Reklama

strie

Bohumil (Ne, 20. 8. 2006 - 22:08)

Strie je nepříjemná záležitost.Ale je řešitelná.Mám rovněž možnosti. Šanci na zlepšení mohu nabídnout po konzultaci na e-mailu.Moje adresa je: bjaeger"tiscali.cz

Sonny (So, 19. 8. 2006 - 00:08)

Mě by spíše zajímalo,zda má někdo zkušenost se zbavovanim se strií pomocí laseru.Je to dost drahá záležitost a podle reklamy,která se tomu dělá,je to asi pro některé z nás poslední šance.

K (Čt, 27. 7. 2006 - 09:07)

přeji hezké dopoledne, osobně mám velmi dobré zkušenosti s kolagenovým gelem. Má jen jednu chybu, je dost drahý. Ale jedno balení mi zase vydrželo cca 3 měsíce - takže, když se to spočítá, vyšel kolagen levněji než všechny ty krémy apod.K

Petra (St, 26. 7. 2006 - 12:07)

no a mohu používat více krému zaráz??

barbora (St, 21. 6. 2006 - 14:06)

mam 14 a strie mam vsade:´-( mam z toho dost depresie,hlavne v lete ked si nemozem dovolit tricka bez rukavov,lebo sa ma kazdy pyta,ci ma doskriabal kocur....je to tym z som rychlo vyrastla a pribrala...sice su uz trochu bledsie,ale laser by som brala..pocula som ze sa to moze az po osemnastke..je to pravda?

Elis (Út, 30. 5. 2006 - 14:05)

Chodím do prváku a mám strie na stehnech. Jsou naštěstí bílé, ale moc necvičím (žádné fitness ani aerobic), nemám výkyvy váhy ani nic podobného. Jak je možné, že se u mě objevily?

Návštěvník (Ne, 28. 5. 2006 - 20:05)

Myslím si, že tady píší lidi o rady a mělo by se odpovídat radami z vlastních zkušeností. Reklama snad patří jinam, ne? Jinak si neumím vysvětlit názory :
sekce: čas: jméno:
AKNE 12.36 NATALIE
LÍČENÍ A MALOVÁNÍ 12.29 ANETA L.
STRIE 12.34 ZUZANA
SAMOOPALOVACÍ KRÉMY 12.37 PAVLA
ŘASENKY 12.52 PETRA
AVON 12.25 ANETA L (ale zde tento příspěvek patří)
PŘÍPRAVEK PROTI POCENÍ 12.22 KLARA
PUPINKY NA HYŽDÍCH 12.18 KLARA

Apolena (Ne, 28. 5. 2006 - 12:05)

Díky.

Zuzana (Ne, 28. 5. 2006 - 12:05)

Máš pravdu nic to celkem není a kdyz budeš mít kluka který te bude mít rád, tak mu to vadit nemůže. Já jsem s tím měla také problémy a pomohlo mi až když jsem na netu našla
http//home.tiscali.cz/avon.lady
a používám přípravky já i moje rodina a jsme všichni se vším zpokojeni. Udělejte se také štastnými

Apolena (Pá, 26. 5. 2006 - 20:05)

já mám strie na prsou.Sem mladá,chodim na zš.prsa mám větší než je v mým věku obvyklý,rostou mi i teď.Už asi 2 roky zápasím se striemi.Četla sem,že se to nedá úplně odstranit.Nejdřív sem měla krém,nic...po čase mě to už přestalo bavit(měla sem je hnusne fialove...)a vybodla sem se na to!teď sou bily a mám je míň vidět....ještě sem s nikym nechodila a mám strach z případný reakce...ale co,zas si říkám že to vlasně nic neni..ale chtěla bych nosit hluboký výstřihy:-(

