Reklama

mimoděložní těhotenství

Návštěvník (So, 24. 11. 2007 - 17:11)

Ahoj, nevim jake priznaky mas, ale pokud jsou testy negativni, tak tehotna vubec nejsi. Ja ted mimodelozni tehotentsvi prodelala a muzu ti rict, ze za tri mesice uz bys davno nebyla mezi nami. Ten stav je hroznej a hlavne uz bys davno byla v nemocnici po operaci. Miminko ve trech mesicich je pomerene velke a vejcocod, ve kterem by pravdepodobne bylo, by se davno roztrhl a vykrvacela bys. Jestli ale mas stale pochybnosti, supej na ultrazvuk,tam ti vse potvrdi. Drzim palce, at jsi ok.:-)

Návštěvník (Čt, 22. 11. 2007 - 12:11)

Dobrý Den,
mám příznaky mimoděložního těhotenství,ale testy ukazují že těhotná vůbec nejsem...Je mi 20let a celkem se bojím...Už tak tři měsíce mi není moc dobře,ale břicho mě bolívá často...Předem děkuji za odpověd?.....

Aneta (Út, 6. 11. 2007 - 14:11)

Dobrý den taky jsem proděla před 2 rokama mimoděložní těhotenství.Ted jsem ale zase menstruaci nedostala a podle testů jsem negativní.Strašně se bojím abych nebyla podruhé mimoděložně těhotná.Můj přítel miminko nechce tak snad to dopadne dobře.Držte mi palečky

Renata Ochodkov (Po, 8. 10. 2007 - 17:10)

taky jsem prodělala mimoděložní těhotenství v levém vaječníku kde mi jen krevní sraženinu našli prý a tak mi nevzali vaječník a ni vejcovod.je to strašné nejdřív ta radost s dvou čárek na testu a pak zklamání a bolest,zoufalství.

Pavlína (St, 3. 10. 2007 - 14:10)

Dobrý den,s přítelen jsme se snažily moc o miminko.Minulý týden jsem si dělala močový test a vyšel mi pozitivní.Hned jsem zamířila k doktorovi.Ten mi udělal test s krve a o den později mi sestřička řekla,že jsem těhotná.O týden později jsem šla k lékaři znovu a bylo mi řečeno,že mám malou hodnotu a že krevní testy zopakujem.Druhý den jsem volala o výsledky a bylo mi řečeno že se není zda-li jsem těhotná že mám hodnotu jen přes 60.udělala jsem si doma dva močové testy a ty mi ukázaly že těhotná jsem....tak jsem nebo nejsem těhotná?

Pavlína (St, 3. 10. 2007 - 14:10)

Dobrý den,s přítelen jsme se snažily moc o miminko.Minulý týden jsem si dělala močový test a vyšel mi pozitivní.Hned jsem zamířila k doktorovi.Ten mi udělal test s krve a o den později mi sestřička řekla,že jsem těhotná.O týden později jsem šla k lékaři znovu a bylo mi řečeno,že mám malou hodnotu a že krevní testy zopakujem.Druhý den jsem volala o výsledky a bylo mi řečeno že se není zda-li jsem těhotná že mám hodnotu jen přes 60.udělala jsem si doma dva močové testy a ty mi ukázaly že těhotná jsem....tak jsem nebo nejsem těhotná?

marie (Pá, 31. 8. 2007 - 17:08)

stale me boli bricho a zvracim mesicky jsem nedostala ginekolog mi rek ze je to velky 1 cm a za tyden jsem dostala mesicky tak nevim co je semnou a s pritelem moc chceme miminko

Návštěvník (Čt, 26. 4. 2007 - 23:04)

to gabka: jéééé, tak to vypadá nadějně!!! moc držím palce a neboj, určitě to bude OK!

Gabka (Čt, 26. 4. 2007 - 19:04)

Konečně jsme dorazila od doktora.Tam mimoděložní těhotenství je zatím vyloučené ale je to ještě moc malinké a nenašel na UTZ srdíčko takže čekám na další UTZ ve středu!Kde doufám bude už vše Ok.Doktor řekl že plod se zvětšuje a to je dobře!

zuzana (Čt, 26. 4. 2007 - 13:04)

právě jsem se vrátila z nemocnice stím samím problémem navíc mi ale kvůli rostoucí cistě odebrali podstatnou část vaječníku takže na pravé straně nemám vejcovod a na levé vaječník (část),když budete hledat na internetu najdete odpovědi čím to je že vajíčko nedoputovalo do dělohy.Mě spíš zajímá co se stane když otěhotním dříve jak za tři měsíce.Mám takový ten instiktivní pocit že ted by to vyšlo tak jak má.Je těžké to nezkusit,moc jsme se na miminko s manželem těšili a myslím že až příliš i jména máme už dávno vybraná.

Gabka (Ne, 22. 4. 2007 - 15:04)

Moc ti děkuji(čárko):-).Taky jsem si to myslela ale i tak mě to moc vzalo už jednou jsem o dítě přišla tak jsem měla strach i když už mám 4letou dceru.Stalo se to totiž těsně před ní.NO podle mých výpočtů nemůžu bejt víc jak 4 možná 5 týden víc né.On mě jen upozornil kdybych měla silné bolesti nebo krvácela nebo něco divného tak že mám valit do nemocnice.Možná že ho zmátlo že mám bolesti ale ty už mám dlouho asi půl roku možná mám vnitřní kýlu.No byla jsem se trochu odreagovat na chatě a ted budu čekat na ortel.doufám že to ve středu dopadne dobře!Ahoj

Návštěvník (Pá, 20. 4. 2007 - 00:04)

Gabko, když dr. embryo viděl na UTZ tak přece musel vidět, kde ho vidí, čili kde je a musí hned vědět, jestli je v děloze nebo ne. Spíš to někdy je tak, že embryo nejde vidět, doktoři straší mimoděložním a pak se najednou objeví, kde má. Ale myslím, že kdyby ti mimoděložní hrozilo, tak tě asi neobjedná na další kontrolu až za týden. Já jsem ho měla a jak na to dr. pojala podezření, ještě ten den mě hnala do nemocnice, tam sice nemohli ještě nic říct určitě, ale nechali si mě tam hned na pozorování a po třech dnech bylo jasno a následovala operace.

Gabka (Čt, 19. 4. 2007 - 11:04)

ahoj v pondělí odpoledne jsem zjistila že jsem Těhotná Po 4měsičním snažení jsem byla moc štastná a to už mám 4letou dceru.Ve středu jsem šla k doktorovi protože mě pobolívá břicho ten mi po Utz řekl že se jedná asi o mimoděložní těh.Na UTZ má embrio 5a půl milimetrů je to uplný začátek.Ale kdyby to bylo mimo šloby to poznat? umí mí někdo poradit?Nevydržím týden na další UTZ...Děkuji za odpověď Gabka Email:Gabriella.84"seznam.cz

__utma=48467763 (Po, 5. 3. 2007 - 19:03)

Ahoj Hanko dnes jsem se dozvěděla vysledky a je to opravdu mimoděložní těhotenství takže zítra mám nástup na odebrání bohužel ale jinak děkuji za držení palečků (anonymní čárka Markéta)

Návštěvník (Po, 5. 3. 2007 - 19:03)

Ahoj Hanko dnes jsem se dozvěděla vysledky a je to opravdu mimoděložní těhotenství takže zítra mám nástup na odebrání bohužel ale jinak děkuji za držení palečků (anonymní čárka Markéta)

Hanka (Ne, 4. 3. 2007 - 19:03)

Ahoj anonymní čárko!Doufám že Ti to dopadne dobře !!!!!!!!! Budu držet palečky ! Vím jaké to je !

Návštěvník (Ne, 4. 3. 2007 - 15:03)

v pondělí jsem zjistila že jsem těhotná,ve čtvrtek jsem už začala krvácet a dostala jsem bolesti v podbřišku.hcg testy prokázali těhotenství ale ultrazvuk ne.zítra jdu na další testy a taky ultrazvuk.

Simona (St, 3. 1. 2007 - 18:01)

Jsem 14 dní po revizi dělohy,původně zamlklé těh.,ale ve vzorku kyretáže se nic nenašlo takže mimoděložní těh.Byla jsem 5+6tt. Žádné bolesti jsem neměla jen jsem krvácela,teď mám počkat 3 měsíce a pak jít na vyšetření jestli nebyl narušen vejcovod nebo vaječník,nechci ale čekat tak dlouho když za 3 měs. už bysme se mohli pokusit znovu,pokud bude vše OK, máte stejnou zkušenost?

Vlad?ka (Út, 5. 12. 2006 - 14:12)

Včera jsem začala krvácet,dnes mi oznámil gynekolok,že mám mimoděložní těhotenství,ale zapomněla jsem se zeptat,když mám Rh negativní a manžel Rh pozitivní jestli dostanu protilátky.Děkuji za odpověd?.

zlata (Po, 27. 11. 2006 - 22:11)

ahoj, mám podobný případ, nikdo nic nevidí, tak jsem navštívila jiného doktora a ten mi řekl, že není možné tak brzy cokoliv vidět a že mám být v klidu, uvidím na začátku prosince, jak to dopadne, snad dobře a vám všem to přeji také

Reklama

Přidat komentář