Reklama

SCHIZOFRENIE

Britta (Po, 1. 12. 2008 - 23:12)

jsem se zase nechala vyprovokovat k nějaké reakci na Yossarian...chjoHledám nějakého schizofrenika, který by mi povyprávěl svůj příběh, jak na tom byl, když onemocněl, co se s ním dělo a jak na něho zabíralo léčení...docela ráda bych s ním zašla na kafíčko, do kina či do přírody...dejte na sebe nějaký kontakt, díky...'

Britta (Po, 1. 12. 2008 - 22:12)

ne já tvrdím, že nemám schízu a nikdy jsem jí neměla, akorát mě zdraví poškodily ty léky a už jsem psala, že injekci beru jen kvůli tomu, že nechci přijít o důchod, že kdyby bylo na mě, tak řeknu psychiatrovi,že jí prostě nechci...taky jsem to s ním už konzultovala a on mi na to odpověděl, že bych musela podepsat nějakej negativní reverz či co a jistě by to nenechal jen tak a důchod by mi nechal vzít.Musím platit půjčky a nenechám si vzít tu jistotu, jedinou jistotu, kterou ted mám.Klidně se od státu nechám platit dál, když mě doktoři takhle zničili život.Vím,že bych z fleku mohla nastoupit do práce a nikdo by mne z práce nevyhodil pro nějaké psychické onemocnění, protože jsem se vždycky chovala normálně,klidně a rozumě-až na to s tím psychiatrem a jeho léky.Ale já chtěla dál pracovat v té bance, nikdy jsem z ní nechtěla odejít, protože to bylo dobré místo a díky té chemii, která mi dělala celou dobu zle a díky tomu, že každý věděl, že mě odvezli do blázince, jsem se tam prostě už bála vrátit-navíc mě zavřeli do dalšího blázince,kde mě mordovali na té chemii dál až do stavu, že ten mozek na tu injekci přestal reagovat,protože celá jeho normální funkce byla díky té chemii rozhozená a ty poslední léky mě dodělaly úplně-a uplynul rok a zkončila mi nemocenská,takže mě dali do důchodu.Nehodlala jsem nikomu v práci vysvětlovat jak to bylo a že mě odvezli neprávem, že mi udělaly zle ty léky a ne nějaké pošahání.Nikdo by to asi nepochopil, stejně, jako to nechápeš ty a každej by mlel něco o tom, že doktoři prostě musej poznat, co danému člověku je.V mém případě říkám,že u mě poznali kulový.Ani se se mnou nebavili,podle toho, jak se popisuje schizofrenie, musej být nějaké příznaky a já neměla ani jeden,ani jeden příznak jsem neuvedla doktorům, tak jak mohli zkonstatovat, že trpím nějakou tak závažnou poruchou?Vycucali si to z prstu.Že mám schizofrenii zkonstatoval akorát jeden doktor,navíc takovej, kterej se mnou ani nemluvil-poznal to z čeho asi?Je patrně jasnovidec....a když jsem jim říkala, že mě kolabuje srdce po tom prášku, tak mi nevěřili...asi by se divili, kdybych tam chcípla na zástavu.Víš co Yossko, zkus si sehnat nějakej lék na srdce, na snížení tepové frekvence od kardiologa a spolkni ho a uvidíme, jak to s tebou zamává.Taky budeš naštvaná, když ti někdo pak bude tvrdit, že to jsou bludy a nechá tě na tom prášku měsíc chcípat a ještě ti bude kontrolovat hubu, jestli tu sračku polykáš...S tím srdcem to prostě už přehnali,taky jsem s ním nic neměla a dokázali mi dát nějakej lék na nic.Kdybych mohla s jistotou říct,jsem zdravá, že jsem na tom stejně jako před práškama a nic se mi nestalo, tak bych to řekla, ale já akorát tvrdím, že díky těm práškům jsem zdravotně naprosto v prdeli a že z téhle prdele, kterou zapříčinila chemie, se nedostanu ani zázrakem.Ale nemá to nic společného se schizofrenií, to by mi zákonitě muselo bejt po těch zázračnejch lécích dobře, stejně jako je tobě.Ještě jsem se nesetkala se schizofrenikem, kterému by ty léky nezabraly dva roky a byl by na tom čím dál hůř.Každému ty léky pomáhají, jenom mě oddělaly, protože jsem je dostala na zdravej mozek a jeho normální činnost zhuntovaly...a jiné léky, které od doktora dostávám nejím ani omylem, i v tom blázinci jsem se to snažila nejíst, ale kontrolovali mi pusu, jestli to polykám-jak věznovi.Každé spolknutí mi udělalo čurbes v mozku a já byla bezradná,nechtěla jsem to jíst a nebyla jsem schopná to těm doktorům prostě vysvětlit, nedali si vůbec říct.Je to o to horší, že takového něco co se děje je jakýmikoliv přístroji nezjistitelné,proto třeba nechápu takové eeg vyšetření,proč ho teda vůbec dělaj.Řekni mi logicky, jak můžou cizímu člověku, kterého neznaj začít jen tak cpát ty jejich sračky?Proč?Já jsem se jich o to neprosila.Neřeknu, kdybych mlela nějaké nesmysly, byla naprosto mimo mísu,vyváděla jako pominutá,ale já jen seděla a odpovídala na jejich dotazy a snažila se popsat, jak mi je a co ty léky se mnou dělaj.Bohužel mi to nikdo nevěřil, proč asi, když jsem byla v blázinci...Mám od doktora plno léků a nejim ani jeden,už jsem se jich najedla dost.Ze začátku jsem ty léky jedla z toho důvodu, že jsem tomu naprosto nerozuměla a pořád jsem čekala, kdy se ty mé divné tlaky a stavy srovnaj,nebylo totiž cesty zpět když už jsem to dostala,protože ty prášky prostě nadělaly škodu ze které jsem se nemohla silou vůle dostat.Nebyla jsem schopná ani jít normálně do společnosti,do krámu,prostě nikam,nemohla jsem se ani hnout,abych nedostala nějakej záchvat a zkončilo to naprostým vymytím mozku až do stavu, kdy nejsem schopná normálně žít a fungovat,ani spát-něco tak základního nejsem schopná.Bylo mi zle z léků,trpěla jsem jako zvíře a nikdo mi můj život a mé zdraví zpátky nedá.Byla ode mne prostě chyba to začít jíst a doplatila jsem na to,ale já si prostě bláhově myslela, že mi ty léky nic neudělaj, ale spletla jsem se.'

