Reklama

SCHIZOFRENIE

Návštěvník (Út, 25. 11. 2008 - 20:11)

Chtěl bych tě josko potkat někde v Praze v zapadlé uličce.Už bys to nerozchodila!To si piš.'

osud (Út, 25. 11. 2008 - 20:11)

Yossar:o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))Britto drž se,fandím ti.....'

Britta (Út, 25. 11. 2008 - 20:11)

Hledám nějakého schizofrenika, se kterým bych se mohla seznámit a který by mi povyprávěl svůj příběh,jak onemocněl a co se s ním dělo...potřebuju zjistit, jak taková schizofrenie vypadá,ráda s takovým človíčkem zajdu na kafíčko a nebo i do kina, či si zahrát bowling...jsem ted dost sama děkuju'

Britta (Út, 25. 11. 2008 - 20:11)

narozdíl od tebe Yossarian, mě nikdo z práce nevyhazoval, protože jsem se vždycky chovala normálně....z té práce jsem odešla sama a dobrovolně, protože jsem se tam už po tom, co mě odvezli vrátit prostě nechtěla...vím,že lidi dokážou být svině a ty jsi zářnej příklad...jestli máš za pomoc to tvé věčné: bláznivko, tak děkuju tvou pomoc nechci a ani o ní nežádám.Odejdi odtud a dej mi svátek...tady nemáš co dělat, jestli máš tak skvělej život, tak si ho užívej a neprud tady laskavě...konec, už se s tebou tady nechci setkat, jasný?'

Yossarian (Út, 25. 11. 2008 - 19:11)

hihihi

osud (Út, 25. 11. 2008 - 19:11)

Yossar četl jsem pohádku o tvém životě a věřím jen tomu,že děláš kurvu slepým cizincům. Jinak: o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))!!!!!!'

Návštěvník (Út, 25. 11. 2008 - 19:11)

Drž píču ty umrdanče.Vidle bych ti jebnul mezi haksny a pěkně ti vykydal kundu.'

Yossarian (Út, 25. 11. 2008 - 19:11)

Máš tu dobrý kámoše bláznivá Brito .....hihi'

Návštěvník (Út, 25. 11. 2008 - 19:11)

A to ti porodí to vnoučátko ten tvůj mrzák?Kundo z ryby?Potěš pánbůch.Takovej další šmejd.'

Yossarian (Út, 25. 11. 2008 - 19:11)

A jak jsem nemocná ty bludko??....Píšu tu snad bludy jako ty ???Normálně chodím do práce , mám německé a francouzské klienty a s těma si dávám kafíčko, jinak každý víkend vyrážím s kámošema do přírody a na pařbičku, čeká mě na jaře vnoučátko...a co ty Brito??...Že se rouháš holka ...mohla bys mi akorát závidět, od tebe se každej jen odtáhne....a já se ti ještě snažila pomoct....tobě už se to vrátilo, co??A máš tu pěkný kámoše Brito....hihi..těch se drž(kunda z ryby)'

Britta (Út, 25. 11. 2008 - 17:11)

Hledám nějakého schizofrenika, se kterým bych se mohla seznámit a který by mi povyprávěl svůj příběh,jak onemocněl a co se s ním dělo...potřebuju zjistit, jak taková schizofrenie vypadá,ráda s takovým človíčkem zajdu na kafíčko a nebo i do kina, či si zahrát bowling...jsem ted dost sama děkuju'

Návštěvník (Út, 25. 11. 2008 - 16:11)

Yosska,oprava.Musíme nazývat správné věci správným jménem viď kundo z ryby?'

Návštěvník (Út, 25. 11. 2008 - 16:11)

Zosska je rodička mrzáků fůůůj'

Britta (Út, 25. 11. 2008 - 16:11)

Yossaro, radši bych byla nevím jak nemocná, jen kdybych nebyla taková proradná mrcha jako jsi ty...a to,že jsi byla nemocná před 15 lety pěkně kecáš, protože jsi mimo pořád a to velmi...mýlíš se v životě a v lidech tuplem, každého akorát schazuješ..nechtěla bych být taková svině jako jsi ty...neboj ono se ti to opravdu vrátí i s úrokama'

osud (Út, 25. 11. 2008 - 15:11)

Yossaro zasraná,tohle se ti všechno vrátí i s úrokama!! Uvidíš! Opravdu tady každému pomáháš.......'

Yossarian (Út, 25. 11. 2008 - 15:11)

Ty máš schízu jak Brno Brito, tak drž pusu a neopruzuj, každýmu je to jasný, kromě tebe , zoufalko, každej dá od tebe ruce pryč ....já jsem BYLA nemocná před 15 lety,ale ty budeš bohužel navždy .....a ještě jsi drzá...no dělej jak chceš ...chuděro.....stejně tě každej prohlídne ....'

Britta (Út, 25. 11. 2008 - 14:11)

Hledám nějakého schizofrenika, se kterým bych se mohla seznámit a který by mi povyprávěl svůj příběh,jak onemocněl a co se s ním dělo...potřebuju zjistit, jak taková schizofrenie vypadá,ráda s takovým človíčkem zajdu na kafíčko a nebo i do kina, či si zahrát bowling...jsem ted dost sama děkuju'

Návštěvník (Út, 25. 11. 2008 - 14:11)

Brrrr jak takovej hnus může chodit po svěrě.Kundo z ryby projebaná.Yossarian'

Britta (Út, 25. 11. 2008 - 13:11)

Yossarian, že jsi tak hnusná, jsem si o tobě nemyslela,narozdíl od tebe, já jsem nezačala šílet,že by mě někdo sledoval, nebo mi tahal myšlenky pomocí družic..zapni si konečně už tu svojí kebuli a začni přemýšlet logicky a bud tak hodná, neprud tady, protože tady nemáš co dělat, takže zmiz a to rychle, nikdo na tebe není zvědavej...'

cid. (Út, 25. 11. 2008 - 12:11)

Ty jsi tak blbá až se sama sobě líbíš.Čte nás každý a o tobě už tu víme,že jsi šílenec.Ale budu se držet vzásady,že bláznům se nemá odporovat, ty rodičko mrzáků'

Reklama

Přidat komentář