Reklama

Ženu kolem 50

(Čt, 13. 9. 2007 - 11:09)

Lojzíku, buď od té lásky a zavři se. Opravdu nudíš. Běž za maminkou, ať ti utře nudli a hlavně vysvětlí co je to slušnost.'

Lojzík (Čt, 13. 9. 2007 - 11:09)

a myslíš, že tu veřejně exhibuji svůj skutečný věk? Tohle číslo mi přišlo pro staroby tvého ražení přijatelnější, než moje mládí. Však bych jim pak vysvětlil, proč jsem si přidal. Připravuj si rakev a už nepiš. A tvýho manžílka lituju, i když, už třeba dávno obdělává nějakou mladou holku a tebe má jen na praní a vaření.'

Dědek (Čt, 13. 9. 2007 - 11:09)

No, mě je rovnejch 50 a vzpomínám, že ve 37 jsem byl ještě ucho. Bejt mi tak 40, to bych si vejskal. Takhle se akorát stavím moudrým. To by na nějakou pětačtyřicítku zabrat mohlo.'

Eli (Čt, 13. 9. 2007 - 11:09)

Lojzíku, já toho nelituju vůbec, že jsem ti neodepsala. Naopak. Vždyť já jsem tě odhadla hned zpočátku, že jsi úchyl. Jó, zlatej můj manžel (42), proti tobě anděl. A ty budeš nejspíš starej panic. Ono 37 let už taky nic moc.
Jinak s tím léčením to myslím vážně, protože chvíli jsi jako med a za chvíli neskutečně zlej a sprostej. Jsi paranoidní schizofrenik.'

Návštěvník (Čt, 13. 9. 2007 - 11:09)

Dědku, s tím příslovím máš pravdu. Až na to, že Lojzík neni žádnej mladík. Ve středověku se v jeho věku normálně umíralo. On má spíš problém sám se sebou.'

Lojzík (Čt, 13. 9. 2007 - 11:09)

když jsem psal slušně, neozvala ses, tak si teď nech ty kecy. Už lituješ, co? Mohla sis na stará kolena ještě užít, ale máš smůlu. Já už bych o tebe neopřel ani kolo. A závěrem má pravdu. Mužům se líbí mladé holky a vy po 40 už jste prostě odepsané. Starat se a pečovat o někoho, kdo nemá možnost vás za mladou a hezkou vyměnit. Tak si to užívejte:-)'

Eli (Čt, 13. 9. 2007 - 10:09)

Lojzíku, ty se tady pořád oháníš tím, jaký je velký problém napsat ti mejla, neboť pár písmenek nás nezabije. On to problém není. Ale jde o to komu ty řádky napsat. A ty to s tvou úrovní rozhodně nejsi. Teď už se nedivím, že ani po roce jsi zde žádnou nenašel. Jdi se léčit. Není to v těch ženách, ale v tobě. A nebo si najdi chlapa.'

závěrem (Čt, 13. 9. 2007 - 10:09)

Jenom ještě faktická poznámka. My co jsme na mladý, jsme prostě na mladý a 37 teda už žádný
mládí není. To je totiž hodně i o psychické svěžesti a neomrzelosti, nejen fyzické.
Konečně, zeptejte se kolegů, co jsou na mladé holky, pořád se jim líbí
stejná věková kategorie i když je jim třeba 70 :-). A u žen je to stejné - pak se nám líbí si takové
chlapce hýčkat a rozmazlovat. Ale proč by si měla nějaká z nás přát takhle starého a ještě
absolutně nevychovaného vulgárního chlápka, to teda nevím...i kdyby jí bylo 120.'

(Čt, 13. 9. 2007 - 10:09)

To je dobrá zpráva Lojzíku, drž se na své nízké úrovni. Tam ti bude dobře, pokud mezi ženami nalezneš někoho tak pokleslého jako jsi sám. Amen.'

