Reklama

Strach ze smrti

Péťa (Pá, 19. 9. 2014 - 19:09)

Jenže smrt neni konec všeho,je to jen přechod někam jinam.Není proč se bát.

A co se smrti t (Čt, 18. 9. 2014 - 21:09)

Sen, ze kterého se už neprobudíš, se stává tvou terminální REALITOU. Sny jsou ovšem všelijaké. Pokud umíráš vprostřed příšerné hororové noční můry, je to docela blbý konec :-(

! (Čt, 18. 9. 2014 - 21:09)

Je to jediná jistota, kterou člověk na světě má. Bohužel.

D (Čt, 18. 9. 2014 - 20:09)

Nebojím se smrti, ale...Já se zase nebojím tak moc umírání, jako spíše smrti jako takové.

sabina (Čt, 18. 9. 2014 - 18:09)

ahojky!Mám podobné...ahoj no já to mám to same já už a ni nevím jak to vy léčit já furt si myslím že u mřu že mi přestane bit srdce mám takový strach že jaky budu mít život takový uskost furt si šaham na srdce ale mam takový pocit že daty dlouhou nebu mate taky že chcete u dělat sebevraždu jeslí tak odepište

Dana (St, 19. 5. 2010 - 17:05)

Jednou jsem někde četla, že málokterá matka, která miluje své děti, spachá sebevraždu, protože se o ně bojí a představa, že by děti skončily někde v sirotčinci je hrozná.
A co se smrti týče tak nejlepší je umřít ve spánku. Tzv. smrt vyvolených.

Petr (St, 19. 5. 2010 - 16:05)

Dano, máš pravdu. Naše děti jsou už ale dospělé.

Dana (St, 19. 5. 2010 - 16:05)

Já se taky nebojím smrti, ale spíš toho, že kdybych umřela tak za sebou nechám děti, o které se nikdo nebude starat.

Petr (St, 19. 5. 2010 - 16:05)

Nebojím se smrti, ale umírání.

Lenka - lenkasa (Po, 17. 5. 2010 - 18:05)

Smrt není zlá, je to mnohdy lepší než život.

Martina (Út, 3. 11. 2009 - 22:11)

Ahojky, souhlasím s tím, že to je na světě jediná spravedlnost, umřít musíme všichni.

Jana (Út, 3. 11. 2009 - 19:11)

To máš pravdu,profesore. Není smrt,jako smrt.Umírat v bolestech,nebo se dusit je zlé,ale následné pocity jsou pěkné.

Profesor (Út, 3. 11. 2009 - 19:11)

Smrt není zlá, je jen jedinou spravedlností v životě. S Janou nelze vždy souhlasit, protože např. umírání na těžký infarkt je velmi nepříjemné...
Nejkrásnější je umírání a následná smrt v bezvědomí!

Jana (Út, 3. 11. 2009 - 19:11)

Jirko,ještě jsem ti chtěla napsat,že sám určitě nezůstaneš.Máš dobré srdce a holku si najdeš,jen si musíš trošku víc věřit. Hodit starosti ze smrti za hlavu a jít ven mezi přátele. Podívej se kolem sebe,všichni lidé kolem tebe ji jednou budou čelit a kolik už jich před náma bylo. Jednu smrt jsme prostě dlužni. S tím nic nenaděláme. Buď rád,že ses narodil z tolikati spermií jsi byl první a nejprůbojnější. Dostal jsi šanci,život,tak ho nepromarni a užívej si ho.

Martina (Út, 3. 11. 2009 - 18:11)

Nemám strach ze smrti, ale z...Neboj, není to nafurt :-))

Jana (Út, 3. 11. 2009 - 18:11)

Jirko,strach ze smrti máme všichni,ale není třeba se jí bát. Já jsem viděla umírat spousty lidí(dělám v domově pro seniory) a můžu ti říct,že je to tak přirozená věc,jako když se narodíš. Musí to být krásný pocit,jelikož ti co svou smrt přežijí ,litují,že tam nezůstali. Pokud tě toto někdy zase bude trápit,tak si vzpomeň na to,že jednou budeš prožívat při smrti krásné pocity štěstí a bezpečí. Jen nám ostatním se to zdá hrozné,ale hrozné to fakt není.Já jsem se s takovým případem setkala a když mi vyprávěla,co prožívala,a byla u toho tak šťastná a vyrovnaná,že už se nebojím. Petr má pravdu v tom,že to před smrtí je asi horší. Měj se a cipralex je špicový prášek,taky jsem ho brala na agorafobii.

ppl (Út, 3. 11. 2009 - 16:11)

Nemám strach ze smrti, ale z...A taky třeba ne,?ale řečený jeto pěkně!souhlasím

Petr (Út, 3. 11. 2009 - 15:11)

Nemám strach ze smrti, ale z umírání.
Krásně to kdysi vystihl Jiří Sovák, když prohlásil: Já se smrti nebojím, akorát mě sere, že je to nafurt.

JIrka (Út, 3. 11. 2009 - 15:11)

Ahojte vsichni dobry...Ahoj,mam stejny problem,trpim na uzkostne stavy a navstivil jsem psychiatra dalo mi to dost tam jit ten mi sdelil ze trpim panickou poruchou,mam strach ze smrti,nekdy se mi tezko dycha a mam bolesti hlavy,doslo to az k rozvodu a od te doby je to jeste silnejsi,zacal jsem brat Cipralex a Xanax ale kdyz me napadne ta nutkava myslenka a ten strach tak je mi hrozne,neda se to popsat,strasne trpim a nemuzu si najit ani partnerku a bojim se ze zustanu uz sam.Poradi mi nekdo?Jirka

Návštěvník (Pá, 26. 6. 2009 - 17:06)

Smrt je vysvobození z utrpení, té se už netřeba bát.

Reklama

Přidat komentář