Reklama

Letecké neštěstí u Smolenska

Arcaben (Po, 3. 1. 2011 - 01:01)

Teď jsem někde viděl fotky...V "černé skříňce"není slyšet debata či rozkazy někoho jiného než pilotů!!Takže uvidíme, jestli se k nám někdy dostaně něco víc, než tyhle evidentně upravený záznymy...
Ale nic nezmění fakt, že nikomu z pasažérů to život nevrátí!!

Karel (Po, 3. 1. 2011 - 01:01)

Teď jsem někde viděl fotky posádky letadla. Mladí sympaťáci. Tyhle lidi já nejvíc lituju. Škoda těcch nádhernýh holek, na který doma čekali rodiče, škoda těch mladejch pilotů, co doma zanechali manželky s dětma...
Takhle zbytečně přišli o život nevinní lidé, jen kvůli umíněnosti a posedlosti prezidenta nebo jeho aparátčníků! Celá akce byla naprosto diletansky a špatně naplánovaná, když nepočítali s časovou rezervou a honili to na poslední chvíli. Obávám se, že úplná pravda z černých skříněk bude účelově ze strany Polska zamlčena a všechno hozeno na pilota, který jen plnil absurdní rozkazy, které přivodily tuto tragédii. Na záznamu určitě jasně je, jak někdo despoticky přikazuje pilotovi přistát, jak to už ostatně udělal i v minulosti! Ale to se asi nikdy nezveřejní...
Takže už jen přeju těm mrtvým věčný klid tam nahoře a jejich rodinám ať to zvládmou.

Martin (Po, 3. 1. 2011 - 01:01)

Taky jsem na Štědrý den...Oprava : na rodiny pozůstalých...

Martin (Ne, 2. 1. 2011 - 18:01)

Taky jsem na Štědrý den myslel na ridiny pozůstalých. Nebudou to mít lehké. Přeji jim všem hodně síly.

HHjj (So, 1. 1. 2011 - 21:01)

Znal jsem kapitana Protasiuka osobne, protoze jsem pred rokem jsem projednaval spolupraci Polish AF s nasi firmou. Pokud musel pristat, tak jen proto, ze by se musel pomatnout, nebo mel za sebou nadrizeneho, ktery mu to naridil. Normalne by zadny kapitan letadla nezkousel pristat na jednom letisti v tomto pocasi. Arkadiusz mi naopak vypravel, jak to tam v armade chodi... coz nebudu zase sdelovat ja v bulvaru. Je to opravdu novinarska zumpa.
Preju rodinam pozustalych klid a do noveho roku hodne sily to vsechno zvladnout.

Škoda jich, mil (So, 1. 1. 2011 - 21:01)

http://www.36splt.sp.mil.pl/aktualnoi/23-zginli-w-katastrofie-tu-154m

Derby (So, 1. 1. 2011 - 21:01)

Přeju si, aby bylo těchhle katastrof do budoucnosti co nejmíň...

Návštěvník (Čt, 1. 1. 1970 - 01:01)

RIP

Reklama

Přidat komentář