Reklama

ŽIVOT S MUSLIMEM

lenka (Čt, 23. 3. 2006 - 19:03)

Ten pojem cesky pepik pouzivam pro zahrnuti vsech tech muzu,kteri jsou ve vztahu sobecti a neprizpusobivy.Moje vyse uvedene prednosti a vlastnosti bych jeste obohatila tim,ze stejne tak,jako jsem ochotna pracovat a vzdelavat se,jsem schopna a ochotna obetovat se rodine.Znamena to,ze rada a dobre varim,uklizim a zkrasluji domov a cini mi to poteseni.Pokud by tedy manzel z nejakych duvodu neocenil to prvni,urcite oceni teplo domova.Souhlasim s Vami,ze jeden nebo druhy se musi zmenit.Upresnila bych to pojmem-prizpusobit se ve vztahu-nemam s timto potize.Respektuji manzelova prani a zbytecne nedrazdim jeho choulostiva mista.

Tom (Čt, 23. 3. 2006 - 18:03)

Upřímně řečeno, ten kdo používá pojem jako český pepík o sobě vypovídá víc než dost. Nemyslím si, že výše vyjmenované vlastnosti jsou nějak ceněny v jejich opravdové domovině, s výjimkou alkoholu a kouření. Zejména to zdůrazněné vzdělání. Ti co žijí jinde po světě mohou být umírněni, ale v domovském prostředí by přišli rychle k rozumu. Je to každého svobodná volba, ale kulturní a životní rozdíly zde jsou - jeden nebo druhý musí své chování změnit.

lenka (Čt, 23. 3. 2006 - 13:03)

Vite,zijeme v momentalnosti a co Vam vyhovuje dnes se uz zitra muze z nejakeko duvodu zmenit.Kdybych mela za manzela Cecha,taky mi nezarucite,ze jsem to vyhrala..Zalezi na mnoha okolnostech.Spis se mi nelibi,jak vetsina z Vas mluvi o zenach.Nazyvat zenu humusem,o ktery byste neoprel ani vidle,je velmi ponizujici a verte,ze mohla mit jine prednosti,pro ktere si ji onen muslim,co pry veprove zapijel pivem,vzal.Jinak jeho manzelka urcite nebyla Ceska,nebo ano?

Mrhálek (Čt, 23. 3. 2006 - 13:03)

Pracoval jsem v podniku s převahou žen,byli u nás občas na brigádě Arabové ale i jiné národnosti.Musím říct že se Arabové moc nechytali a to i když pro nás chlapy byli milí a byla s nimi legrace.Jeden zde už ženatý,jedl vepřové a pil pivo,byl jako docela kámoš,ale jeho manželka to byl humus o kterou bych neopřel ani vidle.Znal jsem ještě další to bylo to samé.Jen jedna holka za těch 30let se provdala do Alžíru,když se sem přijela podívat,tak házela machra,ale pak se přiznala že už tam nechce.Jeden můj kolega zachraňoval několikrát takové provdané dívky,jednou přivezl dopis od jedné až Nepálu,její rodina zde o ní několik let neměla zprávy.Zde se chovají ještě dobře, ale u nich, v jejich zemi už to tak není.Jen se vdávejte k arábákům,palestincům a podobným.Vůbec kdyby s te byli některé trochu soudné,tak to neuděláte.A ty 3 hodiny souložit vydržím taky,ale kterou to bude bavit.Takové marathony mám za sebou.Ale to už je jiné téma.čau

lenka (Čt, 23. 3. 2006 - 13:03)

Mily Fredy!
To je prave to,o cem pisu!Pro takove hovado,jako jsi ty,je nejjednodussi rict,ze zenska je seredka a tim padem o ni nikdo nestal.Ja jsem velmi pohledna i vzdelana zena a stejne nestal!Duvod? Ceskym muzum nahani strach myslenka,ze by snad zenska byla uspesnejsi ci duchaplnejsi,nez je on sam.Asi patris do stejne skupiny.

lenka (Čt, 23. 3. 2006 - 12:03)

Nikde jsem neuvedla,ze se temto recem ci zkusenostem divim!Pouze rikam,ze jsou to reci a zkusenosti jinych!!Pokud by Vas tedy zajimalo,co nabizim ja sama,klidne prozradim.
Harmonicky,spokojeny a uctou naplneny vztah s muzem je pro me velice dulezity.Jsem pripravena dat vztahu maximum a totez ocekavam od protejsku.Mohu prislibit vernost a jinak jsem jako clovek na sebe dost tvrda.Jsem statecna,cilevedoma,sebevedoma s velkymi idealy a vice nez dobrym vzdelanim.Dobre vypadam,pecuji o svou vnejsi i dusevni hygienu.Jsem nekuracka,nepiju alkohol a jsem rada ve spolecnosti podobnych lidi.Tak to by bylo neco malo k tomu,co nabizim ja sama.Ted tedy muzete soudit.Neni vubec jednoduche mezi stovkami ceskych pepiku najit jednoho kvalitniho muze.A navic nejsem sama,kdo si mysli totez.Hodne cestuji a verte mi,ze nazory na ceske muze ve svete vypovidaji o svem...Konkretne:sobeckost,nespokojenost a nezajem.
Jinak mym zamerem je si podiskutovat,ma-li nekdo zamer stejny,je vitan! Preji hezky den.

jojo (Čt, 23. 3. 2006 - 12:03)

a su obrezani, tak vydrzia sulozit aj tri hodiny...

Fredy (Čt, 23. 3. 2006 - 12:03)

Mé zkušenosti jsou takové, že ženská šeredka, o kterou tady nikdo nestál, si nabrnkla, či se raději nechala zbouchnout, araba. A pak z toho dělala a dělá cnost. Trapné, směšné, průhledné!

Vanessa (Čt, 23. 3. 2006 - 12:03)

Rozinko, to ti tady ty zensky pomohly, vid?
At si kazdej chodi s kym chce.
Ja mam manzela Araba a jsem spokojena. Nastesti neni Muslim, takze nedrzi Ramadam a tak, ale rozdil tam urcite je a tim nemyslim veprovy maso.
Zenska, co ma arabskyho partnera nesmi byt zadna feministka, mela by uz byt ponekud vyradena, protoze diskoteky a nocni parby se ji uz coby "arabske" zenusky netykaji, chlapi jako kamaradi nepripadaji v uvahu a i holky prochazi partnerovym drobnohledem, pri kterem stejne vetsinou nakonec dojde k zaveru, ze vsechny tvoje kamaradky jsou kravy, ktery se chteji jen kurvit:-) Taky by se takova zenska mela uvedomit, ze jeji nazor a prani nikdy nebude tak dulezity jako nazor jejiho arabskeho partnera. Ale na druhou stranu jsou uzasne cistotni, upraveni, vetsinou i inteligentni a vzdelani(nepocitam dealery ze Chapou Rouge)a jsou to chlapi, ktery v zensky dokazi vybudovat velky respekt, obdiv, pocit bezpeci a ohromnou lasku.

h.j. (Čt, 23. 3. 2006 - 10:03)

Lenko, když sama přiznáváš, že ty řeči (spíše zkušenosti), jsou pravdivé, proč se jim divíš? Mě ale překvapuje věta, že ti češi-muži nemají co nabídnout. To je dost charakteristické: vy ostatní nabízejte MNĚ!
Vůbec se nezmiňuješ, co nabízíš ty sama. Myslíš, že by si svými případnými nabídkami stačila českému muži? Nebo jsi natolik skoupá, že to musí stačit jenom arabovi? Tak vidíš, jak je to hloupé tvrzení.

lenka (Čt, 23. 3. 2006 - 00:03)

Zijeme v Londyne,jinak v Alzirsku jsem zila rok a pul a vratila jsem se v pohode bez jakekoliv ujmy na zdravi.Nejsou vsichni muslimove stejni,ikdyz pochopim,kdyz o nich kazdy rika spatne veci,protoze vetsinou jsou pravdive.Ja osobne nemam s manzelem zadne problemy a at si kazdy mysli co chce,jeste bych dodala snad jen to,ze cesti chlapy me nikdy nezajimali,vetsinou nemaji,co nabidnout...

Marta (Út, 21. 3. 2006 - 22:03)

Asi žijete tady,kdybys byla v Alžíru,tak bys měla českýho pepu ráda.Kamarádka po příjezdu tam poznala 5 bratrů svého manžela v posteli.Jak byla štastná,když tam odtud zdrhla.Tak si to užij.

jana (St, 26. 5. 2021 - 12:05)

Jsou to muslimsky prasata ani semoc nemejou,akdyz jsi ho ohrne tak by mohl delat syr na vyvoz ,Vim to od my kamaradky co zila s Pakistancem ,Chtel se v ni porad hrabat a pokud mozno i kdyz tam byli jeho bratri !Skoncilo to utekem ktery trval 6 mesicu pres 5 zemi ,Dodneska nemuze Araba ani vydet ,,!!!!!

Steve (Čt, 27. 5. 2021 - 00:05)

Kéž by tak prohlídly všechny ženy které se do arabáše zamilují.

lenka (Út, 21. 3. 2006 - 21:03)

A co bys presne chtela vedet??Jsem skoro 5 let s muslimem (4 roky vdana),manzel je alziran.Ve vztahu se urcite nenudim!!!Vzdycky rikam,ze kdybych se mohla jeste jednou vdat,vzala bych si araba!!a po treti-araba!!Snad jsi pochopila,co jsem tim chtela rict-je to bezpochybne ten nejlepsi vztah,jakej jsem kdy mela.Hluboce si manzela vazim-jinak podotykam,ze s "ceskym pepou" nema pranic spolecneho.

Petra (Út, 8. 11. 2005 - 08:11)

To taky hledim, jsem nevedela, ze Izrael je arabska zeme

Ponocny (Út, 8. 11. 2005 - 07:11)

No uvadet zrovna Izrael jako arabskou zemi se mi zda tak nak divny...

rozinka (Út, 8. 11. 2005 - 07:11)

Ahoj všem.. Jestli mátě zkušenosti se svým partnerem muslimské víry a nebo jste žili v arabské zemi (nejlépe v Izraeli)...Svěřte se mi se svými zkušenostmiPředem dík

Návštěvník (Čt, 1. 1. 1970 - 01:01)

rew-souhlasim s Tebou v...Jasně takže věřím, ale chovám se jak prase?Neni ono něco společného na těch náboženstvích???Hlavně ať se naše ovečka bojí, věří a bez hlavě bojuje za víru...Nejsem na strašenění a mláceni sebou po koberci nebo pruzením ranního nedělního vstávání staří?Jasně Vy řeknete ne, ale co je mi po zvonění zvonů nebo křiku nějakýko mamlasa z komínu? Tady je demokracie tak si mepřipadejte lepší než ostatní jen protože věříte....

Reklama

Přidat komentář