Reklama

Ženu kolem 50

(Čt, 13. 9. 2007 - 09:09)

To M a Eli, tak jsme snad vyprovodily jednoho nepříjemnýho prudiče. Diky za spolupráci.'

Eli (Čt, 13. 9. 2007 - 09:09)

Lojzíku, ty si asi trošku nerozumíš. Napřed chceš starší babu a nakonec s tebe vyleze, že ty starší ženy vlastně urážíš. Nějak si protiřečíš. A snad právě proto jsem ti zatím neodepsala. A jelikož lišejník mezi nohama nemám, stejně bych tě nezajímala. Koukám, že se tady dobře bavíš a asi nikdo na tomto fóru ti zatím nevěří. My starší baby už totiž nejsme najivky jako ty mladý telátka a s tím jsi Lojzíku asi nepočítal, viď ? Pa .'

(Čt, 13. 9. 2007 - 09:09)

Milý Lojzíku, je potřeba ti poděkovat za demonstraci, jeké nebezpečí plyne z navazování kontaktů na netu. Chudák žena, která by ti naletěla.'

Lojzík (Čt, 13. 9. 2007 - 09:09)

už ne, ať jim šupiny z vrásčité kůže mezi nohama vymetá někdo jiný.'

M (Čt, 13. 9. 2007 - 08:09)

Lojzo, nejsi divnej?? Napřed se tu prezentuje Herbert37, pak mu to Lojzik vytmaví, že 50letý ženský skáčou do hrobu a tudíž na něj nemají čas. Vzápětí se ukáže, že Herbert37 a Lojzik je jedna osoba. Tos asi definitivně mimo mísu. Ještě máš zájem o seznámení?M.'

Lojzík (Čt, 13. 9. 2007 - 06:09)

asi takhle: Já to bez starší ženské vydržím. Abych tu exhiboval veřejně a nějaká stará plesnivina s lišejníkem mezi nohama z toho měla prču, za to mi seznámení nestojí. Když je taková práce napsat mailem, dělejte si to samy, nebo s vaším staříkem, kterému už dávno nestojí - jak tu nějaká z vás poznamenala. Sbohem!'

Lojzík (St, 12. 9. 2007 - 13:09)

Pro Eli: pokud tě tohle zajímá, proč to ventilovat veřejně?'

Lojzík (St, 12. 9. 2007 - 13:09)

Uznávám, že sex je až vyvrcholením vztahu, přinejmenším sympatií. Ale nechce se mi nabízet city když nevím, zda tento slib budu schopen vyplnit. V nejhorším se poznámka o sexu dá brát jako upozornění, že bych se mu za ideálních podmínek nebránil:-)'

Eli (St, 12. 9. 2007 - 13:09)

Právě že Lojzíku, je to takové "vošajstlich". A já zrovna nejsem chlubilka. Napiš nám tedy něco blíž, jak vypadáš, odkud jsi a tak.'

(St, 12. 9. 2007 - 13:09)

A ty Lojzíku pochop, že takovéhle seznamování je dost riskantní záležitost, především pro ženy. Zejména nabízíš-li "vašnivý sex". Měl jsi začít jemněji...'

Lojzík (St, 12. 9. 2007 - 12:09)

pochop jedno. MOC! rád se s takovou ženou seznámím, ale ne za cenu, že to budu tlačit - ať to stojí, co to stojí. Buď se taková najde, nebo ne. Tohle je taková pomoc náhodě.'

(St, 12. 9. 2007 - 12:09)

Mohu se zeptat, Lojzíku, proč nejdeš na tradiční seznamku? Nebylo by to rychlejší a snažší?'

Lojzík (St, 12. 9. 2007 - 12:09)

nad čím tedy přemýšlíš?:-) Napsat mi pár řádek se vyplatí už jenom kvůli tomu chlubení, ne?:-))'

Eli (St, 12. 9. 2007 - 12:09)

Ještě nevím, teď jdu se na oběd posilnit. Ale je mi to divný. Co by za to ženská kolem 50-ti dala, kdyby měla mladšího kolouška. By se s ním mohla chlubit.'

Lojzík (St, 12. 9. 2007 - 11:09)

nenašel. Nemůžeš si přece myslet, že nežiji ničím jiným, než neustálými pokusy s oslovováním starších žen. Tento způsob seznámení volím s jasným vědomím, že asi nebude fungovat. Ale nadruhou stranu, co kdyby ano? Za zkoušku nic nedám. Napíšeš?'

Eli (St, 12. 9. 2007 - 11:09)

Lojzíku, sorry, nejsi mladíček. Už vím, že je ti 37. Mně je 48. A mám dotaz: to jsi zde ani po roce ještě žádnou nenašel? A holky ve tvém věku ti nic neříkají ? Asi dotěrné otázky, pokud nechceš, neodpovídej.'

Lojzík (St, 12. 9. 2007 - 11:09)

Milá Eli, pokud bys měla opravdu zájem o komunikaci se mnou, ozvi se prosím na adresu uvedenou v úplně prvním příspěvku, tedy: Herbert37"centrum.cz. Jak sama vidíš, jinou cestou než tím popíchnutím jsem se reakce nedočkal:-)'

Eli (St, 12. 9. 2007 - 10:09)

Lojzíku, ty provokatére, však tady jsi dobře na tématu. Tak píchni. Doufám, že nejsi nějaký úchyl. Bez urážky. A nebo zde hledáš učitelku sexu ?'

Lojzík (St, 12. 9. 2007 - 10:09)

moje reakce je motivovaná ignorací ze strany zde oslovovaných žen. Sám bych moc o známost právě s takovou moc stál. Ale když nepíchnu do vosího hnízda, vosy nevylétnou:-( Je to škoda:-('

Návštěvník (St, 12. 9. 2007 - 10:09)

Abych teda nebyla anonym, Marta jméno mé. A mluvím samozřejmě o osobních sexuálních zkušenostech s chlapama okolo 50. A Lojzo ty musíš být mladíček, když by ti měly padesátiletý ženský připadat do hrobu. Mě je třeba 45 a mám teprve 15ti letou dceru, tak nevím proč bych se měla chystat na smrt. Myslím, že samo postačí až třeba přijde nějaká strašná nemoc a to múže skolit člověka i o mnoho let mladšího. papa'

Reklama

Přidat komentář