Reklama

Agorafobie

Hanka (Út, 26. 2. 2008 - 22:02)

Ivanko největší blbost udělala doktorka před mnoha lety,když mě nechala s touto diagnozou 10měsíců v neschopnosti,pak jsem sama pochopila,že to nelze,a dala se do kupy.Zkoušíš alespon to jít jeden den 5metrů,druhý 7metrů a tak dál.

Hanka (Út, 26. 2. 2008 - 22:02)

No a kdyby jste neotočili a vzala jsi si něco na uklidnění,tak bys to určitě zvládla,ty se bojíš i sama doma?Nebo jdeš alespon před dům?Ivano to je právě ten malér jakmile se uzavřeš doma zhoršuje se to víc a víc,tohle bez léků nezvládneš a terapie.Zbytečně se trápíš,vím o čem mluvím.Zkus ten Neurol nebo Diazepan a k lékaři s manželem dojedeš.

Ivana (Út, 26. 2. 2008 - 22:02)

Já bych do auta nevlezla.A pokud jo tak jakmile by se mi udělalo zle tak bych vystoupila,nebo by jsme otočili a jeli domů.

Ivana (Út, 26. 2. 2008 - 22:02)

Já chodila k lékeři asi 2 měsíce a pak se mi udělalo tak zle,že jsem už nikam nevyšla.Manžel si zvykl.Byl se ptát u lékařů a ty mu řekli , že mám přijít. Nic víc.Nevíme kam se obrátit ,proto se ptám tady.

Hanka (Út, 26. 2. 2008 - 22:02)

A co by se ti stalo ,kdybys s manželem jela autem?Konkrétně?

Ivana (Út, 26. 2. 2008 - 22:02)

Ne autem je to 20km.Jinak děti mám.

Hanka (Út, 26. 2. 2008 - 22:02)

Nechápu to,proč jsi proboha nešla někam dřív,a to jsi 9let nikam nešla jen před dům?Z čeho žiješ?A co manžel?Ten to neřeší?Nemáš nikoho,kdo by ti pomohl?Nevím,čím jsi,asi jsi i pracovala před tím ,vid?

Hanka (Út, 26. 2. 2008 - 22:02)

Ivano a opravdu nezvládneš autem dojet k psychol.co ti bude,máš děti?Takhle se nedá žít,ne?Tak vidím,že já jsem vlastně zdravá

Ivana (Út, 26. 2. 2008 - 22:02)

Dlouho asi 9 let.Je mi 39.No to bys byla moc hodná.Mě tady nikdo neporadí.Ptala jsem se psychiatra po internetu a on mi napsal že mám hledat. Asi myslel doktora.

Hanka (Út, 26. 2. 2008 - 21:02)

Vůbec žádné?a jak dlouho jsi takhle zavřená a kolik ti je,jdu ve čtvrtek k svému psychiatrovi,zeptám se,jak by se ti dalo pomoci?

Ivana (Út, 26. 2. 2008 - 21:02)

Léky žádné nemám.

Hanka (Út, 26. 2. 2008 - 21:02)

Ivano,a manžel byl za psychologem?A jak je ti špatně v autě,co se děje?Tak Neurol,Diazepan,něco na sklidnění ti zabrat musí.Nebo at manžel zajede za nejbližším psychiatrem a promluví s ním.Vím,že je to těžké,ale takhle skončíš tak ,že tě jednou sanitka stejně odveze,začneš se bát sama doma,nenech to tak daleko dojít.Dolů se sjede rychle nahoru to jde pomalu,mluvím ze své zkušenosti.Prostě si vezmi cokoliv na uklidnění a dojed k lékaři s manželem i když ti v autě bude zle.Máš nějaké léky na uklidnění?

Ivana (Út, 26. 2. 2008 - 21:02)

Já zkoušela lexaurin a ten nepomahá.Dík za radu.

Alena (Út, 26. 2. 2008 - 21:02)

Ivano, manžel nebo nějaká kamarádka by ti měl sehnat platíčko třeba Neurolu od někoho,kdo ho užívá.Určitě se po něm zklidníš. Potom by tě měl dovézt urychleně k lékaři!

Ivana (Út, 26. 2. 2008 - 20:02)

Jiní doktoři prý taky domu nechodí.Tu sanitku asi ne už předem je mi z toho zle.To bych mohla jet s manželem autem,ale do toho taky nevlezu.Jinak dík za snahu.

Adel (Út, 26. 2. 2008 - 20:02)

tak jedine zkouset jine doktory, kteri by byli ochotni prijit k vam dom... nebo co si objednat sanitku, co by te tam odvezla? jo, vim co prozivas, takze drz se!

Ivana (Út, 26. 2. 2008 - 20:02)

To jsem zkoušela,nezvládám to.

Adel (Út, 26. 2. 2008 - 20:02)

pro Ivanu: take jsem to zazila, ale jestli nechces zustat zbytek zivota doma, tak se proste musis dokopat zajit k lekari!!! me pomohlo pozadat o pomoc nekoho blizkeho, kdo sel se mnou a daval mi pocit jistoty, konkretne to byli rodice. tak drzim palce, cim driv se odhodlas, tim driv ti bude lepe!!!

Ivana (Út, 26. 2. 2008 - 20:02)

V okrese Benešov.Ulékařky byl manžel .Doktorka mu řekla,že doma nenavštěvuje.

Hanka (Út, 26. 2. 2008 - 20:02)

Ivano ,kde bydlíš?Volala jsi tomu psychologovi?Ráda bych ti pomohla sama to mám také a vím,že sama se z toho nedostaneš,napiš

Reklama

Přidat komentář