Reklama

Ženu kolem 50

Návštěvník (Pá, 14. 9. 2007 - 11:09)

A neplete si Lojza náhodou 50tku se 70tkou? Podle toho jeho popisu by to tak sedělo.'

Dědek (Pá, 14. 9. 2007 - 11:09)

Hele, Lojzíku a dědka bys nechtěl? ;))))))))'

(Pá, 14. 9. 2007 - 11:09)

Eli, to myslíš jako vtip, ne? Jen se ti vytratil smajlík, že.'

Dominika (Pá, 14. 9. 2007 - 11:09)

když on je tak nudnej..'

Eli (Pá, 14. 9. 2007 - 10:09)

Tak už mu sakra nějaká z nás babek napište, ať je od něj pokoj !!!'

(Pá, 14. 9. 2007 - 10:09)

Lojzíku, Lojzíku, tak jsi se nám uklidnil, no to je dobře :-)). Problém je ovšem v tom, že skutečně slušný a příjemný chlap je takový i tehdy, kdy je věci nedějí, jak on chce. A možná, že by pro tebe bylo poučné přečíst si všechny svoje příspěvky a zastydět se. Pokud bys měl přání se omluvit, jistě ti nikdo nebude bránit.
Pokud zralá, rozumná žena chce mladého milence, rozhodně jej nevyhledá na netu. Taky kvůli "lojzíkům"'

Andy (Pá, 14. 9. 2007 - 10:09)

Lojzíku, ale ty sám sis vybral padesátnici, takže když víš, jak vypadají, tak tě na tom asi něco rajcuje, ne? Tak proč jim to teď předhazuješ, jako nějakou vadu, pro kterou bys na ně ani nesáhl? Moje tchýně nosí 2dílné plavky, holí se, trhá obočí, je to prostě rajcovní ženská, takže neházej všechny do jednoho pytle!
Ženský slyšely jste to? Máte ho začít urážet až pak ho teprve zaujmete! Asi nějaký druh úchylky:))'

Lojzík (Pá, 14. 9. 2007 - 10:09)

Andy: kristapána, ty si myslíš, že jsem nikdy neviděl starou ženskou nahatou? Nebo v plavkách? proč myslíš, že se od určitého věku nahrazují dvoudílné jednodílnými?:-)) A pokud mám být (výjimečně) upřímný, tak ano, taková žena kterou popisuješ, by mě dokázala zaujmout.'

Laura (Pá, 14. 9. 2007 - 10:09)

Já teda nikdy. Jsou i 50tky, co vypadaj líp než spousta o sebe nepečujících, ztloustlejch, línejch, nudnejch a hloupejch 35tek.'

Zeman (Pá, 14. 9. 2007 - 10:09)

Podle mě je Lojzík v pohodě, prostě chtěl opíchat starší bábu, chtěl to zkusit a myslím, že za sex s mladým klukem by některé padesátky i platily.'

Andy (Pá, 14. 9. 2007 - 10:09)

Ale no tak Lojzíku, buď upřímnej! Zrcadlo reality? Tys viděl jejich lišej mezi nohama, celušku, špeky atd.? Neviděl, takže o jaké realitě mluvíš? Podle sebe soudím tebe? Tebe prostě naštvalo, že tě nechtěj a že tě pálkujou, tak je urážíš, tudíž jim dáváš jasně najevo svou prohru, ze které se chceš vymanit tím, že je budeš urážet a doufat, žes jim to nandal a tím ti daj pokoj! Je vidět, že nejsi žena a se ženami moc zkušeností nemáš? Pokud zrcadlo, tak ho nastav sobě! Opravdu by tě zaujala žena, která o tobě tvrdí, že to máš zvadlýho a malýho nebo že přes tvůj pivní mozol si na něj nevidíš? Ruku na srdce:))'

Návštěvník (Pá, 14. 9. 2007 - 10:09)

Lojziku, kde a za kolik proboha pracuješ, že takto KRÁTÍŠ pracovní dobu??'

Návštěvník (Pá, 14. 9. 2007 - 10:09)

Padesátiletá ženská je dobrá tak akorát na vaření, na starání se o vnoučátka a klábosení se sousedkama.'

Lojzík (Pá, 14. 9. 2007 - 10:09)

:-): jsou asi tak zoufalé, že se bojí mít milence v hrůze z toho, že by se před ním musely svléknout a on spatřil tělo dávno za zenitem:-))'

:-D (Pá, 14. 9. 2007 - 10:09)

No, jak vidíš, až TAK zoufalé nejsou :-).'

Lojzík (Pá, 14. 9. 2007 - 10:09)

:-D: správně je nazýváš:-) Zoufalkyně:-)'

Lojzík (Pá, 14. 9. 2007 - 10:09)

Andy: úcta byla ze začátku. A pokračovala by i dál. Ale samy se rozhodly se jí vzdát. tak jim místo úcty nabízím zrcadlo reality:-)'

:-D (Pá, 14. 9. 2007 - 10:09)

Petro, já si to vysvětluji tak, že Lojzíka
holky fakují, tak doufal, že nějaká starší zoufalkyně nebude tak náročná. A když
viděl, že nemá nárok ani tam, tak mu to prostě
přišlo líto...'

Andy (Pá, 14. 9. 2007 - 10:09)

Lojzík je rozvrácená osobnost a ve svým věku vlastně ani neví co chce! Víš, Lojzíku, na dámy musíš s citem, už to jsou vyzrálý ženy a oni přesně vědí, co chtějí a co jim vyhovuje! A mýlíš se, mý tchýni je 50 a kde jaká 20tka by ji mohla závidět! Můj otec má taky 50 a nemá s impotencí žádné problémy:) Pokud ty ženský budeš urážet, protože ti správně vytýkaj tvé protiřečení, věř, že tady si nedočkáš ani seznámení, ani dopísku a už vůbec ne sexu! Uvědom si, že se nebavíš s puberťačkama, takže nějaká úcta k ženám by nebyla marná! Moje rada a můj názor! Andy, 26 let'

Lojzík (Pá, 14. 9. 2007 - 10:09)

Petře: víš co, četla jsi to celé. Moje změna neproběhla z vody. Ale popravdě, po zjištění že mi žádná nenapíše ať se děje co se děje, spíš psaním tady krátím pracovní dobu.'

Reklama

Přidat komentář