Reklama

Ženu kolem 50

Lojzík (St, 12. 9. 2007 - 09:09)

dobrá, Eli. Ale tahle diskuze zrovna nevypovídá o jejich zájmu. Napíšeš mi tedy ty?'

Eli (St, 12. 9. 2007 - 09:09)

Lojzíku, chudáku, kolik ti je ? Jinak souhlas s anonymem. Ženský kolem 50 jsou v nejlepším věku, narozdíl od chlapů. Některý v 50 vypadá jako vetchý stařík a ani se mu nepostaví. A jsi na omylu, když si myslíš, že se v 50 připravují na hrob.'

Lojzík (St, 12. 9. 2007 - 09:09)

píšeš o sobě, anonyme?:-) Není nad vlastní zkušenosti:-)'

Návštěvník (St, 12. 9. 2007 - 08:09)

Hohó, Lojziku, to se teda zatraceně mýlíš. Ženský kolem 50 mají konečně pokoj a můžou si dělat co chtěj, třeba se i spustit s nějakým mladíkem. To chlapi kolem 50ky jsou zdechliny a většinou jim ani nestojí.'

Lojzík (St, 12. 9. 2007 - 07:09)

ženské kolem 50 se už připravují na smrt, proto nemají čas ti psát:-)'

Herbert (St, 13. 6. 2007 - 12:06)

proč hnusárny?'

alča (Po, 2. 10. 2006 - 17:10)

Takové hnusárny si piš někam jinam.Proč to zveřejňujete??'

Herbert (Po, 2. 10. 2006 - 12:10)

uvidíme, napíši vám'

Trukerka (Po, 2. 10. 2006 - 12:10)

pro Herberta:měla bych zájem se seznámit,jsem stále atraktivní a náruživá akorát doma mám chodící mrtvolu.Sejdeme se?
truker"seznam.cz'

Monča (St, 27. 9. 2006 - 02:09)

No, jasně, to je moje tchýně:))'

Hledač (St, 27. 9. 2006 - 01:09)

Hledám "ženu" kolem 80-90 let, částečně zachovalou či ještě nepohřbenou, s minimálně dvěma předními a třemi zadními zuby, ne ouplně vysušenou, přiměřeně ohnutou, s akceptovatelným třesem v obličeji a rukách, s nadprůměrným sexuálním apetitem, s kladným vztahem k sexuálním experimentům a uklízení a vaření. Měla vy umět vystupovat ve společnosti a dávat si pozor, aby jí při tanci nevypadla protéza a nespadla paruka. Také by neměla příliš času jen tak ležet a koukat do stropu s otevřenou slintající smradlavou pusou. Měla by též se zajímat o nejnovější trendy v módě a přizpůsobovat jim šatník. Také by měla umět pěkně dělat striptýz, zejména v minišatičkách a krajkovém spodním prádle. Nemohu se dočkat, až uvidím, jak se jí přitom houpají vysušené placaté kozy a klepe slintající huba do rytmu. Hlavně by jí však tam dole neměla hnít. Přece svůj majestát nebudu strkat do díry plné hniloby a červů. Myslíte si, že takovou ženu snů mohu najít? Dá mi některá z vás naději?'

Hovno s octem (St, 27. 9. 2006 - 00:09)

Strč si ho hajzlu, kde plavou čerstvě vysraná hovna, hi hi.'

Návštěvník (Út, 26. 9. 2006 - 13:09)

Já ti půjčím moji ženu,je ji 50 let a umí velice dobře šukat,to mi věř.Problém je kam ho budu strkat já,nemáš mladší sestru?nepiš že ho mám strčit do úlu,to je už starý vtip.'

Herbert (Út, 26. 9. 2006 - 12:09)

Moc děkuji za milá slovíčka. Určitě tě nepřekvapí, že ani moc nedoufám, že by se někdo na mou nabídku ozval:-) Ono je hezké snít a doufat, nicméně se mi při tom nějak nedaří odpoutat nohy od země.
I ty se měj moc hezky a poukud by ses přece jen někdy nudila, určitě napiš:-)'

Karkulka (Út, 26. 9. 2006 - 12:09)

Milý Herberte, já žiju už přes 20 let ve šťastném manželství, takže románek je opravdu to poslední, po čem toužím. Taky mám docela časově náročné povolání (které mě ale převelice baví), a svoji milovanou rodinu (která je pro mě vším), a tolik zálib a zájmů, na které mi vůbec nezbývá čas... ale uvidíme...
Zatím se měj moc hezky. A držím Ti palce, ať najdeš onu dámu svého srdce. :-)))'

Herbert (Út, 26. 9. 2006 - 12:09)

Milá Karkulko,
nechceš mě potěšit tím, že bys mi napsala pár řádek e-mailem? Nehledej za tím nic víc než přání s tebou vést příjemnou konverzaci. Protože když jsi šťastná, nic ti ke štěstí nechybí a tedy ani nemáš potřebu kazit tento stav nějakým románkem. Ale i obyčejná písmenka mají někdy schopnost rozjasnit deštivý den (protože nikomu nesvítí slunce bez přestávky) a třeba by se to právě těm našim vzájemným dařilo?'

Karkulka (Út, 26. 9. 2006 - 12:09)

Milý Herberte, mně je 45, (s tou mojí babičkou to byl samozřejmě vtip, už jsou obě dávno na věčnosti), byť vypadám na 35 a někdy si připadám na 15. A přestože můj život zrovna není procházka růžovou zahradou, jsem převelice štastné stvoření. :-)'

Herbert (Út, 26. 9. 2006 - 11:09)

Karkulko, co ty jsi zač? Máš otázky zralé ženy a současně ti nechybí vtip mládí:-)'

Herbert (Út, 26. 9. 2006 - 10:09)

Tohle je příliš obecná otázka na to, abych jí dokázal uspokojivě odpovědět. Stejně tak jako jsou každá jiná dívky ve dvaceti a ve třiceti, liší se od sebe i dámy starší. Když o sebe žena dbá, dokáže být atraktivní jak po duševní, tak po fyzické stránce i v pokročilém věku. Jediná odpověď kterou mohu tedy podat je, že bych stál jak o kterou. Nepíšu tu přece že beru každou, co je ještě sama o sobě schopná aspoň trochu dýchat:-)'

Karkulka (Út, 26. 9. 2006 - 08:09)

Herberte, nedá mi to, abych se nezeptala. Opravdu bys bral i ženu, co je jí šedesát? I s jejími zdravotními potížemi (protože pochybuju o tom, že je nějaká šedesátka nemá,), i s její povadlou kůží, už ne zrovna ideální postavou, šedivými (barvenými) vlasy, umělými zuby a vším? Ve srovnání s dvacítkou "totální propad" (mně taky bude jednou šedesát a tohle si uvědomuju), a Ty bys o ni přesto stál? Zajímala by mě psychologie takové zvláštní touhy. Proč bys chtěl (i o hodně)starší ženu? Už jsi někdy něco takového zažil?'

Reklama

Přidat komentář