Reklama

strie

Janka SK (Po, 17. 9. 2007 - 20:09)

So striami mam tiez problemy. Mam len 19 rokov, ale tento problem sa nevyhol ani mne. Mam ale problem s vahou. Totiz v detstve som vážila okolo 69 kíl a schudla som na 55 kíl pri výške 169 cm. Ak vám milé žienky môžem poradiť, tak mám odskúšanú jednu metodu. Pri sprchovaní si postihnuté miesta dôkladne masírujte, najlepšie nejakou špecialnou hubkou alebo ešte lepšie drsnejšou kefou, ale trocha dlhšie.Až poklia? nebudete cítiť a vidieť prekrvenie. Po kúpeli sa hned dôkladne namažte specialnym krémom, alebo dobrým mastným krémom (odporúčam LIPOBASE, alebo LIPOLOTIO). Na noc je tiež dobré dať si na tie miesta potravinársku fóliu. A musím podotknúť aj pravidelné cvičenie a správnu výživu, dôležitý je prísun správnych vitamínov (najlepší je E, draslík, jód a chróm) a bielkoviny. Prajem ve?a úspechov

simona (So, 8. 9. 2007 - 14:09)

Strií se opravdu Dando nezbavíš. Mám spoustu kamarádek, který jsou hubený a strie mají stejně. Já je mám taky a nějaký výkyvy váhy jsem nikdy neměla. Ty přípravky jsou spíš taková komerční reklama, používala jsem je asi přes rok pravidelně, nic se nezměnilo, tak jsem toho nechala. Naštěsí nemám strie moc znatelný, ale jsou tam.

Katka (So, 8. 9. 2007 - 14:09)

Dando, přečti se diskuzi, tam už je vše řečeno. Ve zkratce: striích se už nezbavíš.

Danda (So, 8. 9. 2007 - 09:09)

Lze se zbavit S T R I Í ? ? ? ?
ahoj vsem,chtela bych se vas zeptat jestli se da zbavit strií??nemam je zadne ohromne zarudle a snadno viditelne,ale jen jakoby lehce,jenze pripada mi ze se to zacina cim dal vic rozlejzat...pripravky proti celulitide a striím chápu jako ze se maji pouzivat pred samotnym vznikem-aby jim zabranili vcas,ale nevim jestli ty kremy pomuzou uz kdyz je mam,a na to bych se vas chtela zeptat,jaky mate nazor a zkusenosti se zbavovanim strií.díky moc za odpovedi

Niky (Ne, 26. 8. 2007 - 21:08)

Ajinko, strie bohužel už nezmizí, je to trvalá kosmetická vada. Jen budou časem míň vidět.
Ivvetko, netrap se, strie má dost dívek a žen, vznikají často v pubertě či v těhotenství, krémy pomáhají spíš preventivně, a to jen někomu. Já mám taky strie, a to skoro po celém těle a nevadí mi to.:-)

ivvetka (Po, 16. 7. 2007 - 16:07)

ahoj já mám strie na zadečku tam už jsou bílé a na stehnech nevim co mám dělat krémy jsou na nic teda aspon pro mě už kvuli tomu i brečim pač nevim co mám dělat prosim porad'te ????!!!!Dík jj taky je mi 15

Ajinka (St, 4. 7. 2007 - 17:07)

Ahoj je mi 15 a taky mám strie.Ztloustla jsem na bocích a tam se mi taky udělaly.Je to hrozný.Nevíte jestli by mi zmizeli kdybych začala cvičit a tím i hubnout?Předem díky za odpověď

Klára (St, 4. 7. 2007 - 07:07)

Moniko, strií se nejde zbavit žádným krémem. Ten tvůj asi pomohl pouze k jejich potlačení, asi jsou míň vidět, ale jsou tam. Strie jsou trhlinky v kůži, které už se nemůžou spojit!

Monika (Út, 3. 7. 2007 - 22:07)

Ahojky holky, po porodu se mi udelaly strie uplne maximalne, vyzkousela jsem radu kremu a ruznych pripravku a nic mi nepomohlo. Pak mi kamaradka poradila krem od Bonelly a musim rict, ze z 90% jsem se jich zbavila. Vim, ze je to u kazdeho asi individualni, ale urcite je treba to zkusit. Navic tyhle kremy jsou za slusnou cenu, takze jsem spokojena. Zkuste se mrknout i na jejich stranky www.bonella.cz, muzete si je obednat i po internetu. Jinak preji vsem hodne stesti v boji tady s timhle prizrakem zvanym STRIE

Anna 0000 - Pro (Ne, 17. 6. 2007 - 17:06)

Ahoj je mi 15let a už fakt nevím co dělat!!!Od 13 se mi udělali strie na prsou,bocích a skoro celé nohy.....některé mám už 2 roky a ještě mi pořádně nezbělly...a skoro pořád objevím nějakou novou...váhu mám přitom pořád stejnou ....já už fakt nevím co s tím skoro pořád kvuli to mu brečím!!!! nemužu na bazen....a už ani nerostu tak nevím proč se mi to dělá prosím poradte!!! bojím se stím ukázat před klukem:-) Omlouvám se za chyby!