Yossarian (Po, 1. 12. 2008 - 06:12)

Kecáš Brito ....a proč teda dál bereš injekce ??Když ti to dělá zle??HihiProstě kecáš, ty dobře víš že bys nic nevyhrála, protože každej kdo tě viděl řek že máš schízu...dokonce dál ty léky bereš , takže si to vědomě zhoršuješ a tady pak hraješ divadlo žes zdravá....'

tohle se děje v (Po, 1. 12. 2008 - 00:12)

http://sweb.cz/19771976/cose.html

tohle je schizo (Po, 1. 12. 2008 - 00:12)

http://sweb.cz/19771976/co.html

Britta (Ne, 30. 11. 2008 - 23:11)

podívej se Yossko, osobně jsem se ještě nesetkala s člověkem, kterej by soudní spor vyhrál v takovém měřítku...to bych nejprve musela nějakým způsobem dokázat, že to co o mě psali ti doktoři do zpráv, nebyla pravda, nemám v ruce žádné podklady,zprávy jsem nečetla-chtěla jsem to ukrást v HB, ale nepovedlo se mi to, zamykali sesternu, nenašel se člověk rozumnej, kterej by uznal, že to jak jsem se cítila bylo díky těm lékům...nevím, zkusím se na to nějakého právníka optat...jenže i když to opravdu poženu k soudu, zdraví, které mám díky těm lékům zničené mi to nevrátí a pokud já vím, tak zdraví je to nejcennější,co člověk má...nikdy jsem neměla žádnou ataku a nikdy jsem nevykládala žádné bludy...blud byl snad to, že mi kolabovalo srdce po tom, co jsem spolkla ten prášek na srdce?Proč mi teda to srdce nekolabovalo před tím, než jsem to snědla?To bylo asi to samé, jako to, že jsem předtím nic neměla s mozkem, až co jsem spolkla ty psychiatrický prášky.Lezu sem proto, protože chci poznat nějakého pravého schizofrenika,aby mi popsal, co se mu dělo...proč sem lezeš ty, to nechápu, už jsem ti několikrát psala, že tebe tady nechci.Ad já to zkusím nějak vymyslet,akorát si to nedovedu moc dobře představit,myslím, že logicky mi každej odvrátí,že jsem teda dobrovolně do těch blázinců neměla lézt,že to bylo jen na mě, protože násilím mě tam nikdo neodvlekl a myslím taky, že jsem to holt měla řešit dřív a ne po roce,po tom, co jsem si to v těch Bohnicích přetrpěla...ale uvidíme, třeba bude stačit to, když řeknu, že jsem doktorům rozhodně nemohla zavdat příčinu k tomu, aby mi ty léky dali, že jsem jim nic o mém zdravotním stavu neříkala, mimo toho, že na mě blbě působily ty léky...uvidíme, zkusím to probrat s mamkou'

Yossarian (Ne, 30. 11. 2008 - 22:11)

ONa k právníkovi nepůjde...protože dobře tuší že schízu má...proto taky leze furt sem......bude jen plkat a nadávat na doktory, ovšem reálně to řešit nebude....protože by jí hnali, to dobře ví.....ona je zdravá a celej svět je nemocnej ....hihi...a všichni doktoři blbí....'