Lojzík (Čt, 13. 9. 2007 - 10:09)

jsem vyléčený od seznamování se ženami před smrtí. Šlo mi o sex a ne o nějaké trapné předstírání jak je miluju. na chození po restauracích a na rande nemám čas ani žaludek. Sebevědomí si nechte zvedat od těch impotentů, co máte doma. Já si chci užívat, ne se dvořit. Ale, díky vám už ne. Je pravda, že by se mi mohl z vašeho vrásčitého břicha zvednout kufr a pak bych vás poblil. A co pak s váma?'

(Čt, 13. 9. 2007 - 10:09)

Ahoj Dědku, je mi potěšením. Ráda jsem si ve tvých příspěvcích četla, jsi moudrý muž. Tak snad dáme tomu chudinkovi pokoj.'

(Čt, 13. 9. 2007 - 10:09)

Dobrý Lojzíku, dobrý. Mluvíš o své minulosti, současnosti či budoucnosti? Znáš to, obscedantní představy se rády demostrují realizací. Kdybys měl problém půjč si slovník cizích slov :-)) Potřebuješ se ještě moc učit v teorii, než budeš schopen plnohodnotné praxe.'

Dědek (Čt, 13. 9. 2007 - 10:09)

Dámy, tyhle nezvedence omlouvá pouze jejich mládí. Omluvte je prosím. Tragedií světa je, že mladí nestojí o zkušenosti starších a starší nemají nervy naslouchat problémům mladých.'

Návštěvník (Čt, 13. 9. 2007 - 10:09)

Lepší se nejmenovat nijak než pokaždý jinak. Ale nakonec jsme tě stejně odhalily, protože budeš nejspíš psychický labil.'

Lojzík (Čt, 13. 9. 2007 - 10:09)

ty, co ani nevíš jak se pojmenovat, tobě budu věřit něco o nohách. Nech si mezi ně nasypat povadlého a nefunkčního pinďoura tvého staříka a už tu neotravuj.'

(Čt, 13. 9. 2007 - 10:09)

Jen tak dál, Lojzíku, myslím, že i zralé ženy potřebují někdy lekci, aby si nezadaly. Nemáš ve svém kanálovém rejstříku další pěkné urážky a vulgarismy? Musím smutně konstatovat, že kreativní zrovna moc nejsi, jakož ani v sexu, viď? A musím tě ujistit, že pokud je žena kolem padesátky stále pěkná a žádoucí (a že nás je) nemá opravdu zapotřebí navazovat pochybné styky se zažluklými utřinosy. Chce úroveň, víš, ve všem. A to je přesně to, co demostruješ, že ti chybí.'

Návštěvník (Čt, 13. 9. 2007 - 10:09)

No Lojzo, celulitidu a špeky mají dneska spíš mladý holky, který se odpoledne nažerou u McDonald´s hamburgerů a pak se zbytek dne válí u televize. Škoda žes neviděl třeba moje nohy, ze kterých je můj třicetiletý soused úplně na větvi. Zdravím papa'

mladík (Čt, 13. 9. 2007 - 10:09)

Místo aby byly tyhle vyzobané slunečnice rády že o ně má někdo zájem, budou dělat drahoty. Ať si trhnou nohou.'

Lojzík (Čt, 13. 9. 2007 - 10:09)

já jsem narozdíl od vás normální. Ale vy tu tajně naznačujete, že by mladší milenec nebyl úplně id věci, ale napsat mailem (což je naprosto nezávazné) pár písmenek je nadlidský problém. takže si nakupte zásobu baterek do robertů a neotravujte. Mimochodem, zabírají všechny ty krémy na celulitidu a vrásky? A co špeky? jak se proti nim ve stáří bojuje? A máte z nich cecky i na zádech, nebo se hromadí jen na prdeli? Papa'

Návštěvník (Čt, 13. 9. 2007 - 09:09)

Lojza alias Herbert bude asi pěknej úchyl, Eli.'

Reklama

Přidat komentář