prisaham,že nasi večer přišli a řikali ze se tam tata podival a nic nejelo tak uz šlapal na plyn ale podival se znova a byl tam nakladak tak rychle couvl a ten nakladak je minul jenom o kousek...no ja byla uplne mimo..hruuuza a ted se bojim kdyz se mi neco zas bude zdat ze se to stane,jako je to uz tak asi před rokem a půl,co se to stalo,ale furt z toho mam husí kůži..brrr

Honza - hnidopi (St, 5. 3. 2008 - 15:03)

doporucuji si pocist knihy Carlose Castanedy - to vas ten klid asi brzy prejde.. vite ono je to mona uplne jinak. reinkarnace se da vylozit take tak ze bueme "existovat" coby geneticka informace v nasich potomcich - uklinilo vas to..? me ne.:) Poku vas jeho knihy oslovi, mozna si nebuete uz jisti cimkoli - jako ja.. beha z toho mraz po zadech.. Podotykam ze jsem verici, ale nejsem clen zane cirkve - s bohem se da mluvit i bez cirkve - ta se snazi o monopolizaci boha, ikyz nepopiram ze ma sva knowhow a skutecne nabizi cestu.. ale oproti vetsine cirkvi si myslim ze cest k bohu existuje tolik koik je lidi :)

Honza - hnidopi (St, 5. 3. 2008 - 15:03)

13. 8. 2003 04:22:00, Marka

to me vzdy dokaze pobavit - vykaslete se na jina nabozenstvi - sem si jisty ze to moje je jedine spravne :D lol

Marta (Ne, 2. 3. 2008 - 17:03)

Citát na zamyslenie:Kto sa smrti bojí-zomiera dva krát.

Carema (Ne, 24. 2. 2008 - 20:02)

ja take citim(mozna verim), ze smrti to nekonci, i deda co zemrel za mnou chodi ve snech a rika mi, ze zije dal, ze smrti to nekonci, ze je posmrtny zivot, ze proste existuje urcitym zpusobem dal. Smrt je jedina jistota v zivote a nikdo se ji nevyhne. Myslim, ze okamzik smrti mnohe lidi prekvapi.

jachyn (Ne, 24. 2. 2008 - 15:02)

Strach ze smrti mám taky. Nebo spíš z toho, že nebudu vidět vyrůstat vnoučata, že ten svět půjde dál už beze mne. Možná to ani není strach, protože si uvědomuju, že to je koloběh, který zastavit není možné. Lidi, co se narodili dejme tomu v roce 1850, tu nejsou ani jeden.
Berte to jak to je. Každý den se snažte mít z něčeho radost, těšit se na něco atd. Prostě žít, protože jsme tu opravdu na chvíli.

Saddáma (Ne, 24. 2. 2008 - 10:02)

Ahoj lidičky já si myslím že ze smrti mít strach nemusíme bát tady na zemi odložíme pouze svoji schránku (i ta bude jednoho dne vzkříšená) naše mysl lépe řečeno naše duše je věčná. Jak se říká smrt není zlá je to jen kus života tvého,až ten okamžik přijde tam někde budeme pokračovat dál. Co je však důležité je žít dobře, mít rád lidi okolo sebe a celý svět. Protože na onom světě se nebude hrát na to co jsme měli, ale kým jsme byli. Mějte se krásně užijte si víkendu a hodně štěstí nejen v nadcházejícím týdnu

ivca (Ne, 17. 2. 2008 - 14:02)

Já se strašně bojím smrti od té doby co jsem měla potíže s dýcháním popožití léků.Ty vedlejší účinky byly strašné.Teď za to platím hrozným strachem z udušení.Měla jsem navíc pár záchvatů paniky v supermarketech.Ten pocit na omdlení nedostatek vzduchu,tíha na prsou mi nahání příšerný strach.Od té doby nesmí v televizi ani zaslechnout,že se někdo dusí.Okamžitě umírám hrůzou.A to mívám sebevražedné myšlenky.Ale nevěřím,že bych si v současnosti něco udělala.Život je strašně těžký, tak nevím proč ještě musíme trpět panickým strachem ze smrti.

A

Hanka (Út, 12. 2. 2008 - 17:02)

Alo také nechápu,jak to Danča dokázala,já si myslím,že dostat se z agor.snad ani uplně nejde
také se trápím,a dost dlouho

danka (Pá, 8. 2. 2008 - 11:02)

POVIEM LEN TOLKO,KTO SA BOJI SMRTI NEPOZNAL A NEZNA BOHA...POKIAL SA ZNOVUZRODIS V DUCHU A VYDAS SVOJ žIVOT JEžISOVI NIEJE MOZNE ABY PRE TEBA BOLO NIECO SKRYTE...A NEVEDEL BY SI CO STEBOU BUDE KED ODíDEš Z TOHTO SVETA.Lebo je napisane...spoznate pravdu a pravda vas vyslobodí...haleluja

Ala (St, 23. 1. 2008 - 14:01)

Dančo jak jsi se dokázala dostat z agorafobie tak rychle ,já bojuji roky,léky atd.žádný zázrak.Nevím co jsi brala,ale každopádně ti moc přeju ,že ti to tak rychle zabralo

Petra (St, 23. 1. 2008 - 10:01)

Jsem rada ze vtom nejsem sama, na druhou stranu vamto nikomu nepreju, protoze je to hrozne.Taky mam strach ze smrti.strasny.Hlavne z toho,ze nechci aby to prislo, kdyz uz, tak az mi bude tak 90. Porad kolem meumiraji blizci-a hlavne mladi lide, zemrela mi tak i moje laska.mam strach ze taky zemru mlada a takstrasne nechci!!! Dnes zemrelmuj oblibeny herec Heat Ledger-bylo mu 28.Co se to deje,proc vsichni umiraji???Proc tak mladi???Peru se stim uz dlouho a nedokazu se z toho dostat.aleto jeto jedine come trapi. Nemam deprese,jinak docela normalni zivot-nic extra zle ani dobre.Akorat mi litaj v hlave myslenky na smrt.Vzdy se snazim na to nemyslet, ale nekdy to proste nejde. poradite mi neco???