Ad (Ne, 30. 11. 2008 - 22:11)

Britto, když se dostane člověk do blázince, nevěřej mu ani nos mezi očima, natož něco takového, jako že ti nedělají dobře léky, i kdybys tam umírala, nebudou ti to věřit, prostě jak se tam člověk dostane, je v háji, protože je to stát ve státě, ze zdravého člověka udělají blázna jedna dvě a ještě za to dostávají tučné odměny od pojištovny...řešilas to s nějakým právníkem?'

Yossarian (Ne, 30. 11. 2008 - 22:11)

Leleka je hnusná, že tě v tom bludu ještě utvrzuje ...to je hnus......pěstuje ti tvůj blud,aby mohla urážet mě......hnusné'

Kája (Ne, 30. 11. 2008 - 22:11)

IGNORUJTE JEDNOU PROVŽDY YOSSARIAN !!!!!'

Yossarian (Ne, 30. 11. 2008 - 21:11)

Leleka je hnusná, že tě v tom bludu ještě utvrzuje ...to je hnus......pěstuje ti tvůj blud,aby mohla urážet mě......hnusné'

Kája (Ne, 30. 11. 2008 - 21:11)

IGNORUJTE JEDNOU PROVŽDY YOSSARIAN !!!!!'

Yossarian (Ne, 30. 11. 2008 - 21:11)

Ano Brito .....ale všichni doktoři tvrdí že máš bludy...jen ty tvrdíš stejně jako jiní schizofrenici, že je nemáš ....proč teda chodíš vytrvale sem??Jsi zdravá , jdi do práce, pořád si rodinu, děti ......vem si příklad ze mně........já psychozu měla a přesto jsem vychovala dvě dcery a dovedla je až k maturitě -obě-jen s ID a alimenty a občas přivýdělek....a to jsem léky brala .....ty jistě dokážeš víc, né??Leleka je hnusná, že tě v tom bludu ještě utvrzuje ...to je hnus......pěstuje ti tvůj blud,aby mohla urážet mě......hnusné'

Kája (Ne, 30. 11. 2008 - 21:11)

IGNORUJTE JEDNOU PROVŽDY YOSSARIAN !!!!!!'

Britta (Ne, 30. 11. 2008 - 21:11)

já myslím, že jsem ti Yossarian napsala dost věcné argumenty k tomu, vyvrátit to tvoje tvrzení o schizofrenii...já nejlíp musím vědět, jak jsem se cítila a jak mi bylo po požití těch léků, ty rozhodně nevíš nic o tom,co se mi dělo a nebylas u toho, když mě ta šéfka prostě zbalila...navíc sama potom uznala, že nevěděla co se mi děje, jak by taky mohla, když jsem jí nic neřekla.A doktoři si holt udělali svůj závěr taky z ničeho, jen z toho, že jsem tam byla...nic to nemění na faktu, jak mi je ted a jak jsem trpěla po těch lécích a že můj stav akorát zhoršovaly.Nevím, co sem vůbec lezeš, když nedokážeš zapnout logické uvažování...bylo mi dobře, nic mi nebylo, pak vezmu jeden blbej lék a najednou je mi zle a stupnuje se to požíváním dalších omamných léků, které jsou určeny na nějaké psychické nemoci, kterýma jsem ale netrpěla...jak snadné, i prvnáčkovi by muselo dojít, že ta chyba byla asi tím, že jsem ty léky požila, jenom ty to pořád nechápeš...ale za to já nemůžu,líp už to vysvětlit a popsat nedovedu.A Leleku nech na pokoji, má rozhodně víc rozumu, než ty.'

Yossarian (Ne, 30. 11. 2008 - 21:11)

Jsi pěkně hnusná leleko , když toho chudáka britu...vážně nemoccnou ještě podporuješ v jejích bludech ...jen proto, abys na mě mohla nasazovat ....vrat se zpátky mezi vopice tY sloveno .....'

Yossarian (Ne, 30. 11. 2008 - 21:11)

Jasně Brito....všichni doktoři sou blbí, šéfka je blbá, tvůj přítel je blbej..jenom ty jsi chytrá a zdravá ..to jo...tak proč nejdeš do práce a neužíváš si života ??Máš schízu a nikdo ti už něvěří ani slovo .......mě bys mohla akorát závidět, co jsem dokázala......'

Britta (Ne, 30. 11. 2008 - 19:11)

díky holky, když ona mě prostě irituje, ale jak jsem si všimla, tak nejen mě...asi na ní máme názor všechny stejnej...'

Ad (Ne, 30. 11. 2008 - 19:11)

Britto, nebav se s ní, ona to prostě nepochopí, mele pořád to samé dokola a nesmyslně uráží, nemá cenu se s takovouhle pakáží vůbec zahazovat...já ti napíšu na net celé to totiž moc dobře chápu i když jsem si nezažila takové utrpení na práškách jako ty...je mi to líto'

leleka (Ne, 30. 11. 2008 - 19:11)

Britta, prosim ta, kasli na nu, je blba ako tago. Stredna skola, dokonca dve, na nej nezanechali ziadnu pozitivnu stopu.

Reklama

Přidat komentář