Reklama

Ženu kolem 50

Zralá broskev (Čt, 13. 9. 2007 - 13:09)

na milence mám jen jednu podmínku, musí být voňavej, svalnatej, vlasatej a vymydlenej. Nesnáším plešku, nabarvenou přehazovačku, smrad z pusy, vykotlané zuby, exém, beďary, výšku 150 cm, šířku 150 cm. Bohužel, zatím každý kdo hledá ženu na sex takhle vypadá.'

Lojzík (Čt, 13. 9. 2007 - 13:09)

Páje: nepamatuji si, že bych kdy vyslovil prosbu o radu:-) Jsi další "potrefená husa", která se písmenky snaží bojovat proti realitě?:-) Vzdej to, máš to marné a OPRAVDU už neomládneš:-)'

Pája (Čt, 13. 9. 2007 - 13:09)

Lojzíku, jdi do šaškárny, tam budeš mít 3x deně teplý jídlo, prášků kolik budeš chtít. A ňáká stará bláznivá kráva, která ti podrží, se tam taky určitě najde. Chtěl jsi radu, tak tady jí máš.'

Lojzík (Čt, 13. 9. 2007 - 13:09)

Eli: to ty jsi ubožačka:-)) Kdyby ne, nepřipustíš, že bys mladého milence brala a ještě se s ním mohla chlubit:-) Takže kdyby tomu tvému stál a měla jsi s ním super vztah, neměla bys zapotřebí o tom ani uvažovat. Ale něco je špatně, že? Ty jsi megera, on impotent, takto to prostě nemůže fungovat.'

Eli (Čt, 13. 9. 2007 - 13:09)

Lojzíku, co furt prudíš. Dítě jsem měla ve 22, a ne na stará kolena. A mluvila jsem o svojí energii, a ne o energii mého manžela. A na co já jí budu využívat, to nech laskavě na mně. Neznáš mě a nic ti do toho není. Jsi ubožák a sám zůstaneš ty.'

Lojzík (Čt, 13. 9. 2007 - 12:09)

Eli: nojo, šeredky nikdo nechce a tak jsi někoho na to, aby ti udělal dítě, našla až na stará kolena. A klidně se tu chval, tvoje roky mluví společně s tebou a protiřečí ti:-) A na co energie, když už tvýmu starýmu nestojí? Psala jsi to, ne? Tak jí můžeš využívat na domácí práce a podobně.'

Eli (Čt, 13. 9. 2007 - 12:09)

Lojzíku,začínáš nám nějak trpět samomluvou. A budeš se divit, já ještě v 46-ti vrásky, ani šedivý vlasy nemám. A energií, které mám dost, na tebe nehodlám plýtvat. A babičkou taky ještě nejsem.'

Lojzík (Čt, 13. 9. 2007 - 12:09)

Dědek: jojo, mohli byste obejít pomalinku sídliště a pak si sednout do cukrárny na dortíček:-))'

Dědek (Čt, 13. 9. 2007 - 12:09)

Co bych se nezajímal o babky v diskusi když už jsem volnej? My bychom si to, na rozdíl od tebe, uměli docela užít.'

Lojzík (Čt, 13. 9. 2007 - 12:09)

Janě: i když budu sám, pořád budu mít lepší společnost než ten, kdo se musí dívat na tvojí seschlou tlamu.'

Lojzík (Čt, 13. 9. 2007 - 12:09)

Eli, vem si dědka do postele, ale den předtím si vyžehli vrásky, aby ses nestyděla se ukázat nahatá. Nebo raděj počkáš pozdě do noci, až na tebe nebude vidět?:-))'

Lojzík (Čt, 13. 9. 2007 - 12:09)

Když se dostaví impotence, energie se přesune jinam. Že staříčci chodí na procházky je normální. Ještě tak nějakou stařenku na podpírání a je hotovo. Máš domov důchodců v Řepích? A hlavně se hodně vlichocuj těm svraštělým babkám tady v diskuzi, třeba tě nějaká za odměnu připustí:-)'

Eli (Čt, 13. 9. 2007 - 12:09)

Mladíku, tak se tady laskavě s námi "důchodci" nebav. A ty Lojzíku, když jsi založil tohle téma, tak si myslíš, že jsi mistr světa amoleta ? Podle tebe sem nikdo jiný psát nesmí ? A jedním z prvních, kdo tady začal bezdůvodně urážet a napadat, jsi byl ty. Tak se teď z toho nepokakej a běž za tou maminkou. Už má taky připravenou rakvičku, jako to doporučuješ nám ? Hajzle.'

Jana (Čt, 13. 9. 2007 - 12:09)

A tos jako ty kripliku chtěl diskutovat sám se sebou,když ostatní vyháníš?. No,to by byla úroven?!'

Dědek (Čt, 13. 9. 2007 - 12:09)

Inu, to už tak na světě chodí Lojzíku. Zasel jsi vítr a sklízíš vichřici. A je ti houby platný, že kolem sebe kopeš a pliváš. Máš vzteka, že se neskládáme od rakví a máme vitality na rozdávání. Když nemáš zájem, nikdo tě nedrží. Docela se bez tebe obejdeme.'

mladík (Čt, 13. 9. 2007 - 12:09)

Místo toho osočování by mohly raděj založit ráno frontu masny, aby si mohly pokecat. Protože s důchodci nikdo jiný, než zase důchodce, mluvit nechce.'

Lojzík (Čt, 13. 9. 2007 - 12:09)

tak aby bylo jasno, zombáci. Běžte si komplexy léčit jinam. Když jsem chtěl abyste psaly, nedělo se tak. Tak teď už si vaše výlevy nechte. Ještě že nemusíte mluvit, mohly by vám vypadat zuby. Tuhle diskuzi jsem založil já, takže se jen vnucujete. Ale já už o vás a vaše vrásky nemám zájem.'

Dědek (Čt, 13. 9. 2007 - 12:09)

Ale houby rakev Eli. V létě jsem sběhal celou Malou Fatru. Moře mě nebere. Bojím se letadel. Ty mrchy, který přistávají na Ruzyni, mi lítají nad barákem a čekám kdy mi nějaká přistane na zahradě. Tak až poletíš k tomu móří, tak mi z okýnka zamávej. Ale, dej vědět v kolik to bude abych si nařídil budíka. :-))'

Jana (Čt, 13. 9. 2007 - 11:09)

Holky ten debil Lojzík je sice trapnej ubožáček ale přesto se mě ty jeho řeči dotkly.Ta pravda o stáří je vždycky moc bolestná,i když se tomu bráníme zuby nehty. A tomu hnusnýmu hajzlíkovi se tohle jednou určitě vrátí!'

Eli (Čt, 13. 9. 2007 - 11:09)

Dědku, co ty na to ? Už si taky připravuješ rakev? Já ne, já se chystám k moři. Ahoj.'

Reklama

Přidat komentář