Reklama

Ženu kolem 50

?Petra (Pá, 14. 9. 2007 - 09:09)

No dík. Částečne jsi mi to vysvětlil. Ale stejně je mi trochu divný, žes chtěl vyzkoušet sex dokonce se šedesátiletou ženskou a přitom v dalších příspěvcích z tebe docela upřímně padalo, že v podstatě se starších žen štítíš a děláš si srandu z toho, jak vypadají. Možná já mám něco drobet podobnýho. Mě strašně sexuálně vzrušujou ošklivý chlapy. A teď už jdu fakt s čajíkem do postele.'

Lojzík (Pá, 14. 9. 2007 - 09:09)

Eli: nemám důvod brečet, to raděj ty poplakej nad odchodem hebké kůže, štíhlé postavy a pružných nohou:-) Třeba na vrásčitém rameni plesnivého dědka:-)'

Lojzík (Pá, 14. 9. 2007 - 09:09)

Milá Petro, obrat ve svém přístupu ti milerád vysvětlím. Chtěl jsem v životě něco poznat a proto se snažil oslovit nějakou ženu, která by do toho se mnou šla. Mluvil jsem slušně, pozorně, trpělivě vysvětloval... Ale všem tu jen jde o to, tahat ze mě veřejně informace, ale ozvat se soukromou cestou nikoli. A podávat informace pouze jednou cestou a žádné nedostávat? Není to trochu divné? Tak jsem změnil taktiku. Když nechtěly slušného, třeba chtějí kleknout k nohám mladému klukovi, který je poníží až k samé podstatě existence. A když ani to ne, aspoň jsem jim nastavil zrcadlo:-)'

Eli (Pá, 14. 9. 2007 - 09:09)

Lojzíku, jo, jo, jo. Ale to se vůbec netýkalo tebe, tak se zde nevnucuj a jdi se vybrečet tý mladý pružný milence na její mladé svalnaté pružné ramínko.'

Návštěvník (Pá, 14. 9. 2007 - 09:09)

Teda já nestačím zírat. Jelikož jsem marod a nemůžu ven, přečetla jsem si od rána pozorně celou diskusi. Ten Herbert37 ze začátku vypadal celkem v pohodě, takových kluků je víc, který se nezajímají o mladý jelita, ale chtějí zkušenější milenku, která se nestydí a dobře jim to udělá. Co se potom muselo stát. že má v hlavě takovej hokej a začal urážet všechny diskutující a dokonce je vyhánět pryč? to už se asi nedovíme. Ale já bych ho viděla jako zkomplexovanýho kancelářskýho šmejda, kterej hojně využívá pracovního kompu a provokuje. Zdravím vás a jdu se léčit do pelíšku Petra'

Lojzík (Pá, 14. 9. 2007 - 09:09)

Eli, otázkou je, jestli by starobě vrásčité před hrobem někdo za sex prachy vůbec nebízel. Koupit se dají mladší:-) Leda bys šla pod cenu, pak by možná třeba dědek popřemýšlel:-)'

Dědek (Pá, 14. 9. 2007 - 08:09)

To je za chvíli. Zrovna tou dobou budu na zahradě tahat řepu. Akorát ten řetěz nebude tak dlouhej. Za řepu potáhne dědek, za dědka kocour a za kocoura myš. Leda by mě přišla některá z vás posílit ten řetěz. ;o)'

Eli (Pá, 14. 9. 2007 - 08:09)

Jahodo, přesně tak, ani já bych s ním nešla, ani za milión. On trošku nerozdejchal, že mu zde žádná nenapsala mejla. Psycho, přesně tak se ten film Dědku jmenoval. A já letím až 24.9. Si piš, že ti zamávám.'

Lojzík (Pá, 14. 9. 2007 - 08:09)

Jahodě: hlavně že víš, jaký jsem:-))) A o té ruce mluvíš z vlastní zkušenosti?:-)))'

Jahoda (Pá, 14. 9. 2007 - 08:09)

Hele ty vohráblo, to tě musí zatraceně bolet ruka po tom tvým prosexovaným odpoledni. Protože na nic jinýho se nezmůžeš ty nulo. Klidně se do mě pusť, je mi 27, ale takovým chcípákem bych nešla, ani kdybys byl poslední chlap na světě.'

