Reklama

SCHIZOFRENIE

Britta (Ne, 30. 11. 2008 - 19:11)

Yossarian, jestli ti to hlava nebere, to je mi líto, ale já s tím nic neudělám.Podívej se, já taky nezbalila šéfku, když začla v práci vyvádět a začala být agresivní na zaměstnance a nenahnala jsem jí do blázince.Ivana-ta šéfka, rozhodně nemohla vědět nic o mě, jak se cítím a jak mi je, protože se mnou nebydlela a neviděla mě.Viděla mě akorát pět minut a to,když přijela ke mě do bytu, popadla moje věci, které jsem si dobrovolně zbalila,nahnala do auta a odvezla.V autě jsem seděla jako pěna, protože jsem byla tím antidepresivem tak oblblá, že jsem ani nemohla sledovat cestu kam mě to vlastně veze.Mlčela jsem a tiše jsem trpěla, protože to hrozně bolelo a ztrácela jsem vědomí.To i když jsem byla vožralá jsem prostě vyváděla víc, než po tom, co jsem spolkla ten prášek.Ten lék mě prostě odrovnal a doktoři věděli zrovna tak kulový jak se cítím a jak mi je.Nelezla jsem tam po čtyřech a nemluvila bludy.Trpěla jsem na tom antidepresivu a antipsychotika mě dodělaly.Tečka.Žádná schizofrenie, žádná psychická porucha,která by se vyvíjela,akorát blbý prášky...Yossarian, já u toho byla, takže vím nejlíp,jak jsem na tom byla a co se mi dělo a co se se mnou dělo, když jsem začala jíst ty další léky,že jsem na tom byla ještě hůř.Neříkám,že jsem ted zdravá,naopak, jsem díky tomu,že jsem sežrala ty prášky úplně odepsaná,ale říkám,že ty moje problémy neměly co dělat se schizofrenií.Schválně si zkus něco o ní přečíst,projdi si net a zjisti si, jak taková schizofrenie vypadá.I ty si sama bláznila víc než já a na to bláznění ti léky zabraly....já trpěla od začátku akorát tím,že mi byly léky podaný,což je naprostej rozdíl.Zákonitě mi totiž ty léky nemohly v ničem pomoct, protože jsem pomatená nebyla z nemoci, ale oblblá z prášků.Tečka.A jestli tohle nechápeš, tak jsi vážně zaostalá...'

Yossarian (Ne, 30. 11. 2008 - 18:11)

Jasně Brito....všichni doktoři sou blbí, šéfka je blbá, tvůj přítel je blbej..jenom ty jsi chytrá a zdravá ..to jo...tak proč nejdeš do práce a neužíváš si života ??Máš schízu a nikdo ti už něvěří ani slovo .......mě bys mohla akorát závidět, co jsem dokázala......'

Britta (Ne, 30. 11. 2008 - 18:11)

Yossarian, jak ty můžeš vědět, co já mám a nemám?Moje šéfka věděla naprostý hovno jak na tom jsem, ani se mnou nejdřív nemluvila, jak mohla poznat, že z něčeho "šílím", když u mě tenkrát nebyla a byla šedesát kilometrů ode mne?Asi je jasnovidka a vidí do hlavy co?Já se nechovala nijak nenormálně, kolikrát to mám ještě opakovat?Akorát jsem trpěla účinkem toho léku...neměla právo mě tam odvézt,navíc sama tvrdila, že mě budu léčit na depresi...nic o psychických chorobách nevěděla a udělala si svůj závěr jen z toho,co jí nakukal Tomáš,kterej se mnou byl hodinu a normálně jsem si s ním povídala...kecáš kraviny z hladu Yossarian,protože ani ty nemáš patent na rozum a na psychické poruchy...já nezačala vyšilovat, že mě špehují z družice, já akorát řekla, že mě ublížil ten lék a ten mi taky ublížil...víš naprostý kulový,tak se do toho nemontuj a odejdi si prudit jinam'

šaman (Ne, 30. 11. 2008 - 18:11)

Ty nikomu nepomáháš svině.Možná tak do blázince kurvo špinavá.Kdy už konečně pochopíš co seš za ksindl.Nikdy jsem nikomu nic zlýho nepřál,ale ty se utlučeš sama ty závistuvá špíno tlustá stará.Myslím,že co nejdřív ti přijdou bolesti jako kráva.Tomu věř.A bude to zlý.'

Ad (Ne, 30. 11. 2008 - 18:11)

Leleka, máš pravdu...rozhodně se Britin příběh čte líp, než ty Yossariiný urážky...já si sama osobně myslím, že Brita má pravdu, jestli jí tak hrozně ublížily léky, pak je to hrozná škoda, protože léky se dávaj přeci tam, kde je nějaká choroba a když ona jasně popisuje, že žádný problém neměla a lék snědla a mělo to na ní nějakej vliv, pak je mi jí líto.A ti doktoři jí neměli co dávat...to je můj názor z toho, co jsem pochytila'

Yossarian (Ne, 30. 11. 2008 - 17:11)

Ne opravdu to není pravda ...ty léky nikomu zničit mozek nemohou ....berou je kvanta lidí a všichni psychiatři se shcodli, že má Brita bludy .......dokonce jí akutně dovezli do blázince protože šílela .....její šéfka ji odvezla..brita je schizofrenik s těžkou formou psychozy ....a ví o tom, tuší to...proto také pořád chodí sem mezi schizofreniky....jen si to nechce přiznat ...v psychoze nachází jistotu ...má situaci pod kontrolou ....a blud je nevyvratitelný ...leleka je schizofrenička také, takže neví přesně , nechápe.....'

Ad (Ne, 30. 11. 2008 - 17:11)

Leleka, máš pravdu...rozhodně se Britin příběh čte líp, než ty Yossariiný urážky...já si sama osobně myslím, že Brita má pravdu, jestli jí tak hrozně ublížily léky, pak je to hrozná škoda, protože léky se dávaj přeci tam, kde je nějaká choroba a když ona jasně popisuje, že žádný problém neměla a lék snědla a mělo to na ní nějakej vliv, pak je mi jí líto.A ti doktoři jí neměli co dávat...to je můj názor z toho, co jsem pochytila'

Yossarian (Ne, 30. 11. 2008 - 17:11)

Ano má právo psát ......to je pravda....a já mám právo psát jí jak na tom je....jediná jí pomáhám....i když drsně,ale bohužel mám pravdu .......má nejhorší druh schizofrenie, kdy lék nazabírá a blud přetrvává ...tobě to dojde také, časem...opice na stromě jsou pomalejší ....hihi'

leleka (Ne, 30. 11. 2008 - 17:11)

Yossarian, podla mna ma Britta uplne rovnake pravo sem pisat ako ostatni ludia, vratane teba. Toto nie je tvoja stranka a si tiez iba bezny pouzivatel ako Britta.A co sa tyka prispevkov-vsetci si ovela radsej precitaju jej siahodlhe prispevky o tom, ako ju znicili lieky, nez tvoje sproste nadavky a osocovanie.

Yossarian (Ne, 30. 11. 2008 - 17:11)

Neboj Brito to je to hovado vylízaný ml....hihi.....největší blbec z fora ..Patříš do blbince, každej to vidí ..meleš furt to samý ......kdy ti to dojde??'

Návštěvník (Ne, 30. 11. 2008 - 17:11)

Brito neboj.Mám na ni kontakt a tak ji tu zkurvenou držku za tebe rozkopu.A ještě ji odvezu kam patří.'

Návštěvník (Ne, 30. 11. 2008 - 16:11)

Brito, nezahazuj se s ní a nereaguj na ní...ona zaleze, podívej se na ní, jak skvělej život má, opruzuje tady na forech čtyřiadvacet hodin denně sedm dní v týdnu, aby mohla škodit...nemá cenu se s takovou lůzou vůbec bavit'

Britta (Ne, 30. 11. 2008 - 16:11)

co sem lezeš ty hyeno...padej odtud a běž si zevlovat...do blázince patříš sama,tak neopruzuj,nemůžeš mě nechat na pokoji?Jsi jako osina v zadku...'

Britta (Ne, 30. 11. 2008 - 16:11)

víš, když u mě je to složitější...já jsem měla už svůj vlastní byt,dobrou práci..prostě život rozjetej a pak jsem udělala prostě tu kravinu s tím psychiatrem...nebyla jsem nijak nemocná,byla jsem psychicky naprosto v pořádku, neměla jsem žádnou nehodu ani žádnej životní výkyv, kterej by u mne mohl vyvolat nějakou psychickou poruchu...o to je to horší, začala jsem jíst psychiatrický prášky prostě jen tak, kdyby mi býval ten první lék nic neudělal, normálně bych dál chodila do práce a hledala bych si životního partnera pro založení rodiny...ale stalo se něco, co jsem prostě neočekávala, prášek mi zabral tak neskutečně blbě,doslova mi vymyl mozek a hned ten den přijela aktivní šéfová a odvezla mne do Bohnic,se slovy, že to sama nezvládnu a že mě tam budou léčit na depresi.Já neměla ani tu depresi ani psychozu, trpěla jsem jen tím účinkem prášku, ale doktoři si udělali svůj závěr a začali do mě holt ládovat další sračky.Bylo mi pak ještě hůř...ty sračky jsem prostě začala jíst jako zcela zdravej jedinec a doplatila jsem na to.Bylo to prostě mučení zaživa a já se nesetkala s doktorem, kterej by tohle zarazil.Kdybych bývala chtěla nasimulovat nějaké psychické onemocnění s tím,že půjdu díky tomu do důchodu a budu si válet šunkdy, tak by se mi to nepovedlo.Ale že jsem to nechtěla,tak se mi stalo něco mnohem horšího...Doplatila jsem na to svým zdravím a lepší už to bohužel nebude.Nepomohl mi ani jeden prášek na uzdravení,spíš mě oddělal, ale doktoři mi nevěřili.Protože se s tím asi nikdy nesetkali a ted jsem v důchodu, hlavu mám zničenou, zničené srdce,nemůžu mít děti,prostě ztroskotanec, bez naděje na zázračné uzdravení.Prostě já začala ty léky jíst zcela neuváženě a ještě ke všemu jsem se nechala dobrovolně zavřít do blázince.Tohle by normální člověk neudělal,jenže já blbec to prostě udělala a díky tomu jsem trpěla.Ted bych si asi neměla na co stěžovat,protože doktoři dělali jen svou práci-předepisovali léky, ale nikdo mi nedokázal vysvětlit, proč vůbec mi ty léky dávali,jaký k tomu měli důvod a proto hledám nějaké vysvětlení a taky chci od opravdových schizofreniků zjistit, jak taková schizofrenie u nich probíhala, abych se vžila.Já si totiž zažila jen samé utrpení na práškách...fuj.Jsem holt hloupá a nevážila jsem si svého zdraví a toho co jsem měla.Ted nemám nic a chci to zabalit.Kdyby totiž se do mě ti doktoři nehuntovali, byla bych zdravá jako řípa a kdybych byla rozumná,tak by mě nikdy nenapadlo ten první prášek prostě spolknout.Je mi z toho nanic...prostě jsem neřešitelnej případ...případ člověka, kterej se nechal zničit lékama na hlavu,budu taková věčná trpitelka s vymytou duší....fakt skvělý'

Yossarian (Ne, 30. 11. 2008 - 16:11)

Brito jdi do blázince...tam patříš...stejně tam skončíš !Zase sedíš celou neděli na forech ..vidíš jäk jsi dopadla.....'

Návštěvník (Ne, 30. 11. 2008 - 15:11)

schizak-já jsem si rodinu založil až když jsem měl svůj vlastni byt 1+1,a mně se to stalo v 16letech a svou lásku jsem poznal až ve 27letech do té doby jsem dělal brigády na p.inv.duch.jinák si myslím brito že 1dítě ti jistě povolí až budeš zajištěná a připravená na to stejně jako já jsem si ani sex užit nemohl dokud jsem se nepřipravil na to že z toho bude rodina,neboj myslím si že o nic nepřijdeš..'

Britta (Ne, 30. 11. 2008 - 15:11)

Ahoj elvie, budu se moc těšit...dík,že ses ozvala...'

Britta (Ne, 30. 11. 2008 - 15:11)

Ahoj elvie, budu se moc těšit...dík,že ses ozvala...'

elvie (Ne, 30. 11. 2008 - 14:11)

ahoj britta, este som ti nepisala, ale coskoro ti napisem na ten mail o mojej schizofrenii.

Britta (Ne, 30. 11. 2008 - 13:11)

dobře, díky, já až to nějak vstřebám, tak ti zavolám, císlo jsem si uložila...zjistila jsem, že tady opravdu není radno svoje problémy moc ventilovat, nikdy nevíš, na jakou bestii narazíš, vit. Yossarian...pak stačí se někde objevit a hned je od ní sled urážek, nadávek, osočování...ona tím prostě žije, ale nejdřív by si měla zamést před vlastním prahem.Víš, já jsem si myslela, že nemocní lidé by měli držet při sobě, měli by být hodní, protože jim nebylo do vínku od Boha dáno, aby byli zdraví, ale to co dokazuje ona je fakt síla...nikdy jsem nepoznala takovou lidskou bestii a o to víc to bolí a ona se tím vyžívá.Díky za tvá slova...jinak k tomu sexu, já sex nemůžu provozovat díky těm práškům hned od začátku, at jsem dostala jakýkoliv...moje tělo ty léky prostě nepřijímalo a nedělaly mi dobře, ani jeden, ale už je mi to nějak jedno...chci totiž umřít, protože nemám dobré vyhlídky a než tady přežívat do devadesáti pořád se stejným problémem někde sama, protože ani rodinu si nebudu moct založit, to raději chcípnu...chci najít jen pár lidí, kteří mě pochopí,ale chápajících lidí je jak jsem zjistila málo..Díky anonymovy za povzbuzující slova s tou Yossarian máš pravdu, jenže jak jí do té hlavy dostat, že to co dělá, akrát škodí a ubližuje..tady jí nechci ani vidět, už jsem jí to psala několikrát a stejně sem vleze, aby mi překazila psaní a začala mi nadávat...je příšerná'

Reklama

Přidat komentář