Maja (Pá, 26. 5. 2006 - 18:05)

pravidelný pohyb, životospráva celkově, prevence, ale i již na minimalizování vzniklých strií pomohou přípravky od f. AVON COSMETICS,s.r.o., osobní poradenství vč.individuálních Kosmetických kursů dle vašich požadavků, zadejte na www.mariecutkova"seznam.cz

J (Po, 22. 5. 2006 - 07:05)

Nedají, přečti si diskuzi, tam je vše.

ivana (Po, 22. 5. 2006 - 06:05)

ja mam 14 rokov a uz mam velmi viditelne strie na prsiach.da sa nejako strie odstranit?dakujem

RENČA(piskle.rg (Pá, 12. 5. 2006 - 11:05)

DOBRÝ DEN PANÍ DOKTORKO!!
JÁ MÁM STEJNÝ PROBLÉM JAKO SKORO POLOVICE ŽEN A DÍVEK!!MÁM PROBLÉMY SE STRIEMA...JE TO NEPŘÍJEMNÝ JE VIDĚT...POUŽÍVÁM ZPEVŇUJÍCÍ KRÉM ABY SE MI ZPEVNILA POSTAVA A SAMOZŘEJMĚ DOPOMOHLI K TOMU ABY MI TO VYBLEDLO...JE MOŽNÉ ŽE TY STRIE PO PÁR ROKÁCH NEBO MĚSÍCÍCH ZMIZÍ!!STRIE MÁM HLAVNĚ NA STEHNECH A POLOVIČKA ZADEČKU!!CHTĚLA BYCH PORADIT CO BYCH MĚLA DĚLAT!!UDĚLÁM COKOLI!!PROTOŽE URČITĚ NECHCI CHODIT V PLAVKÁCH SE STRIEMA,TO JE HROZNÝ POHLED..MŮŽETE MI NAPSAT NA E-MAIL??PŘEDEM DĚKUJU ZA ODPOVĚĎ,NASCHLEDANOU

jája (Ne, 23. 4. 2006 - 16:04)

Žádný krém na odstranění strií neexistuje, slouží pouze jako prevence.Stačí se mazat i obyčejným mastným krémem, ale například během těhotenství je lepší si zajít do lékárny a tam Vám poradí.
Jinak laser strie zcela neodstraní,ale trochu je stáhne.Je dobré se domluvit na prohlídku na nějaké klinice estetické chirurgie.

jeblo (Ne, 23. 4. 2006 - 14:04)

Je mi 14.Sem docela hubená ale mám poměrně velký prsa...Teda vzhledem k mýmu věku.Chtěla bych menší.Taky na nich mám ty strie.Je to strašný.Stydím se vzít si plavky protože je to vidět.Zkoušela sem krém ale nic moc.Slyšela sem že se to dá odstranit nějak lejzrově nebo tak něco.

Anulik (Ne, 16. 4. 2006 - 18:04)

Je mi 14 a udělali jse mi strie nejsem tlusté ani nejsem kulturista.A dost mě to štve.Můžete mi poradit nějaký dobrý kremy?

katka (So, 15. 4. 2006 - 15:04)

mam 15 rokov a newiem ale mam strie...
niesom kulturistka ani nic podobne...
niesom ani taky tucny clowek ale chcem to nejako zakryt...mam pekne nohy a myslim,ze sa budem hanbit ked pojdem na kupko...mam ich w okoli zadku... PLEASE HELP...

ANITA (Čt, 16. 2. 2006 - 15:02)

Mila pani doktorka chcela by som sa vas opytat ci sa strie daju aspon niak pomocou plastickej operacie odstranit alebo nieco s nimi spravit.som rok po porode a na tele mam samu striu velmi ma to trapy lebo vyzeram hrozne

NELA (So, 14. 1. 2006 - 13:01)

OBJAVILI SA MI STRIE SU NECHUTNE A NEVIEM AKO SA ICH MAM ZBAVIT A SA TO VOBRC ??? DAKUJEM

Reklama

Přidat komentář