Lojzík (Pá, 14. 9. 2007 - 07:09)

a ještě k tomu, proč tu odpoledne nejsem. Protože žiju a užívám si mládí společně se sexem. Ne jako vy, plesnivci, kterým nezbývá nic jiného, než si o tom povídat po netu a vzpomínat na časy jaké to bylo, když to ještě šlo.'

Lojzík (Pá, 14. 9. 2007 - 06:09)

všem těm mechem obrostlým vykopávkám: Asi je pro vás těžké pochopit, že jsem prostě chtěl vyzkoušel sex se starší ženskou. Prostě jí vošukat a poslat do prdele. Zkušenost, nic víc. Nechci se jí dvořit, chodit s ní, léčit jí mindráky a lhát jí, jak vypadá báječně a mladě. Prostě jen sex a hotovo. Ty kecy kolem prostě jen ženské potřebují, aby nebyly za děvky, že jdou bez nich. Ale na ty nemám čas, ani náladu. Miluju se s přítelkyní a té nemusím lhát, protože je krásná. ne jako vy, vrásčité čarodějnice s tukovýma zásobama. Přesně pro vás je tu dědek. Z nouze dobré vše:-))'

Dědek (Čt, 13. 9. 2007 - 22:09)

Tak už ho holky nechte. Asi za to, jakej je, fakt nemůže. Podvědomě hledá mámu která mu v dětství chyběla. Ztělesnil si ji jako sexuální symbol a teď má v hlavě pořádnej guláš. Neví koho by měl vlastně chtít. V jedný detektivce taky jeden podobnej lákal ženský ve věku jeho mámy, která do ponižovala a pak je vraždil. Mstil se tak za nedostatek lásky od své matky.
Naleju do hlavu ještě jedno kafe a pomažu vstříc krásným snům. Třeba se mi bude zdát sen jak mi Eli mává z letadla cestujíc k móři. :-)))'

Návštěvník (Čt, 13. 9. 2007 - 21:09)

Lojzík asi někde brečí na rameni tý svojí hvězdy. Anebo už není v práci a tudíž nemá přístup na net. S takovýma lidma bysme to teda fakt nevyhrali. Akorát jsem nepochopila tu jeho schizofrenii, že se vydává za dva lidi. Je to asi fakt magor.'

Jana (Čt, 13. 9. 2007 - 20:09)

Lojzíku,kriplíku,když máš tak úchvatnou přítelkyni,proč jsi hledal sex s náma vykopávkama?'

Eli (Čt, 13. 9. 2007 - 14:09)

Lojzíku, hlavně už jdi do prdele. Pa.'

Návštěvník (Čt, 13. 9. 2007 - 14:09)

Tak to jí teda předem lituju.'

Lojzík (Čt, 13. 9. 2007 - 14:09)

už mě, babičky, nebavíte. A hlavně, dost to tu smrdí samochválou. Nebo je to mix samochvály a staré, zatuchlé dělohy? Prý po přechodu hrozně smrdí. Takže se s vámi loučím a jdu na rande se svou mladou, krásnou a pružnou přítelkyní.'

(Čt, 13. 9. 2007 - 14:09)

Tak ještě jednou a naposledy. Lojzíku, měl bys vědět, že život není spravedlivý. Stárnutí je velmi výběrově individuální. Ti, co mají otevřenou, tolerantní mysl, zdravý životní styl a radost ze života stárnou mnohem pomaleji, že typy, které tady reprezentuješ ty. Ty jsi, milý Lojzíku starý, zakomplexovaný a protivný chápek bez ohledu na svůj kalendářní věk.
Napřed tu loudíš, když neuspěješ - neuneseš to a trapně nadáváš. No typická reakce starce nad hrobem.'

Návštěvník (Čt, 13. 9. 2007 - 14:09)

Jupíí, Lojzíku pošli své foto, ať to můžeme posoudit. Mě je čerstvých 47 a mýmu milenci bude v listopadu 35. Když někam spolu jdeme, nikdo ani blbě nečumí, vypadám prostě mladší, nejen vzhledem ale i chováním. A nemusím řešit jestli se mu postaví nebo ne a je to super. Mimochodem dědek zde na diskuzi je velkej sympaťák. hana'

Reklama

Přidat komentář