Reklama

kineziologie

(Pá, 31. 5. 2013 - 13:05)

Máte někdo zkušenosti s paní Kateřinou Houdkovou z Prahy? Prosím o Vaše zkušenosti. Byla jsem u ní, ale jsem dost rozpačitá, odpovídá jen v jinotajích a náznacích, takové divné odpovědi a chování a když člověk na ni zatlačí, zase to samé. Naopak moje kamarádka si jí chválí a říká, že takovou zkušenost nemá tak nevím...Také mi vůbec nepomohla, ale ona zase třeba tvrdí, že jí pomáhá a že tam chodí už x let. Tak chci znát těch názorů více. Děkuji!

Klára (Pá, 18. 7. 2014 - 17:07)

Nebuď agresivní, normálně... :-) :-) :-) ok. vzpomínám si, že ve školce jsme říkali. Kdo to říká, ten to je :-). tak čus.papa

Kláro (Čt, 17. 7. 2014 - 08:07)

chtěla jsem vědět, jestli...Nebuď agresivní, normálně se tě zeptal/a. Podle mne taky, kdybys byla jó spoko, tak bys nemusela ani prověřovat. jestlipak si nelžeš do kapsy.

Klára (St, 16. 7. 2014 - 22:07)

Tak proč jsi hledala...chtěla jsem vědět, jestli je někdo ještě lepší :-). Máš s tím nějaký problém ? Já se držím hesla důvěřuj, ale prověřuj.Nic jiného v tom není.

? (St, 16. 7. 2014 - 12:07)

Já osobně mám tedy velice...Tak proč jsi hledala lepší, když ti tahle vyhovuje? No asi to není taj růžové. Kdyby ano, nebyla by potřeba hledat a zkoušet...

Klára (St, 16. 7. 2014 - 12:07)

Kineziologie mě připravila...Já osobně mám tedy velice dobrou zkušenost. Když jsem začala na kineziologii chodit, začala jsem si uvědomovat co ve své životě chci, co nechci. Začala jsem na ni chodit před 7 lety(skrze žárlivost) a průběžně chodím jednou dvakrát za rok dle situace(když se dostanu na křižovatku nebo do kouta - tzv. se cítím v ....) . Na začátku jsem potřebovala sezení 3, pak jsem šla až po roce, pak po 2 letech a tak. Hodně se mi změnil život ve smyslu práce, postavení, v rodině se vše uklidnilo. Není to jen o kineziologovi, dle mého, je to hlavně o nás. Já jsem potřebovala řešit svůj stav. Na kineziologii si hodně uvědomuji kde se nacházím a co je potřeba udělat za změny,abych se vymotala ze situace kterou nechci a žila život jaký chci. To že docházím opakovaně je proto, že se vždy posunu o krok či o metr a najednou stojí v cestě překážka, se kterou si neumím poradit.Tak se jdu na tu překážku podívat skrze kineziologii.Chodím k paní Slavíčkové z Brna. Sice jsem zkusila i jinde,že by třeba mohl být někdo lepší, ale po dvou pokusech jsem se vrátila :-). Ta mi sedí nejlépe. Vidím výsledky a když ji doporučuji známým, tak se nemusím za doporučení stydět. Mám i od nich jen dobré zpětné vazby. Když chodím ke kadeřníkovi, tak se můžu chodit vylaďovat i ke kineziologovi :-) Efekt je vidět v prvním i druhém případě.

Lucie (Po, 2. 6. 2014 - 09:06)

-Chtěla bych přidat svou...Skvele a kontakt na pani doktorku?

Racku Racku, i (Ne, 17. 10. 2010 - 20:10)

Nebo je Veronika dementní?
Když zadáš Verčo do Googlu kouzelná slovíčka "kineziologie" a "Racek", vyleze ti na prvním místš tenhle odkaz: http://www.milarutova.cz/
Tam už se Racka dopátráš snadno. Je to takový ten neslaný nemastný mužíček, co je pod pantoflem Míly Rutové, a předstírá že je taky léčitel. Tak hodně štěstí Verčo Racková :-).

Veronika (Ne, 17. 10. 2010 - 13:10)

600Kč za sezení je dost,...Dobrý den, můžete mi prosím poslat kontakt na pana Racka. Děkuji Veonika [email protected]

petra (St, 14. 7. 2010 - 19:07)

Granvine díky,ale morava i plzeň je pro mě trošku z ruky.Nevíte někdo o kineziologovi z Pardubic či Chrudimi?Díky

Granvin (St, 14. 7. 2010 - 12:07)

timily to myslíš vážně...600Kč za sezení je dost, většina kineziologů si účtuje 400Kč a to i pan Racek z Plzně, který patří v čechách mezi kineziologickou špičku (kontakt v případě zájmu na mailu).
Co se týče problémů dcerky, tak bych to určitě zkusil. Vím, že pan Racek ukazuje i některé vhodné techniky, které můžete dělat i doma, takže by konzultace nemuseli být časté jako u některých jiných kineziologů.
Pokud jste z moravy a plzeň je pro vás daleko, tak můžu dát i kontakt na lidi z moravu.
Hodně štěstí s léčbou:)

petra (St, 14. 7. 2010 - 09:07)

timily to myslíš vážně 600,- za sezení?A má to alespoň nějaký efekt?Dcera(5)má šílenhé noční můry,každý den se budí kolem druhé v noci se šíleným řevem a není možné ji zklidnit třeba hodinu,chodíme k psycholožce,dala jí zatím magnesium na uklidnění,ale kdyby mělo dojít na prášky,tak bych raději zkusila kineziologii,jen se teď obávám jestli mi na to bude stačit konto:-(.

