Reklama

Sebevražda

katy (So, 2. 4. 2005 - 08:04)

co tě trápí? je dobré s tím začít něco dělat... naše planeta je rozmanitá a různorodá, že si můžeš najít takřka vše, co by tě bavilo, dávalo tvému životu smysl. zkus číst, rozhlížet se, dívat se kolem sebe a určitě něco takového najdeš! Kdybys chtěla, zkus www.internetporadna.cz, tam v určité dny i hodiny funguje chat přímo s odborníkem.držím palce a kdyžatk zase písni:)!!!

karatista (Út, 29. 3. 2005 - 20:03)

Jsem psychicky na dně a už nemohu dál... hrozný pocit. Pocit beznaděje, zoufalství. Myslím jen na jedno...jak rychle a bezbolestně opustit tento svět. Nevím, co bude zítra, jestli ještě nějaké zítra bude. Nemám strach ze smrti, mám strach z bolesti, která by mohla předcházet a z toho, jak budou trpět lidé, kterým na mě záleží. Co s tím???

listie pre Vlad (Po, 21. 3. 2005 - 11:03)

Fakt,,ked máš takých vyjebaných pribuzných.....tak s nimi proste nebývaj.....možno nemáš kam isť......ale lepšie bývať an ulici ,ako sa nechať donekonečna šikanovať,,,,,

Kacer McDonald (Ne, 20. 3. 2005 - 21:03)

S Monstro-Damem naprosto souhlasim!!!To Vladka: osamostatni se ty trubko, at se z toho nezhroutis.

Vladka (Ne, 20. 3. 2005 - 21:03)

Mam skusenosti pad z okna, lieky, zily a tak nic. Sere na mna cela moja rodina. Otec tvrdi ze som k.... a podobne veci a to nehovorim kolkokrat ma vyhodil z domu a pritom som nic neurobila mal stres cele dva roky- je invalid a toto som pocuvala 25krat do mesiaca cele dva roky. Ked som dovtedy nebola cholerik a agresivna a ,,psychopat" tak teraz som.

Monstro-damus (Pá, 11. 3. 2005 - 02:03)

Zrovna dnes se mě lékařka ptala: jste připraven na to, že byste zítra zemřel? Myslela tím, abych jednal tak, jako kdyby měl být dnešek mým posledním dnem v životě. Člověk, který to má takzvaně "spočítané", si váží každého dne, každé hodiny, co ještě žije. Toto si neuvědomujeme a nějak se nedovedeme radovat ze života.Kdyby jsme dokázali vstávat každé ráno s tímto pocitem, že je to náš poslední den, prožívali bychom život asi lépe.

mario (Čt, 10. 3. 2005 - 10:03)

K vestci?? V pekle?? S urcitym cilem?? Tak timhle alespon trochu rozumnyho cloveka nepresvedcis, Eli.. Jinak Tojefuku, pokud jsi takovej srac a chces to rychle a bezbolestne za pomoci prasku, coz by se ti dle meho skromneho usudku stejne nepovedlo, protoze tohle zkousel kde kdo a noakonec ho nasli s poblitym trickem a skoncil na psychiatrii, tak z toho mam pocit, ze se vlastne ani zabit nechces. Pokud ano, tak dej hlavu na koleje, nebo si vem ziletku a prorizni si loketni jamku. Ovsem spis bych ti doporucil navstevu psychiatra, ten ti da lepsi leciva a bude ti dobre.

Ela (Čt, 10. 3. 2005 - 06:03)

Ty leky jsou na leceni.. ja bych ti doporucovala najit smysl zivota, kdyz ty to nevis, zajdi k vestici si promluvit o svem zivote, jelikoz sebevrazdou nic nevyresis, jen se bohuzel dostanes do pekla. Zapomen na politiku a vylepsi si svuj zivot. Nejlepsi by bylo, kdyby jsi mohl pomoci kde je potreba, Asije, Indije, Afrika. Zapomen jen myslet na sebe. Kazdy se narodil z duvodu a se specialnim cilem, ale hlavne se zde musime neco ucit. Tak do toho a opravdu ti preji mnoho zdaru.

to je fuk (Čt, 10. 3. 2005 - 06:03)

Me tu stale facsinuje jak nekdo kdo ma jiny pohled na vec radi a vnucuje jinemu svuj pohled na vec jako v pripade jarka 8.3.2005 kde nekomu primo doslova diktuje at si najde duvod k zivotu a pracuje na nem. To je clovek ktery zrejme nepochopil ze jsou lide kteri uz o nic takoveho nejevi zajem. A stavi se do opozice kdy chteji nekomu diktovat co ma delat a co ne. Je dobre urcit a porovnat vec duvodu k sebevrazde ano ci ne ale to muze udelat dotycny sam nikdo jiny nedokaze ani nemuze situaci a duvody posoudit. A upozornuji ze psychiatr je ten nejposlednejsi clovek na svete ktereho bych se na tokovou vec vubec ptal.

to je fuk (Čt, 10. 3. 2005 - 05:03)

No tady jsem nekde cetl pitomost ze vetsina lidi se chce bavit me prijde zvrhla ja znam spoustu lidi kteri se bavi z nutnosti protoze se boji prave bezpecne odejit a nechteji skoncit na psych. ja osobne se bavit netouzim a nemam o nic takoveho zajem zajima me jiz jen odchod pokud tedy zde nekdo muze nabidnout vetsi mnozstvi leku diazepam, rohypnol a podobne prosim napiste netouzim prezit a co se tyka toho proc to chci je vec kterou tezko nekdo pochopi, pokud nekdo namita ze na to pravo mam ci nemam je to zase veci jeho nazoru a nikoliv muj. Kazdy ma narok-pravo zachazet se svym zivotem jak chce. Kdo bude hodnotit tento cin je fuk protoze za ziva me muze hodnotit jen ja sam a po smrti mozna nekdo ale toho jsem nevidel a tak je to zase jen blud zda neco vubec existuje ci nikoliv je spise strategie vyvolat panickou hruzu s hromadnych sebevrazd protoze tady na teto planete jsme proste jednoduse premnozeni a stava se tu obycejny clovek ktery touzi jen po trosku svobodne vuli zit stranou od deni jen tak a delat si co sam uzna za vhodne -neproveditelny. cekat az zestarnu a zemru je sebe-tyranie behem niz jsem vykoristovan tlupou zabednenych politiku coz nemohu jako jedinec ovlivnit. Pokud nekdo tupe namitne ze se sam mohu pricinit ne dekuji jeste mam dost sebeucty abych voli co je spravnejsi a pohodlnejsi. Nevim proc bych mel dle nesmyslnych prislovy a narazek volit vzdy cestu strmejsi a nepohodlnou? Vi to snad nekdo?Takze pokud ma nekdo vyse uvedene leky a je ochoten je darovat prosim napiste vyridime to anonymne diky.

webmaster (Út, 8. 3. 2005 - 21:03)

Předmět: samovrazda Autor: zajo Datum: 6.3. 2005 0:09:15 Ako by som zacal.O samovrazdu som sa uz pokusil,vyskocil som z okna a ostal som na voziku ale problem je v tom ze problemy som tym nevyriesil ale mam ich este vecsie.Snazim sa zapojit do spolocnosti aj ked je to uplne ine ale niekedy sa to neda lebo ludia su na zaciatku az prehnane mily ale vysledok je taky ze je to len hlupa lutost .stale sa vypytuju ze preco som to urobil a ked aspon nieco naznacim tak casom daju odomna ruky prec a to som im dokopy vlastne nic nepovedal.a najhorsie na tom je to ze by som to urobil a zrejme aj urobim znova lebo vobec to nezvladam pretoze tieto myslienky mam uz vela rokov a aj pokusov bolo viac .vysiel az ten posledny ale nie tak ako som chcel. Předmět: samovrazda Autor: iren Datum: 6.3. 2005 19:03:46 Lidi, lidi, lidi jsou takový a makový...špatný a dobrý.. lidi nepředěláš, ale se sebou můžeš udělat hodně. Najdi si konečně nějakou radost, nějakou zábavu, nějakej smysl života a pořádně na tom a na sobě pracuj. A přestaň už prosím, na sebe upoutávet pozornost, tak nevhodným způsobem, jako jsou sebevraždy. Předmět: samovrazda Autor: Jarka Datum: 6.3. 2005 19:30:27 Ahoj Zajo, co vlastně očekáváš? Myslím, že Ti nikdo tady nemůže pomoct, protože nepíšeš nic určitého a věř, že každý má svých problémů spousty. Zapomeň na sebevražedné myšlenky a zadej nové téma na nějakou konkrétní situaci, která Tě trápí. O sebevraždě se nezmiňuj, to není důležité a nediv se, většina lidí ve společnosti se chce bavit, zapomenout na všední starosti a ne rozebírat něčí trable. Tak hlavu vzhůru a trochu optimismu.Čao

Verča (Pá, 25. 2. 2005 - 11:02)

Nenabídnu,ale poradím.Nejlepší,nejjistější recept.Seženeš si to celkem snadno od někoho jiného než ode mne.Přesto si myslím že to je hloupost brát si život.Jěště si o tom s někým promluv.Napiš mi proč se chceš zabít.Pak ti napíšu jak.

neřeknu (Pá, 25. 2. 2005 - 11:02)

Dobry den hledam nekoho kdo nabidne scela vazne dostatecnou davku xxleku pro jistou ale bezbolestnou sebevraznu. prosim zdelte cenu a typ prasku. nehodlam se kroutit v zachvatech ale klidne usnout. DekujiSamuel

uma (Ne, 6. 2. 2005 - 11:02)

Přesně tak.Je to strašně smutné,když to někdo udělá,ale pokud je jeho bolest neunosná..a když už jsi to nakousl s tím,že se nás nikdo neptal:můžu vždycky vylítnout z kůže,když se zejména rodiče-ted nemyslím zrovna své-ohání vděčností za přivedení na svět.Všimněte si ,že to je dost častý argument při hádkách s pubertáky.Bylo to jejich rozhodnutí-ne těch potomku.Kdyby byla možnost exkurze :-))a pak se nás někdo zeptal,zda sem chceme,kdo z nás by řekl,že ano?Myslím,že by nás tu bylo asi tak pět-možná šest:-))Každý člověk má právo sám rozodnout o svém bytí či nebytí zde.Nikomu nepatříme-jen sami sobě.A nesuicidujeme přece jen tak pro nic za nic-pokud to někdo udělá,věřme,že neměl jiné východisko-třebaže jen ve vlastních očích-ale právě to je rozhodující..Bývá na tom nejbolestnější to,že tu ten člověk někoho nechá-někoho,kdo si to třeba zbytek života bude vyčítat a obvinovat se..to jsem zažila na vlastní kůži.I když vím,že jsem nemohla pomoci-stejně mi to nedá spát.Ale právo na to měl..jeho život-jeho volba..

ed tachion (Ne, 6. 2. 2005 - 11:02)

chapu lidi co chtej umrit.kazdy to vidi z jineho uhlu.kazdy se muze rozhodnout jestli pujde spat i kdyz jeste neni vecer.spolecnost znasilnuje lidskou jedinecnost a potom ji tzv.leci celou kolekci antidepresiv.myslim si ze nikdo nema pravo soudit moje ja.clovek se narodi aniz by se ho nekdo nebo neco ptalo,jestli se vubec chce narodit a byt.chapu ze mrtvy danovy poplatnik neni pro spolecnost zadouci ale nikdo name pravo na vas zivot krom vas.ani matka ani otec,klaus,sef v praci,nikdo!!! navic treba clovek ma zemrit co nejrychleji.mozne je vsechno a pravda neexistuje.......pouze jakasi pravdepodobnost.ale po smrti se soudu nebojim,nevzpominam si ze bych porusil nejaka stanovena pravidla

uma (So, 5. 2. 2005 - 13:02)

Myslím si,že je to dost věková záležitost-v době,kdy si myslíme,že ještě nemáme co ztratit,se o tom přemýšlí snáze.Ale později je tu už třeba někdo,kvůli komu to ani nesmíte udělat.Je pouze jeden případ,kdy to chápu naprosto bez výhrad- když matka přijde o dítě-to musí být tak strašlivé utrpení,že nemůže být k vydržení.Každá vteřina nesnesitelná bolest-agonie.V tom nemůže žít nikdo.

A (So, 5. 2. 2005 - 12:02)

Umo máš pravdu.Když mi bylo 16-17 pustila jsem si plyn,kvůli tátovi.Byl to těžký alkoholik.Už jsem nemohla,nebylo už nic....nic.Řekla jsem si:až zjistí,že jsem se zabila kvůli němu,dojde mu vše.Plyn jsem si pustila, ale"náhodou"přišla maminka a zachránila mě.Dnes mám sama dva krásný kluky a tatínek je 7let po smrti/upil se/.Vidím to trošku jinak.Táta byl výborný,ale nemocný člověk.Naučil mě spoustu krásných věcí,smát se,plavat,dívat se na hvězdy a pokládat otázky.Myslím si stále,že je to VRAŽDA,ale sebe!!!Jsem tak moc ráda,že se mi to nepovedlo,protože bych nestihla být šťastná,mít děti,smát se,dívat se na hvězdy a pokládat otázky.Všem co mají pocit,že už není nic...vůbec nic,chci říci

uma (So, 5. 2. 2005 - 12:02)

Taky mě to chytalo-např.v 18 ti jsem si řezala žíly-no nevyšlo to samozřejmě a dneska se té příhodě musím smát:kamarád mi pak udělal z flastru takové ty motýlky a přitom mi nadával:ty krávo blbá,až se budeš chtít zas podřezávat,tak přijd za mnou a já ti ty pracky uříznu,abys měla proč řvát!Dneska vidím,jak trapná jsem byla a směju se,když mi někdo ukazuje jizvy stejné jako mám já,protože je mi v ten moment jasný,že to byla demonstračka-kdo by si chtěl fakt podříznout tepnu,musel by si tu ruku fakt skoro uříznout.Ale proboha to nemá byt návod!Stejně to každý ví.Demonstrační sebevrazi téměř vždy volí pidlání ruky,nebo prášky-je tam největší možnost záchrany.Ale ani tyto případy nesmíme brát na lehkou váhu-je třeba nasadit všechny páky a tomu člověku pomoci,protože volá,ne křičí o pomoc a příště by se mu to mohlo omylem podařit.A také není pravda,že sebevrahům nesejde na životě-naopak-právě až moc,proto to také dělají.A kdo o tom mluví-nechce to udělat,chce,aby mu někdo ukázal směr.A depresi dnes dovedou léčit velmi uspěšně-z táty se stal pohodář,co se konečně zas přirozeně směje.

A (So, 5. 2. 2005 - 10:02)

Podívejte sa na to slovo"SEBE VRAŽDA"když někdo někoho zavraždí,tak to hodnotíme dost hrozně.Jak zavraždili teď tu holčinu v Bílině.Jsme otřeseni!SEBE VRAŽDA je stejně hrozná a otřesná.

Niky (St, 19. 1. 2005 - 05:01)

Proc neveris v dalsi zivoty? Zkusila jsi se informovat na toto tema? Informaci je hodne i mnoho knih bylo napsano ohledne zivotu. Od doktoru i psychiku.

Reklama

Přidat komentář