Danča (Ne, 20. 1. 2008 - 18:01)

Taky jsem před dvěma roky měla také stavy. navíc jsem měla k panické poruše i agorafobii-strach z veřejného prostranství. Bylo to nejhorší období v mém životě. Měla jsem deprese a hrozně jsem byla z toho neštastná.Hrozně mě to omezovalo. Měla jsem strach vycházet z domu,že omdlím,něco se stane a znemožním se. Měla jsem i strach bývat sama-měla jsem strach,že se mi něco stane,že mě nikdo nezachrání-hlavně ve spánku...Chodila jsem k psychiatrii a brala prášky a pomohlo mi to. Asi tak za rok jsem je sama od sebe vysadila a už ani nikam k psychiatrovi nechodím... všechno si člověk namlouvá. A tím jak si to namlouvá si vyvolává pocity úzkosti,bušení srdce,lapání po dechu...Nejlepší léčba je tato: Člověk musí dobře vědět o svém problému a vědět,že si to všechno namlouvá-já jsem po celou dobu vše věděla,proto jsem už zdravá. Nejhorší je to,když člověk nevěří nikomu a furt je přesvědčen,že je nemocný vážnou chorobou!!!Musíte být silní!Dokážete to!držím Vám palce

Limakos (Út, 13. 11. 2007 - 11:11)

Jo gabco zname takove stavy. Sevrene hrdlo, tres brneni nohou atd. A porad do kola nas ten stres uspechana doba at.d Nekdy je klid a pak to na me prijde.

Návštěvník (So, 2. 6. 2007 - 20:06)

Já ten strach o své blízké měla a mám stále ale ten stejně nikoho neuchrání, a můžu říct jen tolik pro rodiče je největším životním štěstím nepřežít žádné své dítě, říkám to jako někdo kdo to štěstí neměl

Marek (Čt, 17. 5. 2007 - 17:05)

DObrý den.Mám problémy s dýcháním byl jsem na rentgenu,na eeg,všechno v poradku a dneska mi doktorka řekla že je to od psychiky,a ještě k tomu mám bloklou krční páteř.poradíte mi nějak?Děkuji

Návštěvník (St, 9. 8. 2006 - 18:08)

ahojky!Mám podobné problémy,asi před týdnem jsem začala mít problémy s dýcháním a doktor mi řekl, že je to z nervů a z nějaké stresové situace,kterou jsem prožila, dostala jsem prášky proti uzkosti, protože celý den mám sevřený krk a buší mi srdce a bere mě hrozná úzkost a já ani nevím z čeho, je to takový pocit, že se něco stane a já to neovlivním a někdy si připadám, jako bych tady ani nebyla a vše pozorovala tak nějak z dálky, zažil jsteto někdo?Pořád se bojím, že se něco stane, že umřu nebo tak, je to hrozný pocti a strašně to vyčerpává,prosím poradte.

Jana (St, 28. 6. 2006 - 19:06)

Mila Gabco,
pred asi deseti lety jsem mela stejny problem jako ty. Trpela jsem busenim srdce, neskutecnym strachem ze smrti, absolutnim vycerpanim atd. Jediny co mne osobne pomohlo, zeptat se sama sebe co mi momentalne nevyhovuje a co je toho pricinou. V mem pripade to byla prace, kde jsem byla stale pod tlakem i kdyz jsem skvele vse zvladala.Pritelkyne mi poradila odejit a ja to udelala. Klaplo to a moje potize prestaly i dnes kdyz jsem v napeti se mi ty same problemy dostavuji a ja vim, ze je zase cas ve svem zivote neco zmenit. tak zatim pa a drz se Jana

Jana (St, 28. 6. 2006 - 19:06)

Mila Gabco,
pred asi deseti lety jsem mela stejny problem jako ty. Trpela jsem busenim srdce, neskutecnym strachem ze smrti, absolutnim vycerpanim atd. Jediny co mne osobne pomohlo, zeptat se sama sebe co mi momentalne nevyhovuje a co je toho pricinou. V mem pripade to byla prace, kde jsem byla stale pod tlakem i kdyz jsem skvele vse zvladala.Pritelkyne mi poradila odejit a ja to udelala. Klaplo to a moje potize prestaly i dnes kdyz jsem v napeti se mi ty same problemy dostavuji a ja vim, ze je zase cas ve svem zivote neco zmenit. tak zatim pa a drz se Jana

Nina (Út, 16. 8. 2005 - 14:08)

Ja mam traumu ze smrti svych blizkych, ze nekdo z mych rodicu nebo pritel nebo pozdeji deti umre driv nez ja, vim, ze bych se nevzpamatovala. Prosim poradte jak se z toho dostat.

Reklama

Přidat komentář