Honza (Ne, 20. 5. 2007 - 22:05)

Zdravim, navštěvuji posilovnu a udělali se mi strie v podpáždí. Je možně strie stáhnout či zamaskovat a při tom stále cvičit?

Děkuji za Váš názor.

andrea (Čt, 3. 5. 2007 - 13:05)

ahojte tancujem uz pár rokov...ale nemám najlepsiu postavu..asi je tto tým ze mi je to geneticky dane, neni najhoršia ale som trosku pri sebe...objavili sa mi na stehnách strie..a je mi to dost neprijemne..ahlavne ked ide leto..ako mám proti nim bojovat...čim si mam spevniť pokožku...a tiez by sm potrebovala poradiť ako schudnuť..viete niekto poraadiť??....:o(

Voloda (Ne, 25. 3. 2007 - 11:03)

Súčasná medicína zatia? strie úplne odstrániť nedokáže.Čerstvé jazvy sú spravidla červené vplyvom prekrvenia a po ošetrení farbivovým laserom jazva bledne. Médiom pre výrobu laserovho lúča je chemická látka-farbivo, z ktorej je vyrobený žltý laserový lúč. Liečba týmto laserom je založená na princípe "selektívnej fototermolýzy". Pri tejto procedúre žltý laserový lúč je absorbovaný krvou v cievke, čo vedie k prehriatiu cievky a zrazeniu krvi v cievke bez toho, aby boli ovplyvnené ostatné štruktúry kože. ceny sa pohybujú v rozmedzí 70 az 150 korún za výstrel ve?kosti cca 0,5 cm. Ale laser nie je práve najlepšia vo?ba a navyše môže mať ve?a nežiaducich účinkov ktore sa pri propagacii laseru uz nejak nezverejňujú:-)

aneta (Ne, 11. 3. 2007 - 10:03)

kolik takove odstraneni lejsrem?

Petr (Čt, 8. 2. 2007 - 18:02)

Ty strie , to je fakt hrůza. Ach jo.

aneta (St, 31. 1. 2007 - 20:01)

Zkoušeli jste už někdo odstranění strií laserem? Na kolik vás to vyšlo a pomohlo vám to? Nevím, co mám dělat, už to tak vidím, že si nikdy na sebe nevezmu plavky ani sukni

jessica (Út, 16. 1. 2007 - 21:01)

můj e -mail : J.Bartesova"seznam.cz dobrý den. je mi 1ě let a vážím 66 kg jak mám zhubnout prosím o pomoc děkuji

Jája (Pá, 15. 12. 2006 - 22:12)

Asi bych ti doporučila zkusit zpevnit tělo cvičením nebo plaváním a bude to rozhodně vypadat jinak.
Žít se s tím dá, musíš se to naučit.
Mému synovi se v 5 třídě udělaly strie na lýtkách, dlouhé 5 cm. Vypadalo to hrozně, nohy měl hubené, pak to vybledlo a má štěstí, že bude mít nohy chlupaté.
lékaři příčinu neobjevili a řekli, že to má asi dědičné, přitom to nikdo nikdy neměl v žádné rodině.

Hana (Út, 12. 12. 2006 - 18:12)

Je mi 15 let skoro tedy 16 let před půl rokem jsem začla hubnout a zhubla jsem skoro 15 kg v září jsem skončila a do teď jsem nepřibrala , ale strie mám na pažích nejen na spodní části, ale i na bočních str. i jinde....a nesouhlasím s vaším posledním bodem. Stím se nedá žít, a když tak velmi špatně a uboze. V létě nemůžu nosit normální trika s krátkým rukávem , kra?%tasi, trika na ramínka...nemůžu s dětskama chodit k vodě... a ani se vysléct před klukem.....nejednou jsem se zhroutila... máteli zájem s o tomto problému promluvit nebo mi chcete poslat další tipy na odstranění strií tak mi napište na qay123"seznam.cz....... pozor není to G ale Q ať se nespletete. Děkuji předem =D......život mám smutný a pochmurný

Zdenka (Po, 25. 9. 2006 - 13:09)

kde bych sehnala kolag. gel? Děkuji.

Reklama

Přidat komentář