Petr (Út, 20. 4. 2010 - 10:04)

Ano, ubohost toho co se tu předvádí, to je to oč běží. Zoufalci shánějí pomoc u zoufalců léčitelů, a zakomplexované děti na internetu rozdávají rady jak na to. Ubožáci s několika víkendovými kurzy šamanství si hrajou na doktory, a člověk se na ně ani zlobit nemůže, když je o to takový zájem. Bylo by to všechno k smíchu, kdyby často nešlo doopravdy o zdraví, a kdyby se v tom netočilo tolik peněz. Ještě i nad těmi penězi by se dalo mávnout rukou, kdyby páni čarodějové a dámy čarodějky nebyli tak často takoví duševní ubožáci. Jde z toho strach, kolik na první pohled rozumných lidí skáče na špek takové duševní špíně a spodině, převlečené za odborníky na cokoliv. Vítejte ve věku Vodnáře :-) !

objektivní (So, 17. 4. 2010 - 22:04)

objektivní vždy prezentoval svůj názor, Granvinovi se pochopitelně nelíbí, mně se zase nelíbí, že Granvin se za každou cenu pokouší léčit, bez jakékoliv aprobace a vzdělání, i těžce nemocné,... Vzhledem k tomu, že vím co obnáší práce lékaře, tedy toho slušného a poctivého, tak vím o čem mluvím, ale holt je podstatně jednodušší si udělat jeden neakreditovaný víkendový kurz a ve 23 letech chtít léčit :-((, že pane Granvine,.. ale vy jste pouhý prodejce potravinových doplňků, vše ostatní je jen Vaše neoprávněná touha léčit, samozřejmě bez zodpovědnosti, máte to i na svých stránkách, takže je zde snad něco neobjektivního ????

Granvin (So, 17. 4. 2010 - 08:04)

udivený pro Granvin
Váš názor Vám nikdo nebere, jde jen o to jak je podáván, v případě "objektivního" nejde o jeho názor, ale o ubohost toho, co tu předvádí.

Petr
Jen tak dál, číst vaše dedukce je docela sranda:)

Petr (Pá, 16. 4. 2010 - 15:04)

Pokud chcete pohlédnout do Garvinových moudrých a zkušených očí, máte možnost zde:

http://seznamka.sms.cz/?m_xmlform_idg=work&m_ido=psv&m_uid=87181

Ještě ke Granvi (Pá, 16. 4. 2010 - 15:04)

Zde:
http://diskuse.doktorka.cz/granvin/

Na Lopuchu:
http://diskuse.abecedazdravi.cz/vyziva/cholesterol-2

abeceda zdraví:
http://diskuse.abecedazdravi.cz/hubnuti-tloustnuti/jak-pribrat/241

A jinak sám o sobě říká:

Pracovní zařazení:
podnikatel
Obor zaměstnání:
zdravotnictví
Firma:
Salvare - Radomír Pieter
Pracovní funkce:
Poradce
Město:
Teplice
Okres:
Teplice
Kraj:
Ústecký kraj
Firemní www:
www.salvare.cz
Telefon do práce:
774572430

Petr (Pá, 16. 4. 2010 - 15:04)

Nevím jetli jste si někdo dal tu práci, ale já projel tuhle diskusi od začátku do konce, a docela to stojí za to, udělat si obrázek. Zjistíte že diskutující pod jménem Granvin dělá systematickou reklamu "panu Rackovi z Plzně", a jeho ženě. Skoro by to mohlo vypadat že pan Racek buší do kláves pod pseudonymem, a nahání kunčofty. Ale pak zjistíte že se Granvin mnohočetně objevuje i v jiných diskuzích, vždy perfektně v obraze, s dokonalým přehledem, připravený každému poradit. Jenom to nechce ty různé příspěvky konfrontovat mezi sebou, pak totiž začnou vylézat podivné rozpory mezi jednotlivými názory na různých místech. Buďto je Granvinů víc, nebo jeden z nich má problém s rozpolcením mozku. Pak sláva že tu máme kineziologii One Brain, tedy Jednotný Mozek. Stačí zajet k panu Rackovi do Plzně, on to nepochybně slepí...

Petr pro čili (Pá, 16. 4. 2010 - 12:04)

Tak to vypadá ve spokojeném...Ve spokojeném parnerství to vypadá tak, že jeden komanduje, a druhý přikyvuje? Ale proč ne, někomu to může vyhovovat :-).

monáda (Pá, 16. 4. 2010 - 10:04)

Mě kineziologie pomohla-ale hodně záleží ke komu chodíte jestli si s tím člověkem sednete-pokud ne tak je lepší otočit se na podpadku a jít jinam.Jinak ty různé kurzy na reiky a kinez a jiné jsou směšné-duchovní pravdy a osobní zkušenosti vám do hlavy nikdo nenaleje ani v žádném kurzu za tisíce-nemálo lidí s toho mělo psychické problémy protože na to vůbec nebyli vnitřně připravení.Je to těžký byznys a hnus a s duchovnem a opravdovou pomocí to nemá nic společného.Dříve si mistr který dosáhl poznání vybíral své žáky podle připravenosti a předával jim své -podle svého uvážení a rozhodně nebral každého jen proto ,že mu zaplatí- a pak je s toho dotyčného taky mistr-je to směšné a komedie a snad každému soudnému jasná.Kejkle s psychikou a kouzelnické fígle ano-to však nemá nic společného s opravdovou pomocí a láskou.

Reklama

Přidat komentář