Reklama

Sebevražda

Pampeliška (So, 1. 9. 2012 - 14:09)

no neprispiva.
spis to...n.,
já se s tím určitě porvu. Vlastně o tom nepochybuji.

Necítíš se blbě, když máš nepravidelné jídlo? Hypoglykemii?
Bereš léky nebo i si pícháš?

n (So, 1. 9. 2012 - 13:09)

No, to není taky zrovna...no neprispiva.
spis to ubiji.
o to vic tu moji neschopnost dokoncit to nechapu.
pomalu me to privadi k silenstvi.

ani nevim jestli kolisa,cukrovku mi objevili nedavno pri predoperacnim vysetreni.
20,1.
po tydnu a nasazenych lecich klesla na 10,4 uvidime co bude ted po mesici.
nekde jsem cetla,ze pri stresu,depkach a podobnych stavech se cukr zvysi sam o sobe.
pravidelnou stravu bych mit mela,ale nezvladam to.
staci mi jednou,max. dvakrat denne,vic do sebe nenarvu s hlavne nrjsem schopna si neco kuchtit, vymyslet.

cim vic te ctu,tim vic mam u tebe pocit,ze se s tim snad i porves.
citim z tebe hodne zdrave mysleni,pres vsechny stavy i vyvazene.
coz je dobre.
kdyz neprevladaji ty chvile kdy to nejde,da se s tim neco delat.
ale mozna se pletu.

Pampeliška (So, 1. 9. 2012 - 13:09)

tak snad se s tim vsim nejak...No, to není taky zrovna O.K., když vnímáš, že bys tu nikomu nechyběla. S tím se taky moc dobře nežije, co. Já měla s mámou hezký vztah, byla nemocná mnoho let, umřít nechtěla, hrozně moc bojovala... :_(((

Píšeš o cukrovce, jak příznačné onemocnění v tom stresu...
Bohužel.
Ale to asi musíš jíst pravidelně, ne? Nekolísá ti cukr, když toho moc nenajíš, jak píšeš?

Ptáš se na domácí zázemí...no muž po těch letech už se moc neangažuje a já se ho snažím neobtěžovat svými stavy. Zvykl si, že jsem melancholik. Ale smát se umím, to jo. Na celé kolo,klidně. A za pár minut jsem zase v tom svém šedu.
Zbystří jen když zas vidí nějaký můj úraz. Myslí si, že jsem si něco udělala. zeptá se, ale vlastně nečeká na odpověď, možná se bojí to slyšet. Nezatěžuji ho tím. Užil si se mnou dost.

n (So, 1. 9. 2012 - 13:09)

tak snad se s tim vsim nejak poprala.
ani nevum proc mi tak vlezla na mysl.

nakoupim si v patek tak,abych nemusela nikam vylezt.
stejne si nejsem schopna ani moc vyvarovat a co mi nasli cukrovku,nasadili leky tak toho taky moc stejne nesnim.
navic nesnasim nakupovani.
mam v obchodech fobii,je to peklo mezi lidma a v te dzungli.

chtela jsem neco poslouchat,ale muzika je ted spis jakesi sebeposkozovani,evokuje vzpominky atd. nedavam to.

mas doma aspon pochopeni pro tvy stavy?

tak to je mi lito,ze k tomu vsemu te zasahla jeste tahle nestastna zalezitost s mamkou.
v tomhle to mam jednodussi.
mamka uz nezije 12let,mely jsme spatne vztahy a zbytek rodiny nezajimam.
takze nemusim resit,jestli nekomu ublizim nebo ne.
nikoho to nijak nezasahne,v tomhle citim ulevu,ze to nemusim resit.
na druhou stranu...

KOMEDIE (So, 1. 9. 2012 - 12:09)

Vanesa?
Hmm, možná sem...Nechápu co tu řešíš blázne?

Jdi se vykecávat na mail a neotravuj na vážném tématu ....ste jak malý .....

Pampeliška (So, 1. 9. 2012 - 12:09)

pocasi mi taky takhle...Vanesa?
Hmm, možná sem chodí, a nemá potřebu psát, třeba ale píše pod jiným nickem, anebo je jinde, připadně vůbec "nikde". Lidi, když umřou, pocítím k nim lítost, a vzápětí takový pocit skoro blízký závisti. Takové to:
"ti se maj..."

Moje PPP-mele se to s depresí u mě od začátku potíží.
Prolíná se to, je to spolu spojené.
Moje váha jako ukazatel mého stavu. když tloustnu, upadám do deprese, nejde se ovládat.
Raději jsem neurotická a hubená. Vykrmením zásadně padám do hlubin.

Blbě přežíváš víkendy? To prázdno, co|?
Chápu. Taky jsem před tím prchala a prchám prací. Teď mám první dovolenou, užít si to neumím, ale stejně dodělávám resty, co jsem nestihla. Odpoledne musím z domu, máme schůzku s právníkem, ohledně pozůstalosti (umřela mi máma, taky pecka na psychiku, fakt, na druhou stranu jakési "uvolnění cesty"-překonala jsem období, kdy jsem měla zábrany umřít, protože "dítě by nemělo umřít dřív než rodič", zvláště ne vlastní rukou).
Chtěla bych na kolo...no, chtěla je silné slovo, spíš bych měla. Když mě manžel vytáhne, dokopu se. Sama ne.

Nesnáším sport, dávkuji si ho jako skoro tzrest za to moje jídlo. Chjo. Sakra se mnou.

