Reklama

30 až 40 kilo dolů

zuza (Út, 2. 3. 2010 - 17:03)

Ahojky všichni.I já mám problémy s nadváhou a tak jsem se rozhodla s tím něco udělat.Nic mě nebylo po zdravotní stránce,ale je mě líto,že se nemůžu v létě ukázat třeba v pěkných šatech.Nechala jsem si poradit od poradce,tak jsem zvědavá.Budu ráda,když mě napíšete jak to jde Vám.Mějte se a hubnutí zdar

glorca (Út, 2. 3. 2010 - 13:03)

Všechny vás moc zdravím, jelikož jsem si stoupla na váhu a zjistila jsem, že mám nějakých 40kg navíc, mohla bych se zařadit mezi vás???? :o) nevím zda mám brečet, nadávat si ...všechno už jsem vyzkoušela a stejně to k ničemu není. Je to o pevné vůli, dát si rozkaz a začít, třeba mě to tu k tomu donutí, když ne, tak si tu třeba popovídám.... zatím pa

Riki (Út, 2. 3. 2010 - 12:03)

Ahoj kočky. Niki zdravím a zůstaň s náma třeba ti to k něčemu bude. I když se tu moc nehubne přesto že snaha je, je tu moc fajn partička a to je moc důležité.Holky musím říct že na to jak jsme tlustá nemám žádné zdravotní problémy. jen jediný a to vyšší tlak. Jinak vůbec nic. Klouby mě nebolí a ani neotýkám a jsem i celkem dost pohyblivá. Tedy zatím to tak je pokud se sebou nic neudělám tak na mě asi taky dojde.To ale snad nedopustím. Pa a pište.

nikina (Út, 2. 3. 2010 - 10:03)

Ahoj všichni kdo...Fandím všem co mají pevnou vůli, já ne a potřebuji shodit alespoň 30 kg ze zdravotních důvodů, hrozí mě cukrovka. Nemůžu provozovat žádný sport z důvodu bolesti kolen a tak zbývá jedině změna stravování, před několika lety jsem zhubla, ale kila jsou zpět a ještě víc, moc dobře vím,že je důležitá psychická podpora a aby byl člověk v pohodě. Je dobré když se hubnoucí vzájemně podporují a předávají si zkušenosti. Moc držím palce ať hubnutí jde dobře.

Hermína (Po, 1. 3. 2010 - 22:03)

čau holky,,,Tak já trávila...Roxy , zkus snížit sacharidy.Není to jednoduchý,jsou potvory skoro ve všem. Ze začátku omez pečivo. No a moc pomáhá sedět alespoň 15min. se zvýšenýma nohama.Já když se ráno probudím s nohama jako konve, tak se sama sebe ptám "Copak si zas sežrala ??" Obvykle na to přijdu.Na odvodnění mi pomáhá třeba jogurtový den.

Roxy (Po, 1. 3. 2010 - 19:03)

čau holky,,,Tak já trávila víkend mimo domov a nebyl tam net,tak jsem se neozvala. Ale dieta žádná nebyla,ale taky jsem se nepřecpávala. Holky já mám takový problém s nohama. Máte taky tak hrozně nateklé nohy úplně celé? Já už nevím co mám dělat aby se ve mě ta voda nehromadila. Poraďte mi něco. Jinak váha zase 80kg. Já asi fakt začnu cvičit!!!

mia (Po, 1. 3. 2010 - 16:03)

Ahoj holky tak jsem kočka tlustá ale kočka byla jsem u kadeřnice sice mi je blbě ještě beru antibiotika ,ale kadeřnici jsem měla dlouho objednanou a tak jsem vyrazila ,nechl se přemluvit že mi budou slušet čokoládové melíry a vyplatilo se je to moc hezké , sice když mi slečna spláchla lavičku tak jsem vypadala jako sněhulák jedna velká koule a na ní druhá kulička (jako hlava) žádné vlasy a dvě ouška a hrozně velké zrcadlo na proti mě vždycky se na sebe dívám a je to pohled pro bohy . No al co deska jsem se cítil dobře slušelo mě to a každý kdo mě aspoň trochu rád mě chválil a ty zamindrákovaný tak ty jen tak čučely. Chtělo by to zhubnout a koupit něco hezkýho na sebe . I když holky když si myslíte jak Vám to sluší tak ono vám to opravdu sluší prostě to nějak vyzařuje. Hermíno naprosto přesně jsi to popsala až se musím litovat i smát to jsem celá já .Fakt bych si přála holky abychom to dokázaly a zhubly nebo alespoň byly se sebou dost spokojený ,prostě aby nám bylo dobře a netrápily se že nejsme velikosti S ale velikosti třeba jen L nebo XL .prostě abychom měly zdravé sebevědomí tak pa musím uklízet a taky cvičit rehábko ,jdu si dát latté a budu se dívat na Vyprávěj tk pa krásky

Riki (Po, 1. 3. 2010 - 13:03)

Ahoj holky kde jste kdo je tady smutno. Jaký byl víkend? U mě dobrý teda docela.Sobota,neděle procházky ale opět žádné cvičení. No jo jsme lenoch. Jinak jídlo docela dobrý. V sobotu jsme si užili krásnýho sluníčka to nalilo energii do žil.

