Reklama

Ženu kolem 50

Lojzík (Pá, 14. 9. 2007 - 12:09)

Bydlím sám. A je mi smutno po mamince. Nechcete mě některá pochovat?'

Návštěvník (Pá, 14. 9. 2007 - 12:09)

Lojziku a kde by probíhal ten vášnivý sex s Tebou? Bydlíš sám? U mě by to asi nešlo, jsem vdaná a sousedi by to určitě vykvákali, protože bychom u toho určitě nebyli potichu. Magda'

Lojzík (Pá, 14. 9. 2007 - 12:09)

Dobrá, omlouvám se. Jsem opravdu dost rozhozený. To ta holka, která mě nedávno odkopla. Tak už se na mě nezlobte. Všechno beru zpět. Jednou budu taky starej a seschlej a mladí mě budou taky provokovat.'

Andy (Pá, 14. 9. 2007 - 12:09)

Lojzíku, nemám kardistimulátor, špeky ani celušku a opravdu je mi 26 let, jenom mě popíchla tady jedna pisatelka, ať se na vás přijdu mrknout, tak jsem tady! Neurážím tě, jen ti vyvracím některé křivdy, co tu na ženských pácháš! A neříkej jim prasnice, ty prasáku! Tak proč tedy toužíš po ženě po 50tce? Upřímně! Díky:))'

Eli (Pá, 14. 9. 2007 - 12:09)

Já mám masa dost. A při vzpomínce na tebe by se ze mě rázem stala vegeteriánka. A mimochodem, tohle téma jsi založil právě ty, kvůli starejm bábám. Fakt jdi na tu pakárnu.'

(Pá, 14. 9. 2007 - 12:09)

Lojzíku, tak co bude s tou omluvou? Koukám, že zase upadáš do urážek. Nemohl bys být trošičku vtipnější? Podívej se, jak my, ženy jsme nad věcí a ty se stále rochníš dole v tom bahně. Fuj!'

Lojzík (Pá, 14. 9. 2007 - 11:09)

Eli: kráva jako kráva, tady si může každý napsat věk, jaký chce. Proč by se mladá holka obtěžovala lezením do doskuze pro staré prasnice? kecá:-)'

Eli (Pá, 14. 9. 2007 - 11:09)

Lojzíku, asi ti nějak uniklo, že Andy je opravdu 26, tudíž nemá kardiostimulátor, ani není stará bába. To by muselo tobě bejt tak 10, abys o ní takhle mluvil.
DE)mentalitou by to tak odpovídalo.'

Lojzík (Pá, 14. 9. 2007 - 11:09)

Eli: jenže na to, abys přitáhla k sobě maso, musíš trochu vypadat. Stará bába není správný magnet. A robertek je náhražka, ne? tak si to s ním užij a můžeš si mě přitom představovat:-)'

:-D (Pá, 14. 9. 2007 - 11:09)

tak už ho holky netrapte, už mele z posledního... ať z toho nemá následky na celý
život :-).'

Eli (Pá, 14. 9. 2007 - 11:09)

Hele, ty anonyme 11:44:00, nevydávej se laskavě za mě.
Můj názor na robertky - nic moc. Maso je maso. A taky k tomu potřebuju lásku.
Andy, už jsem to pochopila. Lojzík převlíká kabáty. Ale napřed jsem myslela, že to píšeš mně.'

Lojzík (Pá, 14. 9. 2007 - 11:09)

ženská co nevaří je nahovno. A dračice? Ty? To ti budu věřit. Pozor aby se ti nezavařil kardiostimulátor. A potřeby staré báby nikoho nezajímají. Mimochodem, ten tvůj ti určitě o milence bude povídat. To raděj předstírá před tebou že má dost, aby šetřil sílu na mladé masíčko.'

Andy (Pá, 14. 9. 2007 - 11:09)

Lojzíku, ňákej překlep v nicku, ne?
Já se ti Lojzo nevysmívám, ty jsi ještě k tomu vztahovačnej a paranoidní, jen jsem ti nastínila, že i ženy mají svoje potřeby a ty málokterej zajoch a hulvát splňuje! Upřímnost za upřímnost a ty mi nadáváš? A pak ti má někdo napsat, proč? Abys urážel???
Já nežehlím, umím dobře věšet! Vyprat bych měla, to je fakt! Jíme v ústavech, práci, škola, takže vařit nemusím a hned mám čas, tě tu škádlit:))
Mladej milenku nemá, to by už nerozchodil, jsem dračice:))'

Eli (Pá, 14. 9. 2007 - 11:09)

Stejně než milenec je lepší robertek. Ten se nikdy neunaví.'

Andy (Pá, 14. 9. 2007 - 11:09)

oplatila jsi mi upřímnost posměchem, tedy jsi stejná kravka jako ty ostatní tady. Raděj běž vyžehlit, vyprat, navařit a podobně, až tvůj starej přijde od mladý milenky unavenej k smrti, ať má doma pohodlíčko.'

Andy (Pá, 14. 9. 2007 - 11:09)

Lojzí, a proč pořád mladší chlap? Myslíš, že těmhle vyzrálejm ženskejm může do života něco přinést mladej zajoch? Krom tedy sexu, ale to aby jim ještě dělala učitelku:))'

Lojzík (Pá, 14. 9. 2007 - 11:09)

i napsala, ale která zvás, to je ostatním putna:-) Vy, které jste nenašly odvahu si zatím můžete přežehlovat záhyby na kůži, aby o vás nějaký mladší chlap okem zavadil:-)'

Návštěvník (Pá, 14. 9. 2007 - 11:09)

Anebo si ho právě vychutnává jeho šéf'

Eli (Pá, 14. 9. 2007 - 11:09)

Jasně, že jsem to byslela obrazně a tady smajlíci nejdou vložit. To by tu byl ještě větší bordel, než tu je. A Lojzík asi někde v koutku zpytuje svědomí. A nebo mu nějaká už napsala na ten jeho Herbertovskej mejl.'

(Pá, 14. 9. 2007 - 11:09)

Lojzík je vůbec popleta, co se nevyzná...'

Reklama

Přidat komentář