Reklama

strie

Bohumil (Pá, 21. 3. 2008 - 17:03)

Vím, jak je účinně eliminovat. Více sdělím zájemcům o řešení, na adrese : bjaeger"tiscali.cz

Návštěvník (Pá, 21. 3. 2008 - 16:03)

Ahoj, ja mam strie take, pritom jsem nerodila, nic, ani jsem nikdy nejak drasticky nepribrala, mozna nejake to kilicko, ale to je cele...je mi 25 let.

Napadlo me- strie- je prece jizva na kuzi- a na ostatni jizvy celkem obstojne zabira vepr. sadlo. Vzdyt jizvy se take casem vstrebavaji, tak proc by strie nemely?

LLL (Pá, 21. 3. 2008 - 10:03)

Pokud už strie máte, tak se jich bohužel zbavit nedá. Časem sami vyblednou, ale nemá smysl rozhazovat jmění za lasery a všelijaký drahý krémy, který to zmírní bohužel opravdu jen minimálně. Tady byla a je vždycky nejdůležitější právě prevence - promazávání pokožky - ale u těch, co mají sklony (záleží na stavbě kůže), mnohdy bohužel nepomůže ani to. Asi jsem vás nepotěšila, ale když si přečetete historii této diskuze, tak vždycky došlo ke stejnému názoru :o(. Zatím nic zázračného údajně na odstranění strií neexistuje...

Sára (Čt, 20. 3. 2008 - 19:03)

Lidi , co nemá cenu se rozčilovat..já mám 15 let a strie mám taky..nevím čím to je..ale mám crohnovu chorobu, možná vedlejší účinky léků.

laurinka (Pá, 15. 2. 2008 - 16:02)

ahojte!
ja som zufala, mam 22 rokov a za rok a za rok a pol som pribrala 15kg, a to som dovtedy nepriberala vobec, mala som peknu postavu, som vysoka a tak som bola pekna a stihla. no teraz mi telo zohavili strie na zadku, na stehnach na ich vnutornej strane a dost rozsiahlo a uz sa mi zacinaju davat aj na boky:-(hnusi sa mi to.zacala som pouzivat krem od Vichy, trosilinka sa zmensili, ale vybledli iba trocha.Prosim Vas poradte mi niekto, co mam robit, aby sa mi zmensili uplne a hlavne aby uplne vybledli?a zabudla som povedat, ze som pribrala v dosledku uzivania antikoncepcie:-(

ivča (Po, 4. 2. 2008 - 18:02)

Dobry den,chtela jsem se zeptat mam strie na zadku,jak se toho mam zbavit????Pomuze kazdodenni masirovani normalnim telovym mlekem,nebo musim mit nejaky specialni????A pomaha sprchovy peeling???Chtela bych se toho zbavit.A jak to budu mit s tim opalovanim????Zhnedne mi to.Myslite ze,to mam z toho ze jsem za 5 mesicu pribrala 5 kg a kdyz to zase shodim na obvyklou vahu zmizne mi to????A mam 162 cm a vazim 54 kg mam spravnou vahu????Dekuji za odpoved.

dd (Pá, 25. 1. 2008 - 16:01)

zbožnuji sympatické ženy, které při orálním milování stříkají a jsou hodně mokré, ať už přitom ejakulují nebo pouští fontánku. můj email je romance2"email.cz zbožnuji velká, citlivá vzrušená prsa,mnam,mnam.max.dikrétnost.sympatický 41 let.

dasa (Pá, 18. 1. 2008 - 16:01)

proti striim muzu doporucit jenom mazat, mazat a mazat. Jsem ted potreti tehotna a pouzivam 1-2x denne dove intenzivni a zatim nemam ani jednu strii.

Monika (Pá, 18. 1. 2008 - 11:01)

mám iba 16 a uz ma doslova drápia strie na stehnách a bokoch...skutocne sa za to hanbím, a neviem, co mam robit, pretoze takto si nebudem moct obliect ani kratasi v lete...je to hrozne...

Kristýna (Pá, 4. 1. 2008 - 23:01)

Ahoj, mám taky strie, a to jsem ještě nerodila, nejvíce asi na lýtkách a stehnech a na prsou. Nijak výrazně jsem nepřibrala, jen jsem v pubertě docela rychle vyspěla. Nějaký ten rok jsem se tím trápila, ale teď jsem v pohodě, nejde s tím nic udělat, naučila jsem se je mít ráda a jsem spokojená :-)

Martina (Pá, 4. 1. 2008 - 23:01)

Janino, ploché břicho jsem neměla nikdy, ale moc špeků nemám. Prostě mám tolik strií, že mám břicho vytahané. Ale ještě to podle mě není tak hrozné, abych na plastickou operaci šla. Mám díky své mámě přesnou prognózu jak postupujícího povislého břicha. A taky díky ní vím, co plastika obnáší a jak to pak vypadá. Jsem jen větší posera než ona, tak se do operace nehrnu. Líbilo by se mi, kdyby se objevil nějaký jednodušší způsob na výrazné zlepšení.:-)

JaninaS (Pá, 4. 1. 2008 - 19:01)

Martino,co myslíš tou jednou velkou jizvou.Nechat si odstranit plastickou operací povyslou stěnu břišní?No a myslíš,že to bude lepší?No já bych asi musela čekat moc dlouho,žádné břicho nemám.Rozhodla jsem se totiž radikálně zhubnout,což se mi v srpnu podařilo.Břicho i špeky jsou pryč,takže musím podotknout ,že i ty strie jakoby zalezly.No ale to je jasné,že na plochém břiše vypadají jinak než na vystouplém i když jsou prakticky
stále stejné.

Martina (Pá, 4. 1. 2008 - 18:01)

Janino, jsem na tom podobně. Taky jsem mazala před 20ti lety ve 20ti břicho vším možným a celkem se radovala, ale jen tak měsíc před plánovaným porodem. Pak mi popraskalo břicho příšerně, stejně jako mojí mámě i babičce. Prsa mám naštěstí luxusní - jak říká můj manžel - tvarem, velikostí a bez strií. Takže je to hodně o genetice a sklonech.

Nedávno jsem zkoušela údajný zázrak ze Sephory Stri....něco bez výsledku. Na operaci se mi ještě nechce. Ještě počkám, až břicho ještě víc povolí i přes cvičení(zkušenost podle mámy), zatím to není tak strašné - říkám si, že jedna velká jizva vyjde nastejno jako plno malých.:)
Uvítala bych nějaké zazračné mazaní - víte někdo o něčem? Máte dobrou zkušenost?

JaninaS (Pá, 4. 1. 2008 - 18:01)

Andreo,nrada bych tě strašila,ale proč už jsi jim dala možnost vzniknout?Dá se to zmírnit pravidelným mazáním přípravky přímo působící na strie.Dnes už jsou mnohem lepší ale dříve ,když jsem rodila já byla prakticky jen Nivea a Indulona.Také mi vznikly ,ale jenom málo.3 na jedné straně podbřišku, 2 na druhé straně,2 na pravém boku a 1 na levém.A mnoho na prsou.Měla jsem totiž přes noc z jedniček
šestky. Mazala předtím i potom ,nic.Je mi 40 a mám to stále stejné.Když se opálím, není to tak vidět,proto chodím 1x týdně do solárka.

Andrea (Pá, 4. 1. 2008 - 17:01)

strie co s nimi
Som uz na konci siedmeho mesiaca tehotenstva a zacali sa my prejavovat male jazvycky ktore su este neni az tak strasne viditelne na par miestach. A to v oblasti bokov, vzadu na stehnach nad zadkom a na obydvoch okrajoch prs.Na bruchu sa my zatial nic neprejavuje.No velmi som sa toho zlakla a urobim aj nemozne, len my poradte ako by so to mohla co len trochu odstranit. DAKUJEM

Andrea (Pá, 4. 1. 2008 - 17:01)

strie co s nimi
Som uz na konci siedmeho mesiaca tehotenstva a zacali sa my prejavovat male jazvycky ktore su este neni az tak strasne viditelne na par miestach. A to v oblasti bokov, vzadu na stehnach nad zadkom a na obydvoch okrajoch prs.Na bruchu sa my zatial nic neprejavuje.No velmi som sa toho zlakla a urobim aj nemozne, len my poradte ako by so to mohla co len trochu odstranit. DAKUJEM

Andrea (Pá, 4. 1. 2008 - 17:01)

strie co s nimi
Som uz na konci siedmeho mesiaca tehotenstva a zacali sa my prejavovat male jazvycky ktore su este neni az tak strasne viditelne na par miestach. A to v oblasti bokov, vzadu na stehnach nad zadkom a na obydvoch okrajoch prs.Na bruchu sa my zatial nic neprejavuje.No velmi som sa toho zlakla a urobim aj nemozne, len my poradte ako by so to mohla co len trochu odstranit. DAKUJEM

Klára (So, 27. 10. 2007 - 23:10)

Zkusily jste někdo na strie ten Transdermální kolagen?

Klára (So, 27. 10. 2007 - 23:10)

Zkusily jste někdo na strie ten Transdermální kolagen?

Janka SK (Po, 17. 9. 2007 - 20:09)

Ak budete chcieť ešte poradiť, môžte sa na mna obrátiť JanaDundova"zoznam.sk

Reklama

Přidat komentář