Jarka (So, 27. 2. 2010 - 23:02)

Jarko, tohle když slyším,tak...ano,vím moc dobře o čem mluvíš.Redukce je celoživotní problém a už nikdy se pořádně nenajís.Sníš 10dkg a máš na váze kilo.Je to náročné

Hermína (So, 27. 2. 2010 - 21:02)

Jarko, tohle když slyším,tak už mě nic nebaví. To jsou takový ty populární řeči. Víš, pokud jsi v životě dokázala zhubnout aspoň 30 kilo a udržet váhu, tak klobouk dolů... Ale takle obvykle píšou lidi co tyhle zkušenosti nemají. Co si to neužili na vlastní kůži. Máš samozřejmě pravdu, ale když se člověk celý život potýká s velkou nadváhou je to o něčem jiném.Třeba se pletu. Já podle svých zkušeností vím, že nejlepší je začátek,kdy je člověk plný ideálů jak už teď ale OPRAVDU to všechno zvládne... Nejhorší je když už ty zatracený kila jsou dole, všichni tě chválí jak si dobrá, žes to dokázala a začnou se ti do hlavy vkrádat myšlenky, že přeci teď když už si zhubla,tak si můžeš dát kousek,ale opravdu kousíček něčeho co nesmíš... a pak si dáš ten kousek znovu a znovu.A začneš přibírat. Ze začátku kilo,dvě. Říkáš si to nevadí, to není vidět, to schodím... Jo a za chvíli je to deset, pak dvacet a seš kde jsi byla.Nejhorší a nejtěžší je si váhu udržet.Věř mi, že vím o čem mluvím.

Jarka-Mia (So, 27. 2. 2010 - 20:02)

ahoj holky , tak jsem... Odkud jsi? Hubnutí nevzdávej,získáš sebedůvěru,budeš si vážit sama sebe.Nejhorší je začátek,když vidíš úspěch,tak jde kilo po kile dolů

mia (So, 27. 2. 2010 - 19:02)

ahoj holky , tak jsem vylezla z postele ,že se na Vás trochu mrknu ,je mi líp antibiotika zabrala sice mě pořád bolí celé tělo ale rýma je pryč ,dost mě to skolilo , holky holky není tu žádná sranda , chtěla jsem mít taky depku ale pak jsem si to rozmyslela ,Měla jsem telefon s tchýní (pozor mám jí ráda) ale občas nevím nevím co bych jí udělala ,chtěla jsem si trochu vymyslet že mě doktorka vynadala ,že jsem nastydla ,protože držím dietu a tak jsem to zdělila mé tchýni (abych měla aliby že jsem tlusťoučká ,a ona my řekla ne neposlouchej doktorku a nejez .No to jsem se nAŠTVALA to víte není nic horšího když tchýně je jako lunt ,švagrová jako zagroškudla a já si to přifrčím na oslavu. To vám nějak nejde nic pořádně do krku , dorty baštím sama a oni jen tak prohodí ,že si nedají protože to je dost kalorické . ach holky čtu samé diety ,bylo by fajn se nějak odlepit ,jenže já jsem se setkala jen s lidmi kteří chtějí na mé tlouštce jen vidělat a je to pochopitelné kdo by chtěl pomoct druhým jen došlo to tak daleko ,že si myslím že někdy řeknou i že máš oranismus na 72 aby prostě to uzdravení vypadalo líp, tak nějak poslední dobou po mě všude chtějí peníze a vedou opjevné řeči jak bude líp ,ale myslím že na lidech záleží jen málo komu. Takže holky ať nám jde hubnutí ,už se těším jak vyrazím v dubnu do obchůdku a zakoupím baloŇák v bílé barvě ,protože ten sluší hubeňourům nejvíc pa

Jarka-Dana (So, 27. 2. 2010 - 19:02)

JARKO dekujuuuuuuuuuuuuuuuu... Nemáš zač.Můžeš se ozvat,ráda odpovím. [email protected]

DANA-JARKA (So, 27. 2. 2010 - 17:02)

JARKO dekujuuuuuuuuuuuuuuuu zkusim to!!!!!!!!

Jarka-Dana (So, 27. 2. 2010 - 09:02)

todle je muj jidelak ktery ma...Pokud budeš jíst vše a v malých porcích,na dětském talířku je dobrý začátek.Je to ale hlavně udržující pro váhu po redukci,aby se neobjevil jojo efekt.Aby jsi začala hubnout, musíš vypustit v první řadě veškeré bílé pečivo a nahradit celozrným.Vypustit cukry,jíst hodně čerstvé zeleniny a ovoce jen dopoledne.A pohyb. Zkus to, na začátek to stačí.A nezapomeň 3 litry tekutin,hodně neperlivé čisté vody.Držím palce!

DANA (So, 27. 2. 2010 - 09:02)

todle je muj jidelak ktery ma obsahovat vse potrebne naprikald!!!!! je od vyzivoveho poradce,,,,,,,,,,,,SNÍDANĚ: 1x rohlík + 70g sýra(tvrdý 30%)SVAČINA: 150 ml mléka (1,5%)OBĚD:150g brambor + 140g rybySVAČINA: 250g zeleninový salátVEČEŘE: 1x rohlík + 70g sýra2.VEČEŘE: 1x bílý jogurt (jdině v případě,že pudeš spát pozdě,jinak jí vynecháš.Jíst nejpozději 1,5 – 2 hod před spaním)-60g chleba + 80g šunky 150 ml podmáslí100g masa + 180g bramborové kaše50g hroznů + 50g cottagestejná jako snídaně150 ml podmáslí2x vejce + dalamánek1x bílý jogurt100g kuřecí maso + 120g brambor + 200g sterilovaný hrášek200g rajčatstejná jako oběd nbo večeře (záleží na Tobě)zeleninový salát60g koláče + 100g tvarohu(měkký)150ml mléka120g těstovin + 200g zeleniny + +70g tvrdý sýs1x jablko + 100g krabí tyčinky100g mrkve + 25g sýra150ml mléka130g lučiny + 38g knäckebrotu80g pomeranče100g + 200g zeleniny + kousek koláčebílý jogurtbanán + 80g šunky50g hroznu + 50g cottage110g tofu + dalamánek1x jablko100g rýže + 120g sterilované kukuřice + 70g tvrdý sýr150ml kefírudalamánek + 80g šunkybílý jogurt1kousek štrůdlu + 130g cottage150ml kyšky120g špaget + 80g tuňáka + 200g zeleninybílý jogurt36g Be – Be + 130g cottage150ml kyšky

DANA-JARKA (So, 27. 2. 2010 - 09:02)

ahoj,myslim ze zadne z nas nejde o mensi investici,ale uz jsme tech mensich investic mely nezpocet,,,,a tez ,,,,k nicemu,mluvim teda za sebe,,,,takze co,,,,jaist 5krat denne,male porce,a vse,nerikam bucek,,,ale tak nejak vse aby telo melo mineraly sacharidy atd,,,,to si myslim ja,,,,,

jarka (Pá, 26. 2. 2010 - 21:02)

Ahoj,poradíte mi jak... Existují drastické metody,jak se říká, Ančo nežer.Výsledek je -10 kg do měsíce a jojo efekt do 14 dnů.Je to k ničemu. Hubnout se má tak 4 kg za měsíc, ale s podporou minerálů a vitamínů a dalších důležitých prvků.Je lepší menší investici pro své zdraví a pocit sebevědomí, než marná naděje na úspěch.Poradím,pomůžu,pokud jsi z Hradce Králové a okolí nabízím osobní [email protected]

Hermína (Pá, 26. 2. 2010 - 21:02)

Jedla jste nějaké... Gábi,jedla jsem jenom to co je tam napsáno. Někdy jsem si dopřála tajně ten vývar z masa. Kamarádka to striktně vylévala.Nebylo to lehký,ale účinný. Teď vlastně jím podobně, jenom o moc víc tuku a tak s tím hubnutím to nejde tak rychle.Ale zase nemám hlad.

vala (Pá, 26. 2. 2010 - 12:02)

Ahoj holky,vidím,že včerejšek asi nic moc.Ale hoďme špatnou náladu za hlavu a fakt se zkusme radovat i z blbostí.Já to teda sama moc neumím,ale dneska například jsem si šla do TAKA koupit rifle.Prvně jsem si říkala,že si koupím,až něco shodím,ale to bych taky mohla čekat do podzimu a v čem bych teda chodila,to nevím.Tak jsem si prostě jedny koupila,vím,že tam vždycky na mě jsou a jsem spokojená.Když mi později budou velké,tím líp.Jinak,adipex už mám taky vyzkoušený někdy před deseti lety.Fungoval u mě asi jako Lindaxa,první balení spousta kilo dole,druhé ani ťuk.Tehdy se myslím ani neřešilo,jestli je nějak škodlivý nebo ne.Takže,po mých zkušenostech,co nedokážu vlastní pílí a vulí,je na h...o.Asi tak.Dneska jdu cvičit na eliptical,tak snad nezustane jenom u slov.Zatím holky pa

Reklama

Přidat komentář