Jak Ty přežíváš víkendy? Nevylezeš ani do obchodu? Nemáš doma zvíře?
Jsi schopná koukat na film? Včera jsem shlédla "Single man", docela dobrý. Takový podivín jako my. Furt se chtěl zabít. Nakonec to dopadlo jinak. Je to na ulozto.cz

n (So, 1. 9. 2012 - 12:09)

pocasi mi taky takhle vyhovuje.
lepsi nez ty vedra.
jinak ale jsem taky zalezla.
o vikendech se nejsem schopna nekam vyhrabat.
zalezu v patek po praci a nevylezu driv nez v pondeli.
vzdycky doufam, ze mi nejak o vikendech z te prazdnoty preskoci a dokoncim to.

PPP?
to je porucha prijmu potravy?
mas to casto takhle nebo jen v urcitych stavech?

taky to mam s temi leky (Ad,Ap) nejak podobne.
nechci je brat.
stejne nezabiraj.
mas na dnesek nejaky plany nebo taky budes zalezla doma?

vis na koho jsem si vzpomela?
myslim,ze si rikala Vanesa.
napadlo me co s ni asi tak je..

seš komedie (So, 1. 9. 2012 - 12:09)

Ahoj, n.
Jak Ty dneska...A jak to souvisí se sebevraždou ty cvoku?

Vykecáváš se na vážném tématu, jdi někam kde se řeší PP a ne sebevražda.

Pampeliška (So, 1. 9. 2012 - 12:09)

pampelisko,ze ti jeste to...Ahoj, n.
Jak Ty dneska válčíš?
U nás je zataženo a já musím odpoledne ven. Ale možná je to lepší, než kdybych nemusela, páč bych asi vůbec nevylezla.
Já teď trochu řeším svoje léky, cosi jsme vysadili (s doktorem), a vrací se mi PPP, což je průser. To víš, nechci to brát celý život,člověk si tak nějak říká, že tak nemocná nejsem, když funguju. Jenže se to, sakra, vrací. Potíže s jídlem, a pak deprese jde v závěsu za tím, to už znám.
Už nechci. Funguji, zvládám, jen jsem zas chtěla být normální, bez medikace...nejde. ne teď. Chjo...

Co Ty, v tom počasí? Mnoha lidem se ulevilo, že nejsou horka. Já počasí celkem zvládám dobře. Aspoň si to myslím, že na mě nemá moc vliv.

seš komedie (So, 1. 9. 2012 - 12:09)

pampelisko,ze ti jeste to...Další úchylnej cvok dorazil a dělá si hezkou sobotu , ha ha ha.

nastoupila dalš (So, 1. 9. 2012 - 12:09)

pampelisko,ze ti jeste to... mimo ste akorát vy, Pampekliška spokojeně vaří a vykecává se o sebevraždě, blázen .

Tohle skutečně není normální, to je úchylka , nemoc.

n (So, 1. 9. 2012 - 11:09)

pampelisko,ze ti jeste to nebohy,politovanihodny stvoreni komedie,ven neboli predesly nick ja stoji vubec za reakci.
vzdyt je uplne mimo,navic s omezenou slovni zasobou.
nestoji za povsimnuti,neni ti vubec hodno.
jak se dneska drzis?

KOMEDIE (So, 1. 9. 2012 - 11:09)

Nevím, čím tě tak...Pampeliška se těšila na příjemnou masturbační sobotu a jaksi jí to nevyšlo co? :))

zoufalec (So, 1. 9. 2012 - 11:09)

Nebudeš , protože já tu...asi jako ty

seš komedie (So, 1. 9. 2012 - 11:09)

Nevím, čím tě tak...Nebudeš , protože já tu budu všem psát, že se jen vykecáváš o blbostech .
Skutečně zoufalý člověk se chová jinak .

Pampeliška (So, 1. 9. 2012 - 11:09)

mimo mísu jsi akorát ty ,...Nevím, čím tě tak rozčiluji, a je mi to celkem fuk. Psát budu, jak a kdy uznám za vhodné.
Doporučuji totéž-posoudit vhodnost svých příspěvků v tomhle tématu.

Pampeliška (So, 1. 9. 2012 - 11:09)

To je komický, jak...Máš možnost sem přispět sám něčím konstruktivním.
Zatím jsi trochu off topic.
Ale vlastně bych ti přála, abys nikdy nemusel poznat, jaké to je. Tohle si nezaslouží žádný člověk. Ani Ty.
Pokusila bych se ti vysvětlit pohnutky, které člověka vedou o sebevraždě psát, ale mám neodbytný pocit, že to to nestojíš. Nebudu tedy plýtvat energií.
Jinak k tomu volnu-jo, mám půl dne volno, po delší době (letos jsem ještě neměla dovolenou), a při vaření ťukám co PC. Pomáhá mi to zvládat své stavy.
Proč jsi zde dnes Ty?

pampeliška se v (So, 1. 9. 2012 - 11:09)

To já nevím, proč...To je komický, jak Pampeliška zasedla ve volný den na Doktorku aby se mohla vzrušovat sebevraždou celej den .

Bohužel je dost smutný, že tu zabírá místo skutečně zoufalým lidem, každýho vaše vykecávání jen odradí.

Pampeliška (So, 1. 9. 2012 - 11:09)

Mě by zajímalo , proč lidi...To já nevím, proč neumíráme. nejspíš to není tak snadné.
A jak tím otravujem celý svět?
připadá Ti diskuze o sebevraždě se stejnojmenným názvem jako celý svět?
Co bys asi na takovém vlákně čekal? Udivuje mě Tvůj údiv. Fakt.

KOMEDIE (So, 1. 9. 2012 - 11:09)

Zajímalo by mě, co vede...Mě by zajímalo , proč lidi co se chtějí zabít , píšou 5 let na diskuzi o sebevraždě a pořád neumírají ?
Ale otravují tím celý svět?
Umřete a dejte prostor skutečně nemocným lidem, vy se smrtí nemáte nic společnýho jste jen úchylové, co se vzrušují nad sebevraždou .

Reklama

